Завантаження...

train_s

Потяг Полтава - Чернівці

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Полтава - Чернівці

Чернівці – місто, в якому створювалось, розвивалася українська історія та культура. Вирушаючи сюди, обов'язково прогуляйтеся його прекрасними маленькими затишними вулицями. Головна визначна пам'ятка міста – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, або український Гоґвортс. Його величний архітектурний ансамбль став візитівкою міста, тож туристи з усієї країни приїжджають до Чернівців, щоб побачити його красу на власні очі.

Пам'ятайте, що найкраща подорож, безумовно, починається з купівлі квитків! Щоб дістатися з Полтави до Чернівців, купуйте квитки на поїзд за допомогою SkyBooking. Наш сервіс допоможе знайти квитки на будь-які напрямки та дати як по Україні, так і за кордон за лічені хвилини. Ви можете вибрати квитки на швидкі, швидкісні пасажирські поїзди або Інтерсіті (якщо він ходить необхідному маршруті).

Щоб дістатися Чернівців, найкраще скористатися залізничним транспортом. Вибравши подорож на поїзді, пасажири приїдуть до міста призначення відпочилими та повними сил.

Потяг Полтава – Чернівці долає шлях за 18-20 годин. Всі рейси даного напрямку ходять за дуже гарним залізничним маршрутом, тому всю дорогу пасажири можуть насолоджуватися мальовничою природою за вікном. Ознайомитись з усіма рейсами на заплановану дату та цінами на квитки ви можете на нашому сайті skybooking.ua. Щоб замовити залізничні квитки, не виходячи з дому, скористайтесь сервісом SkyBooking.

;

Залізничні квитки Полтава - Чернівці

Починайте свою подорож з нами та обирайте найкращі квитки на поїзд. Онлайн замовлення залізничного квитка на сайті skybooking.ua займе всього кілька хвилин вашого часу. Залежно від поїзда на даному маршруті пасажири можуть купити залізничні квитки на вільні місця у вагонах типу плацкарт, купе або люкс. Щоб вирушити в подорож пасажирам, необхідно мати такий вид квитків на вибір:

  • паперові (продаж залізничних квитків здійснюється через каси. Квитки надруковані на спеціальному бланку Укрзалізниці);
  • з номером замовлення (пасажир отримує код із 16 символів, з ним відправляється в залізничну касу та змінює його на паперовий квиток);
  • електронний (приходить на email. Квиток містить QR-код. Його під час посадки сканують співробітники Укрзалізниці. У разі потреби ви можете електронний квиток надрукувати або провести обмін у касі на традиційний).

З нашим сервісом SkyBooking дуже легко оформити замовлення залізничних квитків, не відвідуючи залізничний вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Полтава - Чернівці

Плануючи подорож, перше, що пасажири роблять – дізнаються вартість залізничної поїздки. Це дуже легко зробити, оскільки вся інформація про рейси, час відправлення та ціну розміщена на SkyBooking. Вам достатньо вказати в полях пошуку нашого сайту місто виїзду, дати запланованої поїздки, і ви побачите список залізничних рейсів за маршрутом Полтава - Чернівці. Якщо ви додасте такі додаткові послуги, як білизна, чай, наявність пільг на проїзд, ви побачите варіації ціни. Вибирайте найбільш підходящу та оплачуйте через Інтернет.

Як купити залізничні квитки Полтава - Чернівці

Бажаєте подорожувати поїздом, тоді варто купити квиток за допомогою нашого сайту skybooking.ua. Алгоритм покупки дуже простий, дотримуйтесь такого порядку:

  1. У розділі "Жд квитки" у рядках "Звідки" та "Куди" напишіть свій напрямок (Полтава - Чернівці) та дати від'їзду.
  2. Ви побачите список рейсів. Вибирайте підходящий поїзд за часом відправлення та прибуття.
  3. Перед вами з'явиться інтерактивна схема. Натискайте на вагон та місця.
  4. Додайте додаткові послуги (ліжко, чай та снеки).
  5. Заповнюйте анкету з персональними даними (ПІБ, номер телефону, email).
  6. Оплачуйте білет через свій банк.

Після оплати ваш електронний квиток буде відправлено на вказану електронну пошту. Що може бути зручніше?

Де купити квиток на поїзд

Для покупки залізничних квитків на поїзд пасажири використовують два методи - в касі залізничного вокзалу або онлайн через сервіс SkyBooking. Вибирайте будь-який спосіб, який вам ближчий. Проте ми рекомендуємо замовляти квитки заздалегідь та онлайн, особливо на популярні рейси.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Одним із найвигідніших способів купити квитки – скористатися нашим офіційним сайтом skybooking.ua. Він має простий і зрозумілий функціонал, швидко завантажує інформацію про рейси, тому здійснити онлайн купівлю квитків легко. У разі потреби наші менеджери зі служби підтримки проконсультують вас. Служба підтримки працює цілодобово.

Серед переваг електронного квитка можемо виділити такі: його неможливо втратити, знищити та не можна вкрасти. Тому вирушаючи в подорож, ви не хвилюватиметеся про квитки, оскільки у вас буде постійний доступ до ваших електронних квитків на смартфоні або в особистому кабінеті на skybooking.ua.

Купити квиток на поїзд у касі

Ви можете купити квитки традиційним способом у касі. Для цього вам потрібно відправитися заздалегідь на залізничний вокзал, постояти з іншими людьми в черзі і можливо повернутися не отримавши бажаного результату, тому що може не виявитися квитків на необхідні дати. Тому варто заздалегідь здійснити покупку залізничних квитків онлайн прямо у своєму смартфоні, ввівши всі дані на сайті skybooking.ua.

Розклад руху поїздів Полтава - Чернівці

Розклад поїздів із низки причин може змінюватися. Сприяють цьому непередбачені ситуації чи несприятливі погодні умови. Мандрівнику завжди потрібно стежити за його актуальністю. Розклад руху поїздів на нашому сайті повністю співпадає з графіком Укрзалізниці, тож дізнатися, коли саме виїжджає поїзд Полтава – Чернівці ви можете на  skybooking.ua.

Приємної подорожі

Спеціалісти SkyBooking допомагають користувачам знаходити не тільки найкращі залізничні квитки, але й надихають на нові поїздки, адже на нашому офіційному сайті ви знайдете багато корисної інформації про подорожі. Бажаємо вам чудової поїздки до Чернівців!