Завантаження...

train_s

Потяг Путивль - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Путивль - Тернопіль

Путивль та Тернопіль знаходяться в різних частинах України. Їх розділяє трохи більше 700 км. Щоб дістатись з одного міста в інше, найкраще купити квиток на поїзд онлайн. В дорозі можна відпочити та насолодитись пейзажами за вікном.

Місто Тернопіль люди відвідують з різних причин. Сюди приїжджає багато студентів на навчання, дехто має тут робочі зустрічі, а є й ті, хто хоче познайомитись з культурними пам'ятками міста та погуляти по мальовничих вулицях. Популярним і туристичним місцем є став. Він знаходиться в центральній частині міста. Це штучна водойма, яка була зруйнована повністю під час Другої світової війни. З часом озеро відновили й воно стало свого роду символом міста.

Тернопільський замок – ще одна культурна пам'ятка, про яку не всі знають. Споруда була збудована для оборони міста від кримських татар. Замок був створений гетьманом Я.Тарновським, в честь якого й назвали саме місто. Окрім історично важливих місць, є в Тернополі й багато парків, скверів, де можна погуляти. Гості міста можуть відвідати Єлисейські поля, острівок закоханих, а також парк "Топільче".

Щоб купити квитки на поїзд Путивль - Тернопіль, можна скористатись сервісом SkyBooking. Для бронювання потрібен лише доступ до інтернету, гроші на банківській карті та декілька хвилин вільного часу.

;

Залізничні квитки Путивль - Тернопіль

Між містами Путивль та Тернопіль доволі велика відстань. Найпопулярніший рейс – нічний. Пасажири можуть відпочити, поспати, а зранку прокинутись вже в новому місті. Щоб дорога пройшла ще комфортніше, варто правильно обрати тип вагона. Їх є три:

  1. Плацкарт. Всі пасажири їдуть в спільному просторі, але в кожного є своє місце-канапа. Полиці є верхні та нижні. Найбюджетніший, але досить зручний варіант.
  2. Купе. Чотирьохмісний простір, відділений дверима. Такий варіант зазвичай купують компанії друзів або сім'ї, щоб не їхати зі сторонніми людьми. 
  3. Люкс. Найдорожчий та найкомфортніший варіант. Це свого роду купе, але вже на двох людей. 

За допомогою сервісу SkyBooking також можна купити залізничні квитки онлайн на швидкісний Інтерсіті. На жаль, він поки що не їздить у напрямку Путивль - Тернопіль, але сполучає інші міста. Наприклад, Інтерсіті зазначений серед рейсів Дніпро - Харків, Київ - Луцьк. 

Скільки коштує квиток на поїзд Путивль - Тернопіль

Ціна квитків на поїзд Путивль - Тернопіль залежить від ряду факторів. В першу чергу на вартість впливає обраний тип вагона. Чим кращі умови, тим вища ціна. Важливий також день бронювання залізничних квитків та пора року. Якщо купувати проїзні документи у вівторок або середу, то можна зекономити до 10% на вартості, а от на вихідних ціна навпаки зросте. Також варто розуміти, що перед святами та влітку також квитки коштують дорожче. Пільгові категорії громадян платять за квитки меншу суму, але для цього потрібно мати відповідний документ, що підтверджує це право.

Як купити залізничні квитки Путивль - Тернопіль

Купити залізничні квитки для абсолютної більшості простіше онлайн, тому що не потрібно їздити на вокзал. Для замовлення потрібно тільки мати доступ до інтернету з будь-якого пристрою, кошти на карті, щоб вистачило на квиток, а також вільних декілька хвилин. Щоб зробити замовлення, варто дотримуватись простої інструкції:

  1. В пошуку вище впишіть назви міст.
  2. В календарі оберіть дату відправки й перевірте, чи є на цей день зручний рейс.
  3. Перегляньте на схемі наявність квитків на потяг та оберіть місця. 
  4. Введіть особисті дані: ім'я, прізвище, телефон, електронну пошту.
  5. Оплатіть замовлення одним із запропонованих варіантів.

Розклад поїздів, час відправки, прибуття, наявність вільних місць – вся інформація завжди актуальна, тому що береться з офіційного сайту Укрзалізниці та постійно оновлюється. Якщо відбуваються будь-які зміни, користувачі можуть їх також побачити на нашому сайті. За необхідності ви можете купити квиток на потяг Путивль - Харків і в інші міста країни. 

Де купити квиток на потяг

Найчастіше люди купують залізничні квитки онлайн або в касі вокзалу. Однозначно перший варіант зручніший та кращий, тому що вимагає менше затрат по часу. Однак не для всіх замовлення онлайн стали звичним ділом: дехто продовжує бронювати місця на вокзалі. Обидва варіанти мають свої переваги.

Купити квиток на потяг онлайн

Якщо ви вирішили купити залізничні квитки Путивль - Тернопіль онлайн, то після оплати на пошту отримаєте електронний квиток з QR-кодом. Він вважається повноцінним проїзним документом. Його не потрібно роздруковувати перед поїздкою. Можна просто завантажити на телефон чи інший пристрій, показати контролеру перед відправкою. Він просканує QR-код, отримає всі дані та пропустить вас у вагон. Це дуже зручно, адже такий квиток не може пошкодитись чи загубитись. Якщо ви отримали бланк замовлення (без QR-коду) – обов’язково зверніться до каси перед посадкою, щоб отримати дійсний проїзний документ.

Купити квиток на потяг в касі

Не всі можуть купити квиток на поїзд онлайн з тих чи інших причин, тому обирають альтернативний варіант – касу. Звернувшись сюди, пасажир може отримати повну інформацію про наявність квитків на потяг, ціни, розклад, а також відразу зробити бронювання. Недоліком є те, що до вокзалу потрібно спочатку доїхати, потім, можливо, чекати в черзі, і лише після цього купувати залізничні квитки Путивль - Тернопіль. Це займає значно більше часу, ніж замовлення онлайн.

Розклад руху потягів Путивль - Тернопіль

Пасажири можуть дізнатися розклад поїздів Путивль - Тернопіль за допомогою сервісу SkyBooking. Вся інформація точна, тому що звіряється з офіційним сайтом Укрзалізниці. Користувачі можуть бути впевнені в достовірності даних. За необхідності одразу можна купити туристичну страховку онлайн і не перейматися щодо неприємних ситуацій під час відпочинку.