Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Тернопіль

Чи плануєте поїздку з Одеси до Тернополя найближчим часом? Замовити залізничні квитки ви можете онлайн на офіційному сайті skybooking.ua. Це зручна альтернатива довгій черзі біля каси на вокзалі та можливість заощадити на дорозі.

Сервіс пошуку та бронювання залізничних квитків SkyBooking дозволить вам знайти та оплатити найкраще місце у вагоні в будь-який час. Інтуїтивно проста і зручна навігація дасть можливість швидко освоїти пошукову систему і в кілька кліків отримати всю інформацію про рейси.

Якщо ви вже вирішили, коли хочете вирушити в дорогу, залишилося лише на сайті вказати у пошуку маршрут та дату від'їзду та повернення. Алгоритми пошуку підберуть для вас всю доступну інформацію про рейси на підставі даних компанії-перевізника Укрзалізниця. Таким чином, ви отримаєте точний та достовірний розклад поїздів, інформацію про кількість доступних квитків у різних за комфортабельністю вагонах та зможете ознайомитись з майбутнім маршрутом.

Рекомендуємо звертати увагу на дальність поїздки та час у дорозі при виборі вагона та додаткових послуг (постільне, напої, багаж). З сервісом SkyBooking ваша подорож стане кращою, надійнішою та безпечнішою.

;

Залізничні квитки Одеса - Тернопіль

Варто передбачити, що не всі електронні квитки одразу надають право на подорож. Відрізнити їх можна за наявності QR-коду та відповідного запису. У такому разі друкувати його не потрібно, ви можете пред'явити його на смартфоні провіднику під час посадки. У разі відсутності QR-коду квиток потрібно буде роздрукувати в найближчій касі залізничного вокзалу. Ще один і останній тип - квиток із замовленням (номер замовлення за 35 хвилин до відправлення транспорту потрібно обміняти на квитки в касі вокзалу).

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Тернопіль

Для того щоб дізнатися вартість квитка за маршрутом з Одеси до Тернополя на офіційному сайті skybooking.ua, вам слід вказати потрібну дату, а також пункт відправлення та прибуття. Система знайде цікаву для вас інформацію за потрібним маршрутом і всі можливі варіанти проїзду – від найдешевшого до найдорожчого. Вам залишається лише вибрати відповідний та зручний варіант та забронювати місця. У пасажирів також є можливість вибрати вагон (плацкарт, купе, люкс), місця та додаткові послуги (чай/кава, постільна білизна та додатковий багаж). Вартість квитка за маршрутом Одеса - Тернопіль відобразиться нижче в замовленні.

Як жд квитки Одеса - Тернопіль

Замовити квитки на поїзд Одеса - Тернопіль онлайн можливо за допомогою банківської картки Visa або MasterCard, а також через систему EasyPay. Спочатку вкажіть усі дані маршруту, виберіть потрібний поїзд і вагон. На інтерактивній схемі відзначте посадкове місце та сплатіть його через банкінг. Після оплати на вашу електронну пошту буде надіслано електронний квиток. На цю процедуру у вас піде не більше кількох хвилин і ви зможете розпочати збори.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток можна в залізничній касі або онлайн на нашому сайті. Який варіант зручніший і вигідніший, вибирати вам. Розглянемо нюанси.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купівлю залізничного квитка онлайн зробити дуже просто, тому що ви не витрачаєте час на дорогу до вокзалу і очікування в черзі біля каси. Це суттєво економить час, адже вам необов'язково відриватися від справ. Усього кілька кліків і е-квиток прийде на пошту. Він також буде збережений у вашому особистому кабінеті. Ви будь-якої миті зможете його скачати або повернути за необхідності.

Купити квиток на поїзд в касі

Щоб купити залізничний квиток у касі, необхідно за кілька тижнів до відправлення приїхати на вокзал. Будьте готові до очікування у черзі, що займе деякий час. До того ж є ризик, що квитків може вже й не бути на той момент, а на обмірковування альтернативних варіантів не буде багато часу.

Розклад руху поїздів Одеса - Тернопіль

Щоб купити ЖД квитки на поїзд Одеса - Тернопіль онлайн за допомогою сервісу SkyBooking, потрібно всього кілька хвилин. Інтерфейс сайту зрозумілий і не завантажений, тому кожен легко впорається з покупкою. При виборі квитка звертайте увагу на всі категорії, відстань та час маршруту поїзда Одеса - Тернопіль.

По маршруту курсує 4 фірмових швидкісних поїздів. Варто враховувати, що кілька із них відправляються з Одеси вдень, а також один рейс - у вечірній час. Рекомендуємо вам взяти це до уваги під час планування подорожі. Також радимо перевіряти розклад поїздів час від часу, оскільки час від часу деякі рейси можуть змінюватися.

Ви можете у зручний час дізнатися розклад потрібного маршруту на необхідну дату, час відправлення та прибуття, ціну проїзду, наявність вільних місць, а також обрати зручну станцію відправлення та прибуття поїзда.

Приємної подорожі

Наша команда зробить все, щоб ваша подорож та час перебування у транспорті були комфортними та безпечними. Подорожувати з сервісом SkyBooking легко та надійно.