Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Київ

Олександрія – мальовниче місто у Кіровоградській області. Відстань від нього до столиці становить понад 300 км. Плануючи подорож, радимо звернути увагу на залізничний транспорт. Поїзд дозволяє долати будь-які відстані з комфортом. І щоб подорож пройшла без розчарування, необхідно підготуватись до неї заздалегідь. Спочатку вивчіть усю доступну інформацію про напрямок Олександрія – Київ.

За заданим маршрутом курсує достатньо поїздів, щоб ви мали можливість вибрати для себе найкращий варіант. Час у дорозі становить від 4 до 5,5 години. За бажанням ви можете вибрати сидячі місця в Інтерсіті і навіть попрацювати в дорозі. У розкладі поїздів є нічні рейси, ранкові та денні. Ви легко знайдете для себе оптимальний варіант. Час у дорозі пролетить непомітно.

Замовити квитки на поїзд краще заздалегідь. Із цим допоможе сервіс SkyBooking. Бронювання проїзних документів на офіційному сайті є за 20 днів до дати поїздки. Якщо плани несподівано зміняться, обміняйте або поверніть електронний квиток. Зробити це можна у своєму особистому кабінеті.

;

Залізничні квитки Олександрія - Київ

Купівля квитків на поїзд онлайн займе лише кілька хвилин. Вибирайте тип вагона та місце так, щоб ви змогли повноцінно відпочити. Оптимальний варіант – купе. Зачинені двері забезпечать захист від сторонніх звуків та непроханих гостей. Якщо спите міцно та хочете заощадити, вибирайте плацкарт. Трохи менше приватності, але решта зручностей збережена. Люкс – найдорожчий варіант, проте рівень комфорту там максимальний.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Київ

Перед замовленням залізничного квитка обов'язково перевірте точну вартість. Вона відображається безпосередньо перед оплатою. Пам'ятайте, що на фінальну суму впливають тип вагона та наявність додаткових послуг. Також ціна проїзду може відрізнятися, залежно від дня тижня та святкових днів.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Київ

Купити квитки на поїзд онлайн на офіційному сайті skybooking.ua – нескладно. Потрібно дотримуватися простої інструкції:

  1. Введіть у пошуковий рядок цікавий маршрут: "звідки" – місто відправлення (Олександрія), "куди" – прибуття (Київ). На календарі, що відкрився, вкажіть день і місяць поїздки. Якщо потрібно, позначте дату повернення. Натисніть кнопку “Знайти”.
  2. За кілька секунд система обробить отриману інформацію і відобразить результат. Відкриється список усіх доступних поїздів у напрямку Олександрія – Київ. Там відразу вказана попередня вартість залізничних квитків, типи вагонів, час у дорозі та кількість вільних місць. Виберіть потрібний варіант із запропонованих, клікнувши по ньому.
  3. На інтерактивній схемі вагона натисніть на вільне місце, що сподобалося.
  4. Далі з'явиться реєстраційна форма. У відповідні вікна введіть ім'я та прізвище пасажира. Тут можна вказати додаткові послуги або відмовитися від них.
  5. Перевірте, щоб ПІБ були вказані точно як у паспорті та натисніть кнопку "купити". На оплату замовлення відведено півгодини. У відповідні вікна введіть свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Натисніть кнопку "оплатити" і дотримуйтесь подальших вказівок.

Протягом кількох хвилин електронний залізничний квиток Олександрія - Київ прийде на вказану пошту.

Де купити квиток на поїзд

Є два поширені методи придбання проїзного документа: в касі залізничного вокзалу або купити залізничні квитки онлайн. Другий варіант стрімко набирає популярності, особливо серед молоді. У той час, як традиційним методом частіше користується старше покоління.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сервіс для замовлення залізничних квитків SkyBooking дозволить зробити це самостійно за кілька хвилин з будь-якої точки світу. У е-квитка є кілька істотних переваг. По-перше, його неможливо втратити, бо навіть друкувати не потрібно. При посадці на поїзд достатньо пред'явити проїзний з екрана смартфона. По-друге, його не можна забути – електронний проїзний зберігається поштою пасажира і завжди доступний в особистому кабінеті на сайті skybooking.ua.

Купити квиток на поїзд в касі

Квитки на поїзд Олександрія – Київ також продаються у касі залізничного вокзалу. Однак є низка незручностей, з якими зіткнеться турист при купівлі проїзного документа таким способом: по-перше, є ймовірність потрапити в довгу чергу, по-друге, приїхати на вокзал доведеться заздалегідь або виділити для покупки окремий день, по-третє, наявність квитків на поїзд заздалегідь не перевірити.

Розклад руху поїздів Олександрія - Київ

Розклад поїздів може змінюватись. Збираючись у подорож, обов'язково перевіряйте актуальний графік рейсів на офіційному сайті skybooking.ua. Інформація там регулярно оновлюється відповідно до даних Укрзалізниці.

Приєної подорожі

Замовляйте залізничні квитки на сайті skybooking.ua та подорожуйте із задоволенням.