Завантаження...

train_s

Потяг Олександрія - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Олександрія - Харків

Олександрія – невелике місто у Кіровоградській області з населенням лише 80 тисяч осіб. Здавалося б, що цікавого можна побачити у районному центрі. Але досвідчений мандрівник завжди знайде захоплюючі місця.

Місто відоме тим, що в ньому знаходиться Музей Світу. Це 8000 різноманітних унікальних експонатів. Існує лише 15 таких музеїв. Олександрійський включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Але кожному мандрівнику доводиться повертатися додому. І хоча відстань між Олександрією та Харковом всього 306 км, але для таких поїздок найкраще вибрати поїзд.

У напрямку Олександрія - Харків курсують два поїзди, що є прохідними. Вони обидва відправляються вночі і в кінцевий пункт прибувають через вісім-дев'ять годин. Хоча через вокзал Олександрії поїзди проходять одразу після опівночі, мандрівник може спокійно виспатися та поснідати у дорозі.

Досвідчений мандрівник одразу бронює квитки на зворотний шлях. На сайті є така можливість. Поїзди Олександрія - Харків формуються в Умані та Одесі, тому подбайте про квитки заздалегідь. Якщо подорож не відбулася, то ви завжди можете їх повернути.

;

Залізничні квитки Олександрія - Харків

Коли вибиратимете залізничні квитки Олександрія - Харків, не забудьте, що поїзд нічний. Щоб добре відпочити в дорозі, зверніть увагу на рівень комфорту вагона. Економ-варіант –плацкарт. Можна зручно розміститися і поспати, а речі скласти у спеціальному місці. Вагон-купе – трохи дорожчий, але має більше приватності. Двері на клямці забезпечать звукоізоляцію та захист від випадкових гостей. Люкс – найбільш комфортний тип вагона. Тільки один супутник і більш просторе купе. Однак і вартість є відповідною.

Скільки коштує квиток на поїзд Олександрія - Харків

Насамперед кінцева вартість поїздки залежить від типу вагона, який ви обрали та наявності додаткових послуг. Наприклад, постільної білизни чи напоїв. На фінальну ціну впливає наявність нестандартного багажу: апаратури або тварин. Точна вартість квитка на поїзд Олександрія - Харків відображається перед оплатою.

Як купити залізничні квитки Олександрія - Харків

Придбати квитки на поїзд онлайн, за допомогою сервісу SkyBooking, легко. Переконайтеся у цьому самі:

  1. Введіть у відповідні віконця пошукового рядка "Олександрія" та "Харків". Виберіть дату подорожі, натисніть кнопку "знайти".
  2. Система запропонує список усіх можливих залізничних рейсів. Там одразу будуть відображені: попередня вартість, час відправлення, наявність квитків на поїзд та тривалість маршруту.
  3. Клацніть на варіант, який вам підходить.
  4. Відкриється схема вагона. Натисніть на місце.
  5. Далі з'явиться форма, куди слід вписати необхідну інформацію про пасажира. У відповідні віконця впишіть ім'я та прізвище. Будьте уважні, вказуйте дані як у паспорті. Тут можна вибрати додаткові послуги.
  6. Після закінчення натисніть "купити".
  7. Перед оплатою необхідно вказати контактну інформацію. Впишіть номер мобільного та адресу електронної пошти. Натисніть "оплатити".

Подальші інструкції залежать від вашого банку. Бронювання залізничних квитків дійсне упродовж 30 хвилин. За цей час їх потрібно сплатити. Замовити квитки на поїзд можна за 20 діб до подорожі.

Де купити квиток на поїзд

Варіантів придбання проїзних документів безліч. Найпопулярніші – скористатися касою на вокзалі або купити залізничні квитки онлайн. Радимо не затягувати із покупкою, на популярні напрямки місця швидко розбирають.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити квиток на поїзд онлайн – це просто та швидко. Вкажіть необхідні дані на сайті skybooking.ua та виберіть зручний варіант. Електронні проїзний не загубиться і не порветься. Він зберігається на пошті пасажира та завжди доступний в особистому кабінеті. Його необов'язково роздруковувати, просто покажіть з екрана телефону провідникові при посадці.

Купити квиток на поїзд у касі

Перевірений часом спосіб, яким користувалося не одне покоління поціновувачів залізниці, все ще актуальний. Однак є кілька нюансів, які треба враховувати. По-перше, заздалегідь перевірити чи є квитки на потрібну дату не вийде. По-друге, можна потрапити у довгу чергу. Тому правильно організовуйте свій час. Найкраще приїхати на вокзал заздалегідь.

Розклад руху поїздів Олександрія - Харків

Розклад поїздів може змінюватися. Однак на офіційному сайті skybooking.ua інформація про рейси завжди актуальна та відповідає даним Укрзалізниці. Обов'язково перевіряйте зміни у розкладі руху поїздів перед подорожжю.

Вдалої подорожі

Скористайтеся сервісом для замовлення залізничних квитків SkyBooking і подорожуйте без зайвого клопоту. Нехай поїздки приносять тільки насолоду!