Завантаження...

train_s

Потяг Полтава - Кременчук

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Полтава - Кременчук

Напрямок Полтава – Кременчук – це короткий, але дуже затребуваний маршрут. Кременчук – один із найсильніших промислових центрів України. Якщо ви не знаєте, як краще дістатися сюди з Полтави, тоді вирушайте поїздом. Між цими двома містами ходять прямі поїзди, тож проблем із поїздкою не буде.

Відстань між Полтавою та Кременчуком складає 115 км. В середньому подорож поїздом між містами займає близько двох годин. На сайті skybooking.ua ви підберете відповідний пасажирський поїзд з вагонами типу купе, плацкарт та люкс.

Щоб купити квиток на поїзд вигідно, скористайтесь сервісом SkyBooking. На сайті сервісу ви швидко замовите залізничні квитки на поїзд Полтава - Кременчук. Ми щодня стежимо за всіма залізничними маршрутами та оперативно оновлюємо їх, щоб кожен пасажир міг купити відповідні квитки. Наш сервіс надає всю актуальну інформацію в реальному часі. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще обслуговування, щоб ви могли отримати найточнішу інформацію про залізничні рейси.

;

Залізничні квитки Полтава - Кременчук

Для подорожі до Кременчука поїздом Полтава поїздом має бути паперовий або електронний квиток:

 • паперові квитки (продаж здійснюється у касах залізничного вокзалу);
 • електронні квитки (замовлення можливе на нашому офіційному сайті skybooking.ua. У цьому випадку електронний квиток приходить на email).

Ми рекомендуємо купувати залізничні квитки заздалегідь. Таким чином, у вас буде більший вибір і ви зможете розміститися в поїзді з комфортом.

Скільки коштує квиток на поїзд Полтава - Кременчук

Вартість квитків на поїзд ви можете переглянути на нашому сайті. Ціна формується на підставі таких показників:

 • день тижня (будні, вихідні, святкові, серед яких виділяють завантажені та незавантажені дні);
 • сезонність (популярність маршруту зростає чи знижується залежно від пори року);
 • додаткові послуги (постільна білизна, напої);
 • клас вагону – плацкарт, купе чи люкс;
 • наявність пільг.

Для уточнення ціни введіть у полях відправлення та прибуття маршрут Полтава – Кременчук, дати виїзду, місця у вагоні та на екрані ви побачите вартість квитків.

Як купити залізничні квитки Полтава - Кременчук

Сервіс SkyBooking – це запорука швидкої та зручної покупки залізничних квитків онлайн. Для оформлення замовлення ми пропонуємо пройти наступний алгоритм:

 1. У полях на головній сторінці пропишіть місце відправлення – Полтава та місце прибуття – Кременчук.
 2. У календарі виберіть заплановану дату або найближчими днями.
 3. На екрані з'явиться інтерактивна схема, натисніть на вагон і вільне місце.
 4. Вкажіть свої дані – прізвище, ім'я, по-батькові (ця інформація буде продубльована у квитку).
 5. Зробіть оплату онлайн у банкінгу.

Після успішного підтвердження платежу електронний квиток із QR-кодом буде відправлено на email. Перед від'їздом покажіть провіднику свій квиток на телефоні. У поїздку обов'язково візьміть із собою документ, що засвідчує особу.

Де купити квиток на поїзд

Найпопулярніші способи купити квиток на поїзд за напрямом Полтава – Кременчук – онлайн або через залізничну касу. Якщо ви бажаєте заздалегідь спланувати поїздку, тоді варто переглянути всі пропозиції за ціною за допомогою сервісу SkyBooking та оформити замовлення квитків онлайн.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купівля за допомогою агрегаторів дає можливість підібрати квитки на поїзд за найвигіднішими цінами. Серед переваг оформлення квитків на поїзд онлайн:

 • швидке оформлення замовлення квитків;
 • можливість використовувати фільтри;
 • доступ до всіх рейсів;
 • вибрати та оплатити місця можна у будь-якому місці.

Зі SkyBooking ви вибираєте сучасний і дуже зручний метод покупки квитків, які будуть завжди у вас у телефоні.

Купити квиток на поїзд в касі

Жд квитки можна купити в касі, але пам'ятайте, що цей стандартний спосіб менш практичний і дуже затратний за часом, адже вам потрібно заздалегідь приїхати на залізничний вокзал і зайняти чергу. Ви можете залишитися без результату, оскільки на момент купівлі на бажані дати квитки можуть бути розпродані. Щоб покупка квитків була успішною, обов'язково обирайте покупку квитків на поїзд онлайн, а саме через сервіс SkyBooking!

Розклад руху поїздів Полтава - Кременчук

Час відправлення вказаний у квитку, проте перед поїздкою краще перевірити його на нашому офіційному сайті. Знайдіть свій рейс Полтава - Кременчук на SkyBooking і перегляньте, не змінився час відправлення. Не варто хвилюватися, на нашому сайті є актуальний графік руху поїздів, він повністю збігається з інформаційною базою Укрзалізниці.

Приємної подорожі

Мета SkyBooking – зробити онлайн-покупку квитків обов'язковою частиною будь-якої подорожі. На нашому ресурсі ви знайдете рейси не тільки будь-якими маршрутами України, але й за кордон. Бажаємо вам вирушати у чудові поїздки, користуючись нашими послугами!