Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Кропивницький

При плануванні поїздки з Олександрії до Кропивницького, рекомендуємо зупинити вибір на залізничному транспорті. Цим маршрутом курсують три поїзди: 091Д – фірмовий швидкий, 053П – нічний фірмовий швидкий і 120П – швидкий.

Усі рейси – вечірні чи нічні. Час у дорозі становить близько двох годин, проте він пролетить непомітно. Вибравши вечірній рейс, можна випити ароматного гарячого чаю та почитати, подивитися відео на смартфоні або послухати музику. Якщо ви товариська людина, по дорозі завжди можна познайомитися з цікавими людьми.

Обравши нічний поїзд Олександрія – Кропивницький, є можливість подрімати у дорозі. Не бійтеся проїхати вашу станцію, провідник обов'язково заздалегідь сповістить вас про наближення до неї.

Рекомендуємо подбати про проїзні документи заздалегідь. Пам'ятайте, що влітку туристи їдуть цими населеними пунктами до Одеси, а взимку – до Львова. Тож місця розкуповують швидко. Добре, що на сервісі SkyBooking можна замовити квитки на поїзд за 20 днів до подорожі.

Якщо з якихось причин ваша поїздка переноситься чи скасовується, не варто перейматися. Просто оформіть повернення чи обмін проїзних документів на офіційному сайті. А якщо виникнуть запитання, зверніться до служби підтримки. Це можна зробити онлайн або телефоном, який вказаний на сайті.

;

Залізничні квитки Олександрія - Кропивницький

Є різні види квитків: паперові та електронні з QR-кодом і без. Купуючи проїзний онлайн, обов'язково звертайте увагу на умови посадки за ним.

Сервіс SkyBooking пропонує проїзні, які не потрібно друкувати. Провідник відсканує QR-код з екрану смартфона та пропустить у вагон. Також і ті, що можна обміняти в касі вокзалу на стандартний бланк.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Кропивницький

При бронюванні залізничних квитків на офіційному сайті skybooking.ua, відразу відображається їх попередня вартість. Пам'ятайте, що на кінцеву ціну впливає багато факторів: пільги пасажира, додаткові послуги, нестандартний багаж тощо.

До пільгових категорій належать діти та студенти. Однак є нюанс – діти можуть їздити за зниженою ціною у будь-якому типі вагона, а студенти – лише у плацкарті.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Кропивницький

Купити квиток на поїзд онлайн – завдання нескладне. Дотримуйтеся короткої інструкції від команди SkyBooking і у вас все вийде:

  1. Знайдіть пошуковий рядок на головній сторінці сайту. Туди впишіть напрям, що вас цікавить. У віконце "звідки" – Олександрія, а у "куди" – Кропивницький.
  2. Відразу з'явиться календар. Клацніть на потрібну дату, потім – на кнопку "знайти".
  3. Далі штучний інтелект опрацює отримані відомості та зіставить із базою Укрзалізниці: переконається в наявності квитків на потяг та перевірить актуальність розкладу рейсів.
  4. Ці маніпуляції займуть кілька секунд. Після цього користувачеві представлять перелік всіх відповідних поъздыв. У переліку відразу відображаються: доступні вагони, кількість вільних місць та орієнтовна вартість проїзду.
  5. Клацніть на відповідний рейс.
  6. На екрані з'явиться схема вагона. Там різними кольорами позначені вільні та зайняті місця. Клікайте на те, що сподобалося.
  7. Щоб купити залізничні квитки онлайн, потрібно заповнити реєстраційну форму для кожного пасажира. У відповідні віконця внесіть ім'я та прізвище, вкажіть пільги та додаткові послуги.
  8. Натисніть "купити".
  9. Перед оплатою внесіть контактні дані – емейл та номер телефону.
  10. Натискайте "оплатити" і чекайте на подальші вказівки.

Проїзний документ прийде на електронну пошту після підтвердження транзакції. Під час посадки на поїзд пред'явіть його провіднику з екрана смартфона. Роздруковувати проїзний необов'язково.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничні квитки Олександрія - Кропивницький можна двома шляхами: онлайн і в касі. Популярність другого варіанта поступово падає, тоді як перший – стабільно зростає. Це пов'язано з прискоренням темпу сучасного життя, адже купити квитки на поїзд онлайн можна звідки завгодно, головне – наявність Інтернету.

Придбати квиток на поїзд онлайн

SkyBooking – це зручний сервіс для замовлення залізничних квитків. Просто вкажіть місто та дату, а інше зробить штучний інтелект. Після оплати електронний проїзний зберігається на вашій пошті та доступний в особистому кабінеті користувача – втратити, забути чи зіпсувати його неможливо. Тому радимо бронювати наперед.

Купити квиток на поїзд у касі

Залізнична каса – місце де купувало проїзні документи не одне покоління. Зараз це все ще можливо, але пам'ятайте про специфіку такого способу. По-перше, є можливість потрапити в чергу. По-друге, наявність квитків на поїзд ви дізнаєтеся безпосередньо біля віконця каси, і на ухвалення рішення буде мінімум часу.

Розклад руху поїздів Олександрія - Кропивницький

Розклад руху поїздів Олександрія - Кропивницький може змінюватися. Згідно з актуальним графіком за непарними числами ходять три поїзди – 091Д, 120П та 053П, а парними – лише 120П.

Завжди перевіряйте розклад поїздів, коли плануєте подорож. Це зручно зробити на офіційному сайті сервісу SkyBooking – тут завжди актуальна інформація згідно з даними Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Замовляйте залізничні квитки онлайн на сайті skybooking.ua та подорожуйте із задоволенням.