Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Запоріжжя

Незалежно від того, з якою метою вам належить їхати з Одеси до Запоріжжя, до складання маршруту та вибору транспорту варто поставитися серйозно. Дорогою належить провести більше 13 годин, тому краще вибрати найбільш комфортні для себе умови.

Дізнатися, скільки залишилося місць у поїзді даним маршрутом на задану дату, можна за допомогою сервісу SkyBooking. Ви дізнаєтеся не тільки про точний час відправлення, але й проміжні станції, розташування місць у вагоні, а також іншу важливу для пасажира інформацію.

SkyBooking – це сервіс із тисячами задоволених клієнтів, адже тут ви знайдете лише актуальну та точну інформацію. Всі дані відразу оновлюються, тому пасажири можуть складати свої маршрути навіть із кількома пересадками. Адже можна одразу з'ясувати, коли вирушає поїзд і коли він прибуває.

Сервіс надає всі доступні пропозиції по заданому маршруту на момент пошуку. Зважаючи на те, що наявність квитків постійно змінюється, навіть якщо ви не знайшли потрібний варіант, варто перевірити інформацію трохи пізніше. Для успішного планування поїздки краще заздалегідь вибрати місця. Що ближче до дати відправлення, то менше варіантів залишається і доводиться погоджуватися на мінімальний комфорт.

;

Залізничні квитки Одеса - Запоріжжя

Одеса від Запоріжжя знаходиться на великій відстані, тому краще розміститися зручніше, щоб мати можливість відпочити в дорозі. Це дозволить вам приїхати до Запоріжжя у гарному настрої.

За маршрутом Одеса – Запоріжжя ходить один поїзд №290. Ви можете вибрати найбільш відповідний тип вагона та місце. Зазвичай насамперед купують плацкарт, оскільки ці місця є найдешевшими. Однак якщо ви любите їздити з комфортом, вам більше підійде купе (на 4 особи) або люкс (на 2 особи). Також багато залежить від обставин. Наприклад, якщо ви вирушаєте на ділову зустріч, краще вибирати люкс, який дозволить максимально відпочити в дорозі.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Запоріжжя

Як дізнатися ціну? Для того щоб дізнатися остаточну вартість квитка, потрібно вибрати рейс, вільне місце у вагоні і вказати свої дані, тобто кількість пасажирів, ПІБ, додаткові послуги, якщо потрібно. Після цього внизу сторінки з'явиться вартість. Перед оплатою краще кілька разів перевірити, чи ви правильно вказали дані, щоб пізніше не виникло жодних проблем.

Вартість квитків може змінюватися в залежності від дня тижня та свят. Тому при пошуку місць (якщо у вас немає чіткої дати виїзду) дивіться різні дати, щоб оцінити свій бюджет і зупинитися на оптимальному варіанті.

Як купити залізничні квитки Одеса - Запоріжжя

Сервіс SkyBooking розроблений таким чином, щоб пасажири витрачали мінімум часу на пошуки місця та оплату квитків. Для купівлі залізничних квитків на поїзд Одеса - Запоріжжя необхідно виконати такі кроки:

 1. У рядку пошуку вибираємо міста відправлення (Одеса) та прибуття (Запоріжжя).
 2. Вибираємо конкретну дату і вже тоді дивимося, чи є на потрібне число поїзд. За потреби можна одразу вказати дату зворотного квитка.
 3. Якщо рейс підходить, вибираємо, який вагон буде зручнішим (купе, плацкарт, люкс).
 4. Вибираємо необхідну кількість вільних місць.
 5. Заповнюємо усі необхідні дані.
 6. Вибираємо спосіб оплати.
 7. Оплачуємо через банкінг.

Після декількох хвилин замовлення жд квитків онлайн вже буде завершено і ви матимете куплений проїзний електронною поштою, сидячи вдома на дивані або навіть у своєму офісі.

Де купити квиток на поїзд

Найбільш популярний та звичний для всіх спосіб купівлі квитків – на вокзалі Укрзалізниці. Якщо купувати квиток саме там, то, швидше за все, потрібно буде відстояти в черзі і витратити свій час на дорогу туди і назад. Ще одним способом залишається оплата квитків онлайн. Цей варіант займає набагато менше часу та не потребує великих витрат. Не треба нікуди йти, адже замовити проїзний документ можна у будь-який зручний час та в будь-якому місці. Звісно, ​​вибір залежить від обставин у кожної людини.

Розклад руху поїздів Одеса - Запоріжжя

Щоб дізнатися про розклад поїздів, не потрібно витрачати час на дорогу на вокзал та очікування в черзі. На сьогоднішній день все набагато простіше. Для цього потрібно:

 • вибрати розділ "жд квитки";
 • вказати міста, звідки та куди хочете їхати;
 • вибрати потрібну дату;
 • натиснути "знайти".

Система вам покаже всі доступні пропозиції із точним графіком. Зверніть увагу, що розклад може змінюватись в залежності від сезону, тому заздалегідь уточнюйте інформацію та слідкуйте на сайті за оновленнями.

Приємної подорожі

Вибирайте для себе оптимальний спосіб покупки залізничного квитка і насолоджуйтесь кожною поїздкою. З сервісом SkyBooking можна завжди їздити із задоволенням без проблем.