Завантаження...

train_s

Потяг Миколаїв - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Миколаїв - Київ

На даний момент за маршрутом Миколаїв - Київ курсує тільки один поїзд, який дозволить вам швидко, комфортно і безпечно дістатися з Миколаєва до Києва. За допомогою сервісу SkyBooking ви можете у зручний для вас час купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Київ та інші маршрути.

Сайт інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, що дозволить оформити та сплатити квиток всього в кілька кліків. Електронний квиток з QR-кодом прирівнюється до паперового та є документом, на підставі якого ви можете сісти на поїзд. При цьому такий квиток набагато зручніший у використанні. Зберігши його на телефон, ви можете скористатися ним будь-якої миті, навіть без інтернету.

Ви маєте можливість вибрати відповідний тип розміщення у вагонах, оформити додаткову постільну білизну та напій, щоб ваша подорож була якомога комфортнішою. Поїзд прибуває до столиці України вранці, що дуже зручно як для тих, хто приїхав до Києва по роботі, так і для туристів, бо звільняє день. Нічний переїзд дозволяє відпочити у дорозі, тому подорож поїздом – найоптимальніший варіант, щоб доїхати з Миколаєва до Києва.

;

Залізничні квитки Миколаїв - Київ

Дорога з Миколаєва до Києва займає приблизно 12 годин, що досить довго. Тому, щоб ваша поїздка була якомога приємнішою, варто задуматися про комфорт при виборі квитків. Як і у всіх стандартних поїздах, у напрямку Миколаїв – Київ представлено три категорії вагонів. Вони відрізняються за рівнем комфорту та ціновою політикою. Ви можете вибрати відповідний для вас, виходячи з побажань та бюджету:

  1. Найдешевший тип розміщення – плацкарт.
  2. Найбільш зручна категорія - купе. Вартість квитка в купе трохи вища, ніж у плацкарті, при цьому купе розрахований всього на чотирьох осіб, що, звичайно, набагато зручніше. Також ви можете закрити двері і не перейматися сторонніми шумами, що завадять вам відпочити під час поїздки.
  3. Також ви можете вибрати для подорожі місце у вагонах класу люкс. Вони є найдорожчими, але забезпечують максимально можливий комфорт для пасажира.

Скільки коштує квиток на поїзд Миколаїв - Київ

Вартість квитка на поїзд Миколаїв — Київ можна дізнатися безпосередньо на сайті skybooking.ua. Завдяки постійному оновленню даних сервіс SkyBooking надає найактуальнішу інформацію про ціну квитків. Для того щоб перевірити вартість залізничного квитка, що цікавить вас, необхідно вказати міста відправлення (Миколаїв) та прибуття (Київ). Ціна квитка також може змінюватись в залежності від дати поїздки, тому необхідно вказати потрібний день відправлення. Після цього ви побачите актуальну вартість обраного залізничного квитка.

Як купити залізничні квитки Миколаїв - Київ

На сайті skybooking.ua ви можете максимально швидко замовити квиток на поїзд Миколаїв — Київ або на інші цікаві для вас рейси. Завдяки зрозумілому інтерфейсу зробити це дуже просто. Щоб купити квиток онлайн, необхідно:

  • прописати у пошукових рядках місто відправлення (Миколаїв) та місто, куди ви плануєте поїздку (Київ);
  • слід вибрати дату вашої поїздки на онлайн-календарі, що відкрився;
  • далі вам буде надано на вибір поїзда;
  • наступний крок – підібрати категорію вагона, виходячи із ваших побажань;
  • потім на запропонованій схемі вибрати одне із вільних місць;
  • після цього виникне коротка онлайн-форма, яку слід заповнити, вказавши дані пасажира (ПІБ відповідно тим, що зазначені в документі, що засвідчує особу), номер телефону та електронну пошту. На неї буде відправлено квиток.

Успішно сплативши квиток за допомогою інтернет-банкінгу, ви отримаєте ваш проїзний документ. Ви не втратите квиток і зможете у будь-який момент перевірити інформацію щодо вашого рейсу.

Де купити квиток на поїзд

Пасажирам доступні два способи купівлі квитків на поїзд. Ви можете скористатися сервісом SkyBooking для покупки проїзного документа онлайн. Або ж вибрати традиційний метод – придбати квиток безпосередньо касі найближчого до вас залізничного вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зараз найбільш просто спосіб купити залізничний квиток - онлайн, на сайті skybooking.ua. Завдяки використанню нашого спеціалізованого сайту ви можете придбати проїзний документ у будь-який зручний для вас час. Також при замовленні онлайн ви зможете зберегти квиток на пристрій та скористатися ним, не роздруковуючи.

Купити квиток на поїзд в касі

Крім покупки онлайн ви можете купити квиток в касі залізничного вокзалу. Варто звернути увагу, що при такому способі ви витрачаєте значно більше часу. При цьому немає гарантії, що квитки залишаться на рейс, що вас цікавить.

Розклад руху поїздів Миколаїв - Київ

Графік руху поїздів за маршрутом Миколаїв - Київ може змінюватися в залежності від пори року, дня відправлення, погодних умов або зміни в системі Укрзалізниці. Тому всю інформацію щодо розкладу поїздів краще дізнаватися безпосередньо на сайті skybooking.ua. Щоб уточнити актуальний графік руху поїзда Миколаїв – Київ, слід ввести в пошукове поле на сайті місто відправлення та прибуття, а також дату поїздки.

Приємної подорожі

Команда сервісу SkyBooking піклується про найбільш комфортну вам покупку квитка і бажає вам приємної поїздки.