Завантаження...

train_s

Потяг Путивль - Конотоп

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Путивль - Конотоп

Дорога з Путивля до Конотопа займає не більше години, однак і цей час хочеться провести в комфорті. З цієї причини багато користувачів все частіше вибирають поїзд - транспорт, який дозволяє в дорозі зручно лягти та відпочити. Ви зможете помилуватися краєвидами за вікном або послухати улюблену музику. І навіть не помітите, як прибудете на Конотопський вокзал.

Щоб подорож залишила приємні враження, найкраще заздалегідь вибрати місця у вагоні і відразу оплатити їх. За маршрутом Путивль – Конотоп курсує 4 поїзди. Одні відправляються вранці, інші - ввечері, тому у вас не буде проблем із вибором рейсу. Важливо, щоб ви змогли купити залізничний квиток і зручно розміститися на своєму місці.

Дізнатися розклад поїздів, а також наявність квитків можна на нашому офіційному сайті skybooking.ua. Тут ви знайдете всі доступні рейси, дізнаєтесь вартість проїзду, зможете вибрати додаткові послуги та сплатити квитки через банкінг. Все це дозволяє користувачам швидко та точно планувати свої поїздки, куди б вони не вирушили. Всі дані регулярно оновлюються та узгоджуються із системою Укрзалізниці.

;

Залізничні квитки Путивль - Конотоп

Разом з основним квитком пасажири можуть замовити квитки на зворотний рейс. Завдяки сервісу SkyBooking можна швидко вибрати все, що може знадобитися для гарної поїздки, включаючи вагон, нижню або верхню полицю, додатковий багаж або напої. Завдяки інтерактивній схемі вагона, у вас є можливість побачити розташування вільних місць. Одні пасажири віддають перевагу сидінню ближче до початку, а інші – до кінця вагона. Тому чим раніше ви почнете планувати поїздку та шукати квитки, тим більше шансів знайти найзручніше розташування місця.

На нашому сайті ви знайдете таку інформацію:

  • номер поїзда;
  • карту маршруту;
  • дату та час прибуття, відправлення;
  • відстань у кілометрах;
  • час в дорозі;
  • тип вагонів;
  • вартість проїзду.

Вивчаючи всі деталі рейсу, ви забезпечуєте собі приємну та спокійну поїздку без небажаних сюрпризів.

Скільки коштує квиток на поїзд Путивль - Конотоп

При виборі квитків на поїзд ви можете дізнатись і точну вартість. У списку рейсів на певну дату ви можете побачити типи вагонів та вартість квитків, залежно від рівня комфорту. Після вибору всіх параметрів поїздки, у тому числі і додаткових послуг (постільної білизни, напоїв, багажу), внизу сторінки ви побачите остаточну ціну з урахуванням усіх ваших побажань.

Ретельно продумана навігація дає можливість пасажирам у деталях планувати свою поїздку та враховувати усі нюанси. Це означає, що ви приїдете до Конотопу відпочиваючим і в хорошому настрої.

Як купити залізничні квитки Путивль - Конотоп

Бронювання залізничних квитків не займе багато часу, особливо, якщо ви вже знаєте дати відправлення та повернення назад. У пошуковому рядку введіть міста Путивль і Конотоп, виберіть дату на календарі і ви отримаєте список всіх доступних рейсів на момент пошуку.

Після вибору місця у вагоні та додаткових опцій вкажіть свою контактну інформацію - ПІБ, номер телефону та email. Звіртеся, щоб дані збігалися вашим паспортом, оскільки при посадці провідник перевірятиме. Після цього можна перейти до оплати. Зробити це можна, вказавши номер картки та підтвердивши операцію у своєму банкінгу. Після оплати електронний залізничний квиток прийде на вказану пошту, а також автоматично буде збережений в особистому кабінеті на сайті.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток можна двома способами. Можна вирушити в касу на вокзалі і витратити свій час на дорогу, а можна на нашому сайті ввести дані маршруту та отримати всю необхідну інформацію, залишаючись вдома або навіть на роботі. Вибирати вам.

Купити квиток на поїзд онлайн

Якщо ви хочете їздити з комфортом, тоді потрібно заздалегідь планувати свою подорож. Замовлення квитком онлайн займе у вас лише кілька хвилин, тому не варто відкладати це на крайній день. На нашому сайті ви зможете побачити всі рейси до Конотопу, наявність квитків на поїзди на різні дати та за бажання скласти альтернативні маршрути. Електронний квиток ви зможете завантажити на свій телефон, щоб показати під час посадки провіднику. Ви також можете роздрукувати його в касі, проте він є ідентичним паперовому.

Купити квиток на поїзд в касі

Щоб замовити залізничний квиток у касі, необхідно за кілька тижнів вибрати час та приїхати на вокзал. У цьому випадку необхідно набрати терпіння та трохи почекати у черзі. В результаті є ризик, що квитки на бажаний рейс вже розкупили, а ретельно продумати інші варіанти не буде часу. Крім того, паперовий квиток легко порвати випадково або втратити, що часто стає справжньою проблемою.

Розклад руху поїздів Путивль - Конотоп

Ви в будь-який момент можете дізнатися розклад поїздів на нашому сайті і вибрати найкращу пропозицію. Тепер вам не доведеться чекати біля каси на вокзалі, щоб отримати потрібну інформацію. Всі дані постійно оновлюються, тому ви можете довіряти їм під час планування своєї поїздки.

Найчастіше зупинка поїздів у Путивлі становить дві хвилини, тому потрібно бути готовим оперативно знайти вагон, пред'явити е-квиток провіднику, завантажити багаж і зайняти свої місця. В останні роки провідникам достатньо побачити електронний квиток і відсканувати QR-код, проте не забудьте взяти з собою паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Приєної подорожі

Купуйте квитки на поїзд на сайті сервісу SkyBooking вигідно. Ви також можете дізнатися, як дістатися з Путивля в Київ, Львів, Харків, Суми інші напрямки. Бажаємо вам приємної та комфортної поїздки.