Завантаження...

train_s

Потяг Мукачево - Путивль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Мукачево - Путивль

Швидко та просто знайти та забронювати залізничні квитки на поїзд Мукачеве - Путивль можна за допомогою нашого сервісу. Сплатити покупку пропонується за лічені хвилини, без черг до каси та інших проблем, що виникають при купівлі залізничних квитків.

Місто Мукачево розташоване у західному регіоні України, а Путивль – у північно-східному. Між містами понад 1000 кілометрів відстані, яку можна проїхати швидкісним поїздом Укрзалізниці за 17-18 годин. Також час у дорозі залежить від повного маршруту, зупинок, передбачених у ньому та інших параметрів.

Поїзди з Мукачевого до Путивля – не прямі, а прохідні. Як правило, вони прямують з Ужгорода до Харкова і проходять через такі міста та станції:

 • Карпати;
 • Воловець;
 • Стрий;
 • Львів;
 • Острог;
 • Київ;
 • Бахмач;
 • Конотоп та інші.

Більш детальна карта маршруту запропонована ​​в короткому описі між назвами міст і номером пасажирського поїзда. Якщо натиснути на неї, можна побачити докладну схему руху в масштабах країни, час і кількість передбачених зупинок.

Також є ​​інформація про час відправлення та прибуття, вид поїзда, кількість вільних місць у тому чи іншому вагоні.

;

Залізничні квитки Мукачево - Путивль

Щоб забронювати залізничні квитки на поїзд з Мукачева до Путивля, не потрібно великих зусиль. У нас ви можете придбати квитки у вагони різних класів:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс;
 • загальний;
 • сидячий в Інтерсіті.

На сьогодні існують залізничні квитки двох основних видів – електронний та паперовий. Перший варіант набагато зручніший, простіший і сучасніший, якщо він передбачає QR-код. Такий квиток не вимагає обов'язкового друку, його достатньо показати на своєму девайсі, сідаючи у вагон. Провідник зчитує код спеціальним пристроєм і пасажир допускається на посадку.

Скільки коштує квиток Мукачево - Путивль

Дізнатися остаточну вартість квитка за маршрутом Мукачево - Путивль можна після заповнення всіх параметрів форми. Ціни, залежно від типу вагона, висвічуються одразу навпроти нього. Але, якщо ви включаєте або скасовуєте постільну білизну та напої у вартості, а також купуєте додатково дитячий квиток або студентський, оформляєте документ на перевезення тварин чи додаткового багажу, то ціна буде іншою, враховуючи всі ці параметри.

На сторінці пошуку будуть запропоновані всі результати – від найнижчої до найвищої ціни, і ви зможете підібрати найбільш підходящий для себе варіант.

Як купити квиток на поїзд Мукачево - Путивль

Забронювати та викупити квиток на поїзд з Мукачевого до Путивля можна на нашому сайті. Спочатку потрібно уважно і повністю заповнити віртуальний бланк, вказавши необхідні дані. Після цього ви будете перенаправлені на сторінку оплати. Коли транзакція буде успішною, ваш квиток автоматично відправляється на електронну пошту. Надалі можна його зберегти і показати безпосередньо перед посадкою у вагон.

Але також є електронні квитки на поїзд без QR-коду, які необхідно буде роздруковувати перед поїздкою. Робити це краще заздалегідь.

Де купити квиток на поїзд

Найбільш простий і вигідний варіант – це придбати залізничні квитки онлайн. Для цього не потрібно їздити за ними особисто і стояти в чергах до кас вокзалу. За бажанням, ви також можете роздрукувати квитки, обмінявши їх на звичайні.

Придбати стандартну версію квитка можна у залізничних касах. Але варто пам'ятати, що це принесе вам більше незручностей, як фізичних, так і психологічних. Часто на вокзалах люди поспішають і нервуються, каса може закритися у невідповідний момент на перерву чи потрібного квитка на момент вашого запиту може не виявитися.

Купуючи онлайн, ви наочно можете бачити наявність та кількість вільних місць та розташування їх у вагоні. І самостійно заповнити форму, яка не складна і не займе багато вашого часу, але ви вкажете всі важливі критерії поїздки, і квиток буде у вас в електронному вигляді.

Розклад руху поїздів Мукачево - Путивль

Наш сервіс дозволяє не тільки здійснювати замовлення залізничних квитків, а й дізнаватися розклад поїздів та електричок. Це зручно для всіх, хто подорожує у справах чи по роботі, їде на відпочинок або в гості. Завдяки електронному розкладу, ви можете спланувати поїздку максимально вдало, "з'єднати" поїзди з пересадками і орієнтуватися і планувати наступні пересування залізничними рейсами. Графік руху залізничного транспорту доступний у будь-якому вигляді.

Ви також можете ввести цікаві для вас міста і дату і дізнатися розклад руху.

Гарної подорожі!