Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Рівне

Подорожі поїздом є традиційними та звичними для України, завдяки великій мережі залізничних колій та станцій. Залізнична інфраструктура взаємодіє з іншими видами транспорту, включаючи автобуси, літаки. Сервіс SkyBooking допоможе у купівлі квитків на поїзд Олександрія - Рівне, який є частиною маршруту Запоріжжя - Ковель. Обслуговується маршрут поїздом №088П.

Загальний час у дорозі, на аналізованому відрізку, становить 11,5 годин. Зупинки тривають переважно 2-5 хвилин, за винятком станцій Ківерці, Луцьк, Шепетівка, Козятин, Дніпро. На вказаних зупинках транспорт стоїть 15-23 хвилини. Придбати квиток на поїзд онлайн ви можете, не відлучаючись надовго від роботи та особистих справ. На офіційному сайті skybooking.ua можна дізнатися про наявність квитків на поїзди Укрзалізниці, які переміщуються регулярно.

Наша компанія допоможе здійснити замовлення залізничних квитків на будь-який доступний день. Рекомендуємо звертатися за бронюванням залізничних квитків заздалегідь, щоб гарантовано потрапити на бажаний рейс. Доступні різні види поїздів, включаючи Інтерсіті, що мають підвищений комфорт. Після приїзду до Рівного можна продовжити поїздку іншим видом транспорту або вирушити іншим маршрутом (наприклад, Рівне - Київ). Купити залізничні квитки онлайн можна за кілька хвилин на нашому сайті. Для зручності подальших покупок можна створити особистий кабінет.

;

Залізничні квитки Олександрія - Рівне

Кожен пасажир може купити квитки до наступних типів вагонів:

 1. Плацкарт. Найпростіший варіант, що відрізняється економічністю. Відсутні перегородки, двері, а в проході встановлені спальні місця згори та знизу.

 2. Купе. Кожна секція передбачена на чотири особи. Розділено секції перегородками та дверима.

 3. Люкс. Створено додаткові зручності для подорожуючих. В одній секції може перебувати лише два пасажири.

Ви можете замовити квитки на поїзд з Олександрії до Рівного в електронному вигляді. Для цього здійсніть замовлення та покупку на сайті skybooking.ua. Можна також зареєструватися, щоб отримати останні дані, відстежувати наявність вільних місць онлайн. Електронний квиток – кращий і зручний тим, що в ньому містяться дані в зашифрованому вигляді у форматі QR-коду.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Рівне

Їздити транспортом компанії Укрзалізниця дешевше, ніж автобусом чи літаком. Дізнатися вартість залізничного квитка на конкретний маршрут можна на офіційному сайті skybooking.ua. Тут є інформація про розклад поїздів, його зміни. Квитки на поїзд Олександрія - Рівне продаються задовго до дати виїзду, тому краще не чекати, а оформити замовлення залізничних квитків заздалегідь.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Рівне

Придбати залізничні квитки Олександрія - Рівне можна легко на нашому сайт. Процес проходить у такому порядку:

 1. На головній сторінці виберіть вкладку "Жд квитки".
 2. Впишіть назви міст у поля "куди" та "звідки".
 3. Вкажіть день виїзду. Можна також вписати дату поїздки назад під час розширеного пошуку.
 4. Натисніть кнопку "знайти". У результатах буде розглянутий маршрут.
 5. Виберіть тип вагона з доступних.
 6. Вкажіть місце, де зручніше мандрувати. Вільні – підсвічені.

Раннє бронювання залізничних квитків допоможе потрапити на рейс гарантовано. Вам не доведеться стояти в черзі до каси, а іноді й повернутися ні з чим.

Де купити квиток на поїзд

Клієнти сервісу SkyBooking можуть купити квиток на поїзд онлайн, не відлучаючись з роботи, і не виходячи з дому. Альтернатива – традиційний метод, який передбачає очікування до каси, куди не завжди вдасться потрапити.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Придбати залізничні квитки Олександрія - Рівне можна онлайн. У цьому випадку ви отримуєте електронний квиток, який має важливі переваги:

 • такий квиток не зможуть вкрасти;
 • його не втратити;
 • неможливо пошкодити чи знищити;
 • доступ до нього завжди є в особистому кабінеті та на пошті.

Замовити квитки на поїзд ви можете у будь-який час. Процедура відбувається практично в автоматичному режимі, не змушуючи надовго відволікатися від важливих справ вдень.

Купити квиток на поїзд у касі

Також є можливість придбати квиток на потяг Олександрія - Рівне через касу залізничного вокзалу. Паперовий квиток друкується на спеціальних бланках, де відомості про маршрут та пасажира вказані у короткій формі. Цей спосіб зручний для тих, хто проживає неподалік вокзалу або може легко відлучитися з роботи за покупкою. Всім іншим украй некомфортно їздити, а потім стояти в черзі. Найкраще дізнатися про наявність квитків на поїзд через наш сайт, а потім придбати квиток онлайн.

Розклад руху поїздів Олександрія - Рівне

На сайті skybooking.ua можна вивчити актуальний розклад руху поїздів Олександрія - Рівне, але й за іншими напрямками. У разі змін у графіку руху на маршрут, що вас цікавить, ви будете повідомлені, що гарантує виконання всіх ваших планів. У розкладі вказано час відправлення з кожної станції, яка є частиною маршруту.

Хорошої подорожі

Звернувшись в сервіс SkyBooking, ви можете купити залізничні квитки онлайн на будь-який тип поїзда, включаючи Інтерсіті. Достатньо мати кілька хвилин часу, виконати всі нескладні дії на нашому сайті, необхідні для того, щоб вирушити з Олександрії до Рівного. Подорожуйте комфортно та захоплююче.