Завантаження...

train_s

Потяг Одеса - Львів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Одеса - Львів

Швидко дістатися з Одеси до Львова можна поїздом. Таким чином, вам пощастить подолати десятки кілометрів за невеликий період часу. Сьогодні практично всі види діяльності перейшли в електронну форму, і продаж квитків в Україні також давно доступний у цьому форматі.

Якщо ви шукаєте квитки за цим маршрутом, сервіс SkyBooking допоможе знайти найкращі місця. Для цього на нашому офіційному сайті є вся необхідна інформація по всіх рейсах в напрямку, що вас цікавить. Ви зможете швидко скласти маршрут і одразу купити квиток на поїзд. При необхідності можна переглянути рейси на різні дати, порівняти та вибрати найкращий варіант.

Інтерсіті цим маршрутом не курсує. Якщо ви знаєте дату відправлення, заздалегідь вибирайте вагон і місце. Це дозволить знайти найкомфортніші варіанти – біля вікна чи нижнього сидіння. Параметри вибору місць індивідуальні і кожен варіант має свої плюси і мінуси. Тому оцінюйте всі фактори та вибирайте для себе тільки найкраще!

;

Залізничні квитки Одеса - Львів 

Під час пошуку залізничного квитка враховуйте, що існують різні типи вагонів, які відрізняються рівнем комфорту. Якщо ви вирушаєте на ділову зустріч або ж конференцію, то, найімовірніше, зручніше буде їхати у вагоні класу люкс. Він розрахований на двох людей, тут є всі необхідні предмети для відпочинку і спокійної подорожі. 

Купе розраховане на 4 пасажирів, тому це чудовий варіант для сімейної поїздки. Якщо ви любите їздити самостійно, то такий варіант також допоможе відпочити в дорозі і приїхати в гарному настрої. Що стосується плацкарту, то тут усі пасажири перебувають поруч один з одним. Тому спочатку обміркуйте, наскільки вам буде зручно в загальному вагоні. 

Скільки коштує квиток на поїзд Одеса - Львів

Перш ніж купити квитки на поїзд онлайн, необхідно ознайомитися з їхніми цінами. Вартість може відрізнятися залежно від виду поїзда, вагона і дня тижня. Для того щоб дізнатися точну ціну квитка, необхідно в поле пошуку на сайті ввести дату відправлення, а також міста, звідки і куди ви вирушаєте. Система покаже вам перелік рейсів, біля яких буде вказана приблизна сума. Остаточна ціна залізничного квитка Одеса - Львів з'явиться внизу сторінки після уточнення додаткових послуг, а також вибору вагона і місця. Враховуйте, що вартість відрізняється від дня тижня, тому краще розглядати рейси на різні дати.  

Як купити залізничні квитки Одеса - Львів

Щоб знайти квитки на поїзд Одеса - Харків або Одеса - Львів, як і на будь-який інший маршрут, необхідно на сайті заповнити всі поля:

  • вкажіть місця, звідки ви будете їхати і куди;
  • відзначте, ви шукаєте проїзний документ в один бік або відразу у два;
  • у списку доступних рейсів виберіть оптимальний для себе варіант;
  • на інтерактивній карті вагона виберіть місце і заповніть дані про пасажира. За необхідності відзначте необхідні додаткові послуги;
  • внесіть оплату через онлайн-банкінг.

Персональні дані пасажира та контактну інформацію ще раз перевірте перед оплатою. Помилка може спричинити проблеми з отриманням залізничного квитка і проїздом. Після підтвердження транзакції проїзний документ надійде на вказаний email. Зверніть увагу, що на нашому сайті ви також можете купити квиток на автобус Одеса - Львів

Де купити квиток на поїзд

Сьогодні практично кожен пасажир може купити залізничні квитки, як у касі Укрзалізниці, так і на нашому сайті. Якщо у вас зовсім немає часу, то краще зробити це онлайн. Для тих, хто може вирушити на вокзал Укрзалізниці, необхідно підійти до каси, звернутися до оператора, який допоможе вибрати відповідні залізничні квитки на той чи інший поїзд. 

Купити квитки на поїзд онлайн

Купівля проїзних документів онлайн дає змогу нікуди не поспішати, ви можете порадитися з близькими і вибрати відповідний рейс. Під час вибору маршруту обов'язково звертайте увагу на час відправлення і прибуття, особливо, якщо хтось буде вас зустрічати. Купівля квитка на поїзд онлайн дає змогу швидко знайти підходящий варіант, не виходячи з дому. Усе, що вам потрібно - це кілька хвилин часу та Інтернет. 

Щоб у вас була можливість пред'явити електронний квиток, необхідно перед оплатою зареєструватися в особистому кабінеті. Електронний проїзний документ після оплати прийде на пошту і буде збережений у вашому обліковому записі на нашому сайті. За бажання ви можете завантажити залізничний квиток на смартфон або роздрукувати його.

Купити квитки на поїзд у касі

Вирушаючи на вокзал, обов'язково необхідно запастися часом, тому що найімовірніше доведеться вистояти чергу в касу. Оператор повідомить про наявність квитків на поїзд і ви зможете підібрати для себе і своїх близьких найоптимальніший варіант. За маршрутом Одеса - Львів ви можете придбати проїзний документ у купе, люкс або ж плацкарт. Інтерсіті не курсує в цьому напрямку.

Розклад поїздів Одеса - Дніпро

Звертати увагу на розклад поїздів, а також їхній точний час прибуття необхідно для того, щоб не запізнитися на рейс і правильно спланувати свою поїздку. Вся інформація на нашому сайті, зокрема і про наявність квитків на поїзд, оновлюється щодня з офіційного сайту Укрзалізниці. Ви можете повністю довіряти нам і без проблем оплачувати проїзні документи.