Завантаження...

train_s

Потяг Мукачево - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Мукачево - Тернопіль

Вигідно та швидко придбати залізничні квитки можна сучасним онлайн-способом. З цим вам допоможе наш сервіс пошуку, бронювання та купівлі залізничних квитків. Знайти проїзні документи за вигідною ціною можна всього за кілька кліків. Достатньо просто ввести в пошуковик міста відправлення та прибуття й вибрати з календаря потрібну дату. Далі система інтегрується з офіційним сайтом Укрзалізниці та підбирає для вас доступні варіанти.

З Мукачевого до Тернополя передбачено кілька варіантів поїздів з різним графіком руху. Є пасажирські поїзди, які вирушають увечері та вдень, а прибувають вночі та рано-вранці.

Обидва міста знаходяться у західній частині України, відстань між ними становить 313 кілометрів. Поїзд долає її за 6-7 годин, залежно від передбаченої кількості зупинок та часу на них.

Поїзди з Мукачево до Тернополя – прохідні, прямують вони, як правило, з Ужгорода до Одеси, Києва та інших міст країни. Часто проїжджають такі станції, як Львів, Стрий, Злочів, Карпати, Свалява, Славсько, Воловець та інші.

Більш детально ознайомитися зі схемою маршруту можна, відкривши віртуальну карту, на якій показані лінії руху та час зупинок.

;

Залізничні квитки Мукачево - Тернопіль

На нашому сайті ви можете знайти залізничні квитки онлайн за вигідною ціною. Електронний жд квиток дає право на посадку до поїзда без роздрукування документа. Але є види квитків, які потрібно роздруковувати. Наприклад, якщо ви купуєте бланк замовлення або бронюєте проїзний документ.

За бажанням також завжди можна роздрукувати електронний квиток без черги в касах залізничного вокзалу.

Купувати квиток на поїзд краще заздалегідь, так у вас буде більше можливості підібрати для себе зручні місця.

Скільки коштує квиток на поїзд Мукачево - Тернопіль

Ціна квитка відображається на нашому сайті відразу, навпроти типу вагона і залежить від нього, а також від інших параметрів. Наприклад, у плацкарті вони завжди будуть дешевшими, ніж у купе, люксі. У поїздах Інтерсіті та Хюндай вартість квитка буде різною, залежно від класу вагона – 1-й, 2-й.

Також на ціну впливає сезон. Влітку та взимку вони можуть коштувати дорожче через більший попит, масові відпустки, канікули та свята.

Окрім цього, вартість квитка залежить від того, який тип проїзного документа купується. Усього є три основні види:

  1. Стандартний.
  2. Дитячий.
  3. Студентський.

Останні два види коштуватимуть дешевше, при пред'явленні свідоцтва про народження чи студентського квитка. Додатково у нас можна оформити квиток на перевезення тварин або великогабаритного багажу.

Також вартість квитка залежить від того, який поїзд – швидкий, нічний, пасажирський, Інтерсіті, Хюндай та ін.

Як купити квиток на поїзд Мукачево - Тернопіль

Придбати проїзні документи легко та швидко з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Оплата здійснюється зручним для вас способом за допомогою EasyPay або картки Visa/Mastercard.

Після успішно проведеного платежу, квиток відразу приходить на вашу електронну адресу, вказану при оформленні документа. Далі його знадобиться лише зберегти на свій пристрій і пред'явити при посадці в поїзд. Деякі види жд квитків необхідно попередньо роздрукувати заздалегідь, до відправлення поїзда.

Де купити квиток на поїзд

Придбати проїзні документи можна на нашому сайті. Це найбільш вигідний варіант, який дозволяє заощадити час і не їздити по квитки на вокзал. Знайти та купити документи для проїзду дуже просто, потрібно лише ввести міста відправлення та кінцевий пункт призначення та вибрати дату у віртуальному календарі. Система сама підбере вам потрібні варіанти. Залишиться тільки підібрати найбільш зручний залізничний рейс.

У нас пасажир також може відсортувати варіанти за часом відправлення та прибуття, часом у дорозі, номером поїзда.

Також стандартно придбати документ для проїзду можна в касах залізничних вокзалів. Але це набагато проблематичніше, ніж швидко оформити покупку онлайн. За допомогою нашого сервісу можна купити квитки і назад, система підбере найбільш зручні варіанти, якщо задати дату повернення.

Розклад руху поїздів Мукачево - Тернопіль

На нашому сайті ви можете не тільки вигідно та швидко здійснити замовлення залізничних квитків, а й дізнатися та уточнити діючий розклад поїздів та електричок у потрібному вам напрямку.

Графік руху поїздів доступний онлайн також у будь-який зручний для вас час. Його можна зберегти у вигляді скріншоту або виписати в блокнот. Однак варто уточнювати актуальність руху залізничних рейсів і перевіряти правильність запитів.

Також ви можете дізнатися рух поїздів Інтерсіті та Хюндай.

Бажаємо вам гарної подорожі!