Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Запоріжжя

Міста Олександрія та Запоріжжя розташовані в центральній Україні на відстані близько 250 км. Це не надто багато, але кілька годин у дорозі провести доведеться. Є кілька способів дістатися з одного населеного пункту до іншого, але ми рекомендуємо замовити квитки на поїзд та з комфортом провести цю поїздку. Залізничний транспорт – це зручно, вигідно, швидко, комфортно та бюджетно.

Залізничні квитки Олександрія - Запоріжжя найвигідніше купити на сайті skybooking.ua. Тут дуже просто і легко вибрати напрямок, вказати всі дані та сплатити за допомогою банківської картки. А сам залізничний квиток прийде на пошту. Нічого не треба друкувати.

За заданим напрямком курсує багато поїздів. Це дає можливість купити квитки на поїзд онлайн у день відправлення. А ті, хто люблять детально планувати, можуть забронювати потрібне місце за 2-3 тижні до відправки. Є напрямки, якими курсує швидкісний Інтерсіті, але за заданим маршрутом він не передбачений.

Вибравши залізничний транспорт для поїздки, ви зможете насолодитися краєвидами за вікном, які неможливо побачити з вікна автомобіля, випити гарячих напоїв та поспілкуватися з цікавими супутниками. Це і є головні причини, чому люди так часто обирають поїзд для подорожей.

;

Залізничні квитки Олександрія - Запоріжжя

Поїзд Олександрія – Запоріжжя їздить щодня. Усього є 4 рейси, які відправляються вночі або рано-вранці, а прибувають вранці або в обід. Це дозволяє повністю спланувати свій день, екскурсії або ділові зустрічі. Кожен пасажир може вибрати відповідний тип вагона: плацкарт, купе чи люкс. Все залежить від побажань та бюджету:

  1. Найдешевший, але не менш зручний – плацкарт. Тут усі пасажири їдуть разом, але кожен має своє місце у вигляді м'якої кушетки, що зручно для нічних поїздок.
  2. Купе розраховане на чотирьох осіб. Кожна кімната має двері, якими можна відгородитися від інших. Цей варіант часто обирають сім'ї з дітьми чи компанії друзів. Крім спальних місць, є столик та полиці для багажу.
  3. Люкс – це найбільш зручний та дорогий варіант. Він вміщує двох людей, тож і найбільше стоїть.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Запоріжжя

Перед тим, як купити залізничні квитки онлайн, всі хочуть дізнатися точну вартість поїздки. За кожним напрямком на сайті є ціна, але вона зразкова чи мінімальна. Точну вартість можна дізнатися лише вказавши всі дані. Для цього на офіційному сайті skybooking.ua є фільтр. У ньому потрібно прописати дату, міста відправлення та прибуття, вибрати тип вагона. Після цього програма визнає ціну, і вона з'явиться внизу екрана. Перевірити наявність квитків на поїзд можна таким самим способом.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Запоріжжя

Купити залізничні квитки онлайн найкраще на офіційному сайті skybooking.ua. Все робиться дуже швидко, потрібно лише виконати кілька дій:

  1. У пошуковому рядку на головній сторінці потрібно вказати міста відправлення та прибуття.
  2. Знизу, на календарі, вказати дати (одну чи дві залежно від потреби повертатися).
  3. Після цього на екрані буде повний список можливих поїздів Олександрія – Запоріжжя.
  4. Тепер потрібно вибрати підходящий поїзд та вагон.
  5. На екрані з'явиться схема з вільними місцями, там і потрібно натиснути більш відповідні.
  6. Далі в онлайн-формі прописуються всі особисті дані (ПІБ, телефон, електронна пошта).
  7. Завершальний етап – оплата. Для цього потрібно натиснути кнопку "купити" та ввести потрібні реквізити банківської картки.

Якщо замовлення залізничних квитків пройшло успішно, то на вказану пошту прийде квиток в електронному вигляді. Його можна завантажити та перед поїздкою показати контролеру.

Де купити квиток на поїзд

Замовлення залізничних квитків робиться двома способами: через касу на місцевому вокзалі і на сайті skybooking.ua. Кожен вибирає той варіант, який зручніший.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Офіційний сайт skybooking.ua має ряд плюсів, адже тут дуже легко купити залізничні квитки. Для цього не потрібно кудись іти та стояти в черзі. Досить просто зробити все за написаною вище інструкцією. Електронний квиток не потрібно буде роздруковувати, він не може загубитися або зашкодити. Такий проїзний завжди зберігається на пошті чи в особистому кабінеті.

Придбати квитки на поїзд в касі

Замовлення залізничних квитків також можна зробити в касі міського вокзалу. Це менш зручно. Для того щоб дізнатися про наявність квитків на поїзд і потім забронювати потрібне місце, потрібно пройти довгу дорогу до вокзалу і ще постояти в черзі. До того ж може не виявитися вільних місць на потрібний напрямок. Саме тому рекомендуємо скористатися онлайн-покупкою.

Розклад руху поїздів Олександрія - Запоріжжя

Розклад руху поїздів є на сайті skybooking.ua. Воно завжди відповідає дійсності, оскільки ми співпрацюємо з оператором Укрзалізниці. Бувають випадки, коли розклад змінюється, тому краще перед поїздкою перевіряти оновлення на сайті.

Приємної подорожі

Ми рекомендуємо замовити квитки на поїзд на сайті skybooking.ua. Ми завжди дбаємо, щоб клієнтам було комфортно, вигідно та зручно!