Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Олександрія

Подорожувати поїздом країною та за її межами – одне з найоптимальніших рішень. Адже цей транспорт не потрапить у пробку і не довго стоятиме на світлофорах. Більше того, ви можете вибрати комфортне для себе місце у вагоні та комфортно відпочити у дорозі. Ще одним плюсом поїзда є доступна вартість проїзду.

Сервіс SkyBooking дбає про те, щоб пасажири могли швидко і без проблем складати свій маршрут навіть із пересадками. За час роботи він довів свою ефективність та став лідером у сфері подорожей. Сервіс пропонує своїм клієнтам лише вигідні ціни в даний час та актуальну інформацію.

Замовлення залізничних квитків онлайн значно економить час, тому що не потрібно витрачати його на поїздки на вокзал і очікування в черзі. Головним плюсом SkyBooking є те, що він пропонує своїм замовникам комплекс послуг, необхідних для комфортних подорожей, наприклад:

 • бронювання готелів;
 • страхування;
 • замовлення автомобіля;
 • дешеві поїздки поїздом, автобусом чи літаком;
 • купівля залізничних квитків онлайн.

Цей сервіс допоможе вам не тільки замовити квитки онлайн, але й переконає, що поїздки можуть бути набагато зручнішими, ніж ви вважаєте.

;

Залізничні квитки Одеса - Олександрія

Відстань між Одесою та Олександрією досить велика і для того, щоб поїздка була приємною, потрібно вибрати відповідний рейс та вагон. Умови подорожі можуть вплинути на ціну. Наприклад, ви можете заощадити і зупинитися на плацкарті. Цей варіант підходить для тих, кому не заважає шум, тому що в подібних вагонах немає дверей, які гарантують тишу.

Якщо ви віддаєте перевагу комфорту і хочете їздити з мінімальною кількістю попутників, вам більше підійде місця класу люкс. В цьому випадку з вами їхатиме лише один пасажир. Оптимальним варіантом є купе на 4 особи. Хороше рішення для сім'ї чи компанії друзів.

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Олександрія

Для того щоб дізнатися вартість квитка на поїзд, що цікавить, потрібно на офіційному сайті skybooking.ua в рядку пошуку заповнити всі необхідні дані, після чого сплатити вказану суму банківську картку. Ця процедура займе мінімум часу і в результаті ви отримаєте електронний квиток на вказаний email.

Варто зауважити, що сума поїздки в купе, плацкарті чи люксі відрізнятиметься. Так само, як і вартість дитячого та дорослого квитка. Головне, перевіряйте вказані вами дані, щоб не виникало жодних проблем. Важливо, щоб прізвище та ім'я збігалися з інформацією на документі, що засвідчує особу.

Як купити залізничні квитки Одеса - Олександрія

Найкраще купувати посадкові документи у спокійній домашній обстановці, щоб нічого не переплутати. Детальна інструкція замовлення квитка на поїзд:

 1. На сайті вибираєте маршрут Одеса - Олександрія.
 2. Вказуєте дату, коли вам потрібно виїхати (є можливість відразу придбати квиток назад).
 3. Вибираєте відповідний за часом рейс.
 4. Підбираєте тип вагона (купе, плацкарт, люкс).
 5. Вибираєте будь-яке вільне місце у потрібній кількості.
 6. Заповнюєте особисті дані.
 7. Оплачуєте.

Після оплати ви отримаєте документ на пошту, після чого можете завантажити його на смартфон, щоб показати провіднику при посадці, або роздрукувати. Якщо на залізничному квитку немає QR-коду, його обов'язково потрібно обміняти в касі Укрзалізниці перед відправкою поїзда.

Де купити квиток на поїзд

Існує лише два способи замовлення квитків на поїзд – у касі залізничного вокзалу або онлайн. Кожен варіант має свої плюси, які кожен пасажир оцінює для себе і приймає оптимальне рішення. Придбання проїзних в Інтернеті значно заощаджує час. Адже ви можете лише за кілька кліків оформити замовлення та сплатити. І навіть якщо ви ще не знаєте дату відправлення, можна спокійно оцінити ситуацію в домашній обстановці та скласти маршрут наперед.

Щоб зробити це в касі, потрібно спочатку дістатися до неї, що вже займає певний час. І швидше за все доведеться чекати у черзі. В цьому випадку у вас не буде так багато часу на роздуми, оскільки за вами чекатимуть інші люди. Цей варіант підійде для тих, хто точно знає, який поїзд та вагон йому потрібен і коли.

Розклад руху поїздів Одеса - Олександрія

Щоб дізнатися точний розклад поїздів, варто просто ввести основні дані. На сайті skybooking.ua можна побачити тільки один поїзд, який курсує цим маршрутом:

 • номер 092К;
 • фірмовий, швидкий;
 • час відправлення о 17:56;
 • час прибуття о 03:47;
 • поїздка триває 9 годин 51 хвилину.

Головним плюсом сервісу SkyBooking при виборі потрібного рейсу є те, що ви можете переглянути маршрут поїздки, натиснувши тільки одну клавішу.

Головне, перед плануванням своєї поїздки обов'язково перевірте наявність на ту саму дату інших поїздів. Якщо ви впевнені у своєму виборі, вибирайте та оплачуйте місця у вагоні заздалегідь. Адже ближче до дати відправлення залізничних квитків може зовсім не залишитися. Також слідкуйте за розкладом поїздів, тому що можуть виникнути технічні проблеми чи затримки, тож будьте уважні.

Хорошої подорожі

Вибирайте тільки надійний сервіс для бронювання та купівлі квитків онлайн. Таким чином, ви можете бути впевненими в хороших умовах та безпеки. Замовити проїзний документ можна у будь-якому місці та у будь-який час!