Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Хуст

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Хуст

Поїзд Олександрія - Хуст забезпечує можливість швидко та з комфортом дістатися з центру України до Закарпаття. Саме в Хусті мандрівники найчастіше зупиняються, подорожуючи до Румунії, оскільки місто розташоване близько до кордону, має розвинену інфраструктуру. Для тих, хто шукає нових вражень в Україні, тут також буде на що подивитися, адже багата історія міста збереглася в його архітектурі. З цікавих місць, які варто відвідати пасажирам маршруту Олександрія - Хуст, потрібно відзначити:

 • руїни Хустського замку 1191 року, на зведення якого колись було покладено понад 100 років;
 • Краєзнавчий музей 1963 року з понад 2000 експонатів, серед яких не лише побутові речі та одяг, а й статуетки мавпочок та богині Шакті, які залишилися після облоги міста монголо-татарами 1241 року;
 • Реформаторська церква 13 століття – найдавніший храм міста у готичному стилі.

Також можна прогулятися Чеським кварталом, де розташовані будинки у стилі “шале”, зведені в 1924-1925 роках для Чехословацьких службовців. Навесні варто завітати в урочище Кіреші та помилуватися унікальною долиною нарцисів. З дітьми можна відвідати міський парк, страусову ферму та кольоровий фонтан.

Квиток на потяг Олександрія - Хуст зручно забронювати за допомогою сервісу SkyBooking. Сайт працює цілодобово та забезпечує всім необхідним функціоналом для швидкого пошуку і придбання проїзних документів.

;

Залізничні квитки Олександрія - Хуст

Сайт skybooking.ua надає актуальну інформацію про розклад поїздів та дозволяє купити залізничні квитки онлайн. Достатньо вибрати маршрут, рейс та клас вагона серед декількох варіантів:

 • плацкарт – відкриті купе з чотирма місцями та двома додатковими навпроти;
 • купе – чотири місця, закриті дверима;
 • люкс – двомісні закриті купе з підвищеним рівнем комфорту.

Ціна на залізничні квитки залежить від класу вагона, тому варто заздалегідь розрахувати бюджет на поїздку та врахувати власні побажання до комфорту подорожі. Рейсом Олександрія - Хуст курсує пасажирський потяг Запоріжжя - Солотвино. Час в дорозі складає близько 19 годин. Перевізник гарантує безпеку та зручність поїздки з можливістю замовлення їжі та напоїв, а також постільної білизни. Швидкісні поїзди Інтерсіті за цим напрямком наразі не курсують.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Хуст

За необхідності придбати залізничні квитки Олександрія - Хуст, варто спочатку дізнатися ціни на проїзд, щоб порівняти різні варіанти. Вони залежать від декількох факторів:

 • типу вагона;
 • наявності льгот – студентський, пенсійний чи дитячий квиток;
 • дати виїзду;
 • кількості вільних місць на маршруті.

Додаткові опції як постіль, напої чи їжа також впливають на те, скільки коштуватиме квиток на потяг Олександрія - Хуст. Розрахувати вартість можна на сайті skybooking.ua, вказавши станції відправлення та прибуття, дату виїзду та бажане місце.

Як купити залізничні квитки на поїзд Олександрія - Хуст

Щоб не їздити на вокзал і не очікувати в черзі, варто купити квиток на поїзд онлайн за допомогою нашого сервісу. Зробити це можна протягом декількох хвилин:

 1. Відкрийте вкладення “Залізничні квитки” та виберіть потрібні станції (Олександрія - Хуст).
 2. Виберіть дату подорожі та рейс.
 3. Відзначте на схемі бажані місця у вагоні потрібного класу.
 4. Заповніть форму з особистими даними пасажира, перевіривши додатково їх відповідність паспорту.
 5. Оплатіть проїзний документ та отримайте його на електронну пошту.

Електроні залізничні квитки Олександрія - Хуст надають пасажиру право посадки на потяг так само як і паперова версія. Тому можна просто зберегти на смартфон за умови, що на них буде QR-код. В іншому випадку потрібно звернутися до каси Укрзалізниці і роздрукувати документ. Так само можна купити квиток на поїзд Олександрія - Трускавець або в інших напрямках. 

Де купити квиток на поїзд

Кожен так чи інакше стикається з вибором: краще купляти залізничні квитки онлайн чи варто їздити на вокзал, як раніше. Комусь надає впевненості саме класичний проїзний документ, який видають на касі. Інші спокійно купують онлайн, заощаджуючи час та кошти.

Купити квиток на поїзд онлайн

В тому, щоб купити квиток на поїзд онлайн, є безліч переваг. Це в першу чергу безпека – проїзні, які захищені унікальним кодом, не можна підробити чи вкрасти. Також це надійність: якщо ви роздрукували і забули квиток, достатньо відкрити на будь-якому девайсі свою електронну пошту та показати документ контролеру у вагоні під час посадки. Перевірити наявність квитків на потяг та вибрати кращий рейс можна в будь-який час доби, незалежно від місця знаходження. Однак, заповнюючи особисті дані на офіційному сайті, потрібно бути дуже уважним – ПІБ повинні бути вказані як в паспорті, інакше вам буде відмовлено у посадці. 

Купити квиток на потяг в касі

До процедури придбання квитка на поїзд Олександрія - Хуст у касі зазвичай звикли літні люди, які не довіряють сучасним технологіям. На вокзалі слід бути готовим до черги та можливої відсутності місць на рейсі. Тут так само потрібно уточнити, який вагон необхідний вам. За деякими маршрутами курсують потяги Інтерсіті, тож якщо бажаєте скоротити час в дорозі, заздалегідь поцікавтеся їх наявністю.

Розклад руху потягів Олександрія - Хуст

Перевірити наявність квитків на потяг можна на нашому сайті. Тут публікується лише перевірена інформація, яку надає перевізник. Варто додатково переконатися у відсутності змін у розкладі поїздів у день відправлення. Якщо вам буде потрібно, можна одразу купити туристичне страхування.