Завантаження...

train_s

Потяг Нікополь - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Нікополь - Запоріжжя

Подорожі поїздом є оптимальним варіантом для громадян України. Замовити квиток на поїзд легко онлайн. Також купити квиток можна у касі на вокзалі будь-якого міста. Сервіс SkyBooking дозволяє купити квиток на поїзд онлайн. Придбати його можна на будь-який напрямок, який обслуговує компанія Укрзалізниця. Одним з них є поїзд Нікополь – Запоріжжя. Цей маршрут є частиною інших напрямів:

 • 62 (Одеса – Харків);
 • 120 (Львів – Запоріжжя);
 • 276 (Київ – Запоріжжя).

Дорогою транспорт знаходиться трохи більше двох годин. Купити залізничні квитки онлайн можна вже зараз, не відволікаючись надовго від справ. На офіційному сайті skybooking.ua можна дізнатися більше інформації про даний напрямок та інші маршрути. При пошуку вам доступні відомості про наявність квитків на поїзд, класи вагонів, тип транспорту (пасажирський, Інтерсіті).

Після прибуття в пункт призначення можна залишитись у Запоріжжі, якщо місто є кінцевою точкою маршруту. Також ви можете вирушити в подорож іншим видом транспорту, на який можна купити квитки через сервіс SkyBooking. Замовлення залізничних квитків у нас на сайті - краще, завдяки тому, що вам не доведеться їздити в інший кінець міста для того, щоб відстояти в черзі, не отримавши нічого.

;

Залізничні квитки Нікополь - Запоріжжя

Пасажирам доступні три види вагонів, що відрізняються рівнем комфорту, що впливає на вартість квитка:

 1. Плацкарт. Найдоступніший варіант для клієнта завдяки великій кількості місць. Вони є у проході. Перегородки не передбачені, як і двері.
 2. Купе. Секції поділені перегородками, дверима. В одному купе може їхати максимум чотири особи.
 3. Люкс. Найкомфортніший тип, де на одну секцію припадає лише два місця. Ціна залізничних квитків, відповідно, вище.

Залізничні квитки Нікополь - Запоріжжя ви можете придбати в електронному вигляді. Він доступний через email, а також в особистому кабінеті, якщо ви зареєстровані на сайті skybooking.ua. Завжди можна обміняти або повернути квиток, якщо ваші плани змінилися.

Скільки коштує квиток на поїзд Нікополь - Запоріжжя

Актуальну вартість квитків на поїзд Нікополь - Запоріжжя можна дізнатися на нашому офіційному сайті. Нижче наведено відомості про інші маршрути компанії Укрзалізниця. Вартість залежить від тривалості маршруту, класу вагона, виду поїзда. У разі збільшення вартості квитка вам не доведеться доплачувати різницю.

Рекомендуємо замовити квитки заздалегідь, щоб точно потрапити в заплановану раніше подорож. Вільні місця на такі напрямки швидко закінчуються.

Як купити залізничні квитки Нікополь - Запоріжжя

Щоб купити ЖД квитки Нікополь - Запоріжжя, потрібно перейти на головну сторінку сайту skybooking.ua. Після цього дійте у такому порядку:

 1. Виберіть вкладку "Жд квитки".
 2. Впишіть назви міст у полях "звідки", "куди".
 3. Вкажіть дату передбачуваної подорожі. Використовуйте розширений пошук, якщо потрібні квитки назад.
 4. Натисніть кнопку "Знайти".
 5. Дивіться отримані результати. Якщо їх немає, спробуйте вибрати інший день. У переліку буде зазначено кількість вільних місць кожного типу вагона.
 6. Вибирайте те місце, на якому вам краще їхати.

Замовлення залізничних квитків можна виконати у будь-який час доби онлайн. Запитуйте наших фахівців, якщо потрібно дізнатися деталі, що стосуються напряму та інших аспектів поїздки.

Де купити квиток на поїзд

Пасажир може купити квиток на поїзд онлайн, що зручно завдяки відсутності необхідності їздити на вокзал, відлучаючись з роботи. Вам потрібен лише смартфон або комп'ютер зі стабільним з'єднанням. Інший варіант покупки – придбати звичайний квиток у касі. Його потрібно берегти, щоб унеможливити втрату права на поїздку.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн - найкращий варіант. У цьому випадку ви отримуєте електронний білет. Його переваги очевидні:

 • такий квиток не можуть вкрасти зловмисники;
 • його неможливо втратити;
 • квиток не можна пошкодити чи знищити.

Доступ до нього завжди є через електронну пошту чи особистий кабінет. Придбати такий квиток можна, перебуваючи у будь-якому місці та населеному пункті.

Купити квиток на поїзд в касі

Цей спосіб підходить тим, хто не може підключитися до Інтернету з технічних причин, або не має смартфона, комп'ютера. У цій ситуації потрібно приїхати на вокзал, проте при цьому висока ймовірність утворення черг. Наявність квитків на поїзд не гарантовано, особливо якщо намагатися купити їх незадовго до подорожі. На руки ви отримуєте квиток, надрукований на спеціальному бланку, де вказані всі дані про пасажира та маршрут. Більш розумна альтернатива – замовити квитки на поїзд онлайн.

Розклад руху поїздів Нікополь - Запоріжжя

На сайті skybooking.ua завжди є актуальний розклад поїздів, в якому вказано не тільки графік виїзду та прибуття. У ньому можна дізнатися про час зупинки на конкретній станції, що корисно тим, хто купує квитки не на всю протяжність зазначеного маршруту, а на меншу дистанцію. Таку ж інформацію можна дізнатися не тільки про напрям Нікополь - Запоріжжя, але й поїзди Олександрія - Луцьк, Вінниця - Одеса та інші.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking допоможе в купівлі залізничних квитків на будь-який напрямок. Заощаджуйте свої сили та час, не відволікаючись на поїздки на вокзал. Мандруйте по всій Україні захоплююче, комфортно та безпечно.