Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Житомир

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Житомир

За необхідності дістатися з Олександрії до Житомира, рекомендуємо замовити квитки на поїзд. Цей тип транспорту вже багато років користується популярністю серед пасажирів. Бажаючі подорожувати не дарма обирають поїзди. Вони мають декілька переваг: порівняно дешеві квитки, безпечне пересування, зручні м'які місця, можливість поспати, перекусити та випити гарячого, а також чудові краєвиди за вікном.

Поїзд Олександрія - Житомир їздить лише один і не щодня. Тому про замовлення залізничних квитків варто думати заздалегідь. Сервіс SkyBooking надає можливість бронювати місця за 15-20 днів до відправлення. Кожен може вибрати потрібне. Якщо поїздка спонтанна, можна купити квиток і в день відправки, але є великий ризик, що потрібного місця не виявиться.

Купити квитки на поїзд онлайн – це найкраще рішення. Так можна заощадити час та нерви. Для покупки потрібно просто зі смартфона чи ПК забронювати місця, сплативши банківською карткою. На це піде лише кілька хвилин. Електронний квиток зберігатиметься на пошті. Його не потрібно друкувати, можна просто завантажити на смартфон.

;

Залізничні квитки Олександрія - Житомир

Поїзд Олександрія - Житомир їздить щодня по парних та кількох непарних числах. Він вирушає з ранку і вже надвечір прибуває. Загалом у дорозі доведеться провести близько восьми годин.

На вибір у поїзді є три типи вагонів:

  1. Плацкарт, де всі їдуть разом, але мають індивідуальні місця. Цей варіант – найбюджетніший, але все одно зручний.
  2. Купе. У ньому може розміститися чотири особи. Відмінний спосіб усамітнитися і не їхати зі сторонніми.
  3. Люкс. Має найдорожчі та комфортабельні місця. Він розрахований на двох людей.

На будь-які місця можна купити залізничні квитки онлайн. Це дуже зручно та швидко. Електронний квиток має QR-код, який сканує провідник перед відправкою, тому друкувати його не доведеться.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Житомир

Важко сказати точну вартість залізничного квитка Олександрія - Житомир без вказівки особистих даних. Для того, щоб програма порахувала ціну за дорогу, потрібно у фільтрі ввести дату відправлення, тип вагона, місця та вік пасажира. Тільки після цього на екрані з'явиться точна вартість проїзду.

Без особистих даних на сайті можна побачити тільки мінімальну ціну залізничного квитка за різними напрямками

Як купити залізничні квитки Олександрія - Житомир

Якщо ви перевірили наявність квитків на поїзд на офіційному сайті skybooking.ua, можна приступати до покупки. Для цього потрібно зробити все уважно за інструкцією:

  1. На головній сторінці, у пошуковому рядку, введіть назви міст.
  2. У календарі виберіть дату відправлення і, якщо потрібно, прибуття.
  3. На екрані з'явиться список поїздів (у цьому разі – один).
  4. На схемі вкажіть тип вагона та місця.
  5. В електронній анкеті напишіть ПІБ, телефон та адресу електронної пошти.
  6. Тепер завершальний етап – оплата. Натисніть кнопку "купити" та внесіть реквізити картки.

Якщо замовлення залізничних квитків пройшло успішно, то на пошту прийде лист з електронною версією проїзного. Його не треба друкувати. Достатньо просто завантажити на телефон, а перед поїздкою показати провіднику. Він сканує QR-код і покаже обране місце.

Де купити квиток на поїзд

Замовити квитки на поїзд можна двома способами: онлайн та в касі. Найкраще це робити на офіційному сайті skybooking.ua. Тут можна швидко та вигідно придбати квиток на будь-який напрямок по всій Україні.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Онлайн-купівля квитків на поїзд – це найкраще рішення. Після бронювання на пошті з'являється електронний проїзний, він зберігається і в особистому кабінеті на сайті весь час. Також його неможливо втратити та пошкодити. Е-квиток економить час і береже природу. Саме тому варто користуватися цим способом бронювання та покупки.

Купити квиток на поїзд у касі

Перевірити наявність квитків на поїзд та купити їх можна у касі міського вокзалу. Ми не рекомендуємо так робити, адже це займає надто багато часу. Спочатку треба доїхати, потім постояти в черзі і тільки тоді – купувати. Можливо, що потрібного місця не буде в наявності, доведеться на ходу вигадувати альтернативні варіанти або повертатися пізніше.

Розклад руху поїздів Олександрія - Житомир

На сервісі SkyBooking можна не тільки купити залізничні квитки онлайн, але й ознайомитися з розкладом руху поїздів. Сайт співпрацює з оператором Укрзалізниця, тому всі графіки – точні та збігаються. Іноді час відправлення чи прибуття може змінюватися, на це впливають непередбачені обставини. Краще перед поїздкою дивитися чи не відбулося змін.

Хорошої подорожі

Команда сервісу SkyBooking зробила все для того, щоб клієнти могли швидко та зручно бронювати місця на потрібний напрямок. Декілька хвилин часу – квиток у вас!