Завантаження...

train_s

Потяг Полтава - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Полтава - Ужгород

Ужгород – одне з найпопулярніших та найкрасивіших туристичних міст України. Одна з найвідоміших пам'яток міста – Ужгородський замок, який зберігає таємниці історії. У минулому могутня фортеця, сьогодні замок відчиняє двері для туристів як краєзнавчий музей Закарпатської області. У найкращих ресторанах Ужгорода, ви скуштуєте унікальні страви української кухні, які поширені лише у цьому регіоні.

Полтаву з Ужгородом з'єднує залізниця, тож правильним рішенням стане подорож поїздом. Для замовлення квитків пасажири вибирають сервіс SkyBooking, завдяки якому ви вже за лічені хвилини сплатите місце у вагоні.

З Полтави до Ужгорода ходять два пасажирські поїзди, що проходять. Потяг виїжджає з Харкова із зупинкою у Полтаві. Рейси цими маршрутами - довгі і займають близько 18 годин. На маршруті передбачені швидкі поїзди.

;

Залізничні квитки Полтава - Ужгород

Пасажири, які вирішили купити квитки на поїзд Полтава – Ужгород, можуть у будь-який момент купити квитки на поїзд онлайн на нашому сайті skybooking.ua. При виборі місця завжди враховуйте рівень комфорту вагона та його клас:

 • плацкарт (за кожним пасажиром закріплено місце у вагоні відкритого типу);
 • купе (розрахований на чотирьох людей);
 • люкс (розрахований на двох людей).

Також існують такі види квитків:

 • паперові – продаються у залізничних касах. Вони друкуються на спеціальних бланках;
 • електронний квиток з номером замовлення – після оплати пасажир отримує унікальний код, що складається з 16 символів. Його необхідно обміняти у касі Укрзалізниці на паперовий квиток;
 • електронний квиток із QR-кодом – пасажир отримує його на email після оплати. Електронний квиток можна роздрукувати або обміняти в залізничній касі на паперовий.

Замовлення залізничних квитків за допомогою сервісу SkyBooking – це сучасний та швидкий спосіб пошуку та оплати місць у вагоні. На це у вас піде не більше кількох хвилин.

Скільки коштує квиток на поїзд Полтава - Ужгород

Безперечно, ще до поїздки пасажири хочуть знати вартість квитків. Щоб ознайомитись з актуальною ціною проїзду маршрутом Полтава - Ужгород, потрібно в рядку пошуку відзначити міста та дату відправлення. Далі сервіс підбере рейси та виведе вартість квитків. Щоб визначитися з найкращою пропозицією, перегляньте варіанти в різні дні тижня. Вони можуть мати різну ціну через завантаженість, проте найкраще купувати квитки заздалегідь. На вартість можуть впливати додаткові послуги, які можна внести в квиток:

 • перевезення тварин;
 • габаритні вантажі;
 • постільна білизна чи напої;
 • вибір типу вагона - плацкарт, купе, люкс.

Розуміючи, що впливає остаточну ціну, ви легко можете спланувати свій бюджет.

Як купити залізничні квитки Полтава - Ужгород

Для покупки квитків онлайн необхідно виконати такі дії:

 1. Написати в рядку пошуку місто відправлення (Полтава) та місце прибуття (Ужгород).
 2. Виберіть дату подорожі в календарі.
 3. Вибрати рейс за часом.
 4. Відзначити на інтерактивній схемі вагон та місце.
 5. Написати ПІБ, номер телефону та електронну пошту.
 6. Ввести банківські реквізити на оплату через банкінг.

Після підтвердження платежу ви отримаєте на вказаний e-mail квиток з QR-кодом. Збережіть електронний квиток на свій смартфон та вирушайте у поїздку.

Де купити квиток на поїзд

Найпопулярнішими способами замовити залізничний квиток залишається покупка онлайн та через залізничну касу вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Більше людей обирають купівлю квитків на поїзд онлайн. Такий спосіб пасажири віддають перевагу через простоту оформлення. Функціонал сервісу SkyBooking є інтуїтивним для користувачів. Якщо ви не можете розібратися з будь-яким питанням, наша служба підтримки працює цілодобово та надасть вам допомогу.

Пам'ятайте, що електронний квиток має низку переваг перед паперовим. Ви не втратите, не забудете вдома, його не вкрадуть і не зашкодять, оскільки він зберігається на вашому телефоні або в особистому кабінеті на сайті.

Купити квиток на поїзд в касі

Якщо ви не звикли замовляти квитки онлайн, тоді вам потрібно приїхати на залізничний вокзал, швидше за все, почекати в черзі до каси. Однак поїздка на вокзал може не принести бажаного результату, адже квитки можуть розкупити до того моменту або залишаться лише дорогі квитки. Тому такий традиційний спосіб відходить у минуле, і пасажири обирають наш сервіс.

Розклад руху поїздів Полтава - Ужгород

Перед поїздкою поцікавтеся точним розкладом поїзда Полтава - Ужгород, який можна перевірити на сторінках нашого сайту. Для цього виберіть бажану дату та рейс. Розклад руху поїздів Полтава - Ужгород на skybooking.ua повністю відповідає графіку руху поїздів Укрзалізниці.

Приємної подорожі

Наші менеджери завжди готові допомогти вам у будь-якому питанні. Ми бажаємо гарної поїздки та чудових вражень від відвідування мальовничого Ужгорода!