Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Луцьк

Подорожі поїздом є найвигіднішим варіантом, порівняно з альтернативами у вигляді автобуса або авіатранспорту. Завдяки сервісу SkyBooking ви можете придбати залізничні квитки Олександрія - Луцьк, які доступні задовго до дня виїзду. На офіційному сайті skybooking.ua ви зможете замовити квитки на поїзд Олександрія - Луцьк компанії Укрзалізниця. Обслуговується напрямок поїздом №088П (Запоріжжя - Ковель).

Подорож із Олександрії до Луцька триває майже 13 годин. Більшість шляху проходить вночі. Дізнатися про наявність квитків на поїзд ви також можете на нашому сайті – вказано кількість вільних місць у кожному типі вагона. Робіть у нас на сайті замовлення залізничних квитків онлайн, що є найзручнішим способом серед усіх доступних. Створіть особистий кабінет, щоб можна було отримувати повідомлення щодо напрямків, на які були придбані квитки. Придбати квиток на поїзд онлайн ви можете для подорожі Інтерсіті, якщо на маршруті є такий транспорт.

Придбати квитки на поїзд в Александрия - Луцк ви можете, не відволікаючись від роботи та домашніх занять. Вам потрібно лише визначитися з днем виїзду, після чого заплатити за майбутню подорож. Купівля квитків онлайн – краща, ніж очікування в черзі до каси, куди далеко не завжди можна потрапити. Після прибуття в Луцьк ви можете залишитися в місті або продовжити подорож іншим видом транспорту.

;

Кожен пасажир може їздити у різних типах вагонів: плацкарт, купе, люкс. Вони відрізняються комфортабельністю, наявністю додаткових послуг. Щоб отримати залізничні квитки на поїзд Олександрія - Луцьк, потрібно просто зробити замовлення у нас на сайті. Проїхати можна з такими типами квитків:

 1. Паперовий. Стандартний варіант, який продається на вокзалах. Друкується на бланках, де розписано інформацію про пасажира, маршрут.
 2. З номером замовлення. Клієнт отримує 16-значний код. Квиток слід роздрукувати, щоб пройти посадку.
 3. Електронний. Дані записуються в QR-код, який розшифровується за допомогою сканера.

Замовити квитки на поїзд Олександрія - Луцьк можна, не відходячи від комп'ютера чи телефону. За потреби можна повернути або обміняти квиток. Таке трапляється за зміни планів.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Луцьк

На офіційному сайті skybooking.ua можна дізнатися вартість квитків на вказаний маршрут, а також інші напрямки, які обслуговує компанія Укрзалізниця. Ціна залежить від протяжності маршруту, типу вагона, в якому збирається їхати клієнт, а також поїзда. Це може бути звичайний або Інтерсіті, який подається на деяких напрямках. Ціна є актуальною на момент покупки квитків, тому вам не доведеться доплачувати під час подорожчання після покупки.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Луцьк

Щоб купити залізничні квитки онлайн, необхідно перейти на головну сторінку, після чого діяти в такому порядку:

 1. Клацніть на вкладку "Жд квитки".
 2. Вкажіть назви міст у осередках "звідки", "куди".
 3. Виберіть дату подорожі. За потреби придбати квитки туди та назад користуйтеся розширеним пошуком.
 4. Натисніть "знайти".
 5. В отриманих результатах буде показано напрямки, кількість доступних місць для різних типів вагонів.
 6. Вибирайте місце, на якому буде краще вам.

Для ретельнішого планування можна скористатися розкладом поїздів, який є у нас на сайті. Вказано всі зупинки та їх тривалість.

Де купити квиток на поїзд

Кожен пасажир може придбати квиток на поїзд Олександрія - Луцьк у касі на вокзалі. У цьому випадку клієнт отримує паперовий квиток, який потрібно берегти. Альтернативний варіант – оформити замовлення залізничних квитків онлайн. 

Придбати квиток на поїзд онлайн

Вирішивши купити квиток на поїзд онлайн, ви зможете оцінити особисто кілька його переваг:

 • такий квиток не зможуть вкрасти;
 • його неможливо пошкодити чи знищити;
 • доступ до нього завжди є через особистий кабінет або електронною поштою.

Електронний квиток підходить всім, завдяки його універсальності. Особливо він потрібен тим, хто не може відлучитися з роботи або живе надто далеко від вокзалу.

Купити квиток на поїзд у касі

Оптимальний спосіб покупки для тих, хто не має смартфона. Підходить він також тим, хто проживає чи працює неподалік вокзалу. Головний недолік – ви не можете бути впевненими у наявності квитків на поїзд. Простоявши у черзі, можна повернутися ні з чим. Краще здійснити замовлення та звертатися за допомогою до нашої компанії, а не їздити, щоб гаяти час у довгій черзі. Чим ближче до дати поїздки, тим більша черга.

Розклад руху поїздів Олександрія - Луцьк

Сервіс SkyBooking дає можливість ознайомитися з чинним розкладом поїздів. Аналогічну інформацію можна дізнатися про такі маршрути, як Олександрія - Рівне, Київ - Ковель та інші. Про можливі зміни ви будете сповіщені.

Хорошої подорожі

Купити залізничні квитки онлайн можна, не відволікаючись від важливих справ. З нами ви заощаджуєте сили, гроші та час. У разі зміни планів квиток можна обміняти або повернути. Мандруйте по всій Україні комфортно та захоплююче.