Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Запоріжжя

Мандрівникам, які повертаються з-за кордону чи відпочинку у горах, не хочеться продумувати складний маршрут додому. Тому поїзди у напрямку Львів - Запоріжжя користуються великою популярністю.

SkyBooking допомагає у пошуку та бронюванні місць на залізничні пасажирські перевезення по всій Україні та за її межами. Сайт має зручний інтерфейс, без реклам та елементів, що відволікають. Завдяки простоті форми замовлення, квитки на поїзд стають доступні навіть найдосвідченішим користувачам Інтернету.

Для пошуку вільних місць зі Львова в Запоріжжя необхідно вибрати зручний час відправлення та поїзд. По маршруту курсують фірмові експреси, нічні та швидкі поїзди, а також Інтерсіті. Інтерактивне зображення вагонів дозволяє зарезервувати бажане місце.

Із кавової столиці України на батьківщину козаків їдуть кілька поїздів. Час у дорозі коливається від 18 годин 37 хвилин до 24 годин 40 хвилин. Щоб вибрати зручний маршрут, краще вивчіть карту проходження з усіма зупинками на шляху.

У Запоріжжя йдуть поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Ужгорода. Є плацкартні, купейні та люксові вагони. Інтерсіті пропонує сидячі місця. Тим, хто цінує швидкість, зручніше їздити маршрутом Пшемисль - Запоріжжя. На шляху проходження поїзда мінімум зупинок, що суттєво прискорює його просування.

;

Залізничні квитки Львів - Запоріжжя

Офіційний сайт Укрзалізниці пропонує до купівлі кілька видів квитків:

  • на фірмовому бланку (їх купують у касах вокзалу);
  • з індивідуальним кодом (бланки роздруковуються в автоматизованій касі перед посадкою на поїзд);
  • електронні залізничні квитки (підлягають обов'язковому обміну перед відправленням поїзда);
  • з QR-кодом (приходять на пошту у вигляді форми офіційного бланка, з QR-кодом у лівому нижньому кутку).

Останній варіант зручний пасажирам тим, що друкувати сторінку необов'язково. Достатньо показати провіднику QR-код з екрана телефону. За допомогою спеціального сканера співробітник залізниці зчитає всю необхідну інформацію про пасажира, його місце та замовлені послуги.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Запоріжжя

Точну вартість квитка можна дізнатися у вокзальних касах, на офіційному сайті Укрзалізниці та на SkyBooking. Ресурс працює без націнок та комісій, тому ціна у всіх трьох джерелах співпадатиме. Замовлення залізничних квитків онлайн значно економить час і фінанси, витрачені на поїздки до вокзалу.

Вартість квитка в Запоріжжя залежатиме від кількох факторів:

  • типу поїзда (швидкий, фірмовий, нічний, Інтерсіті, електричка);
  • типу вагона (люкс, купе, плацкарт, загальний);
  • додаткових послуг (напої, постіль, об'ємний багаж, перевезення тварин або апаратури).

При бронюванні на SkyBooking доступні всі варіанти замовлень, включаючи сидячі місця 1-го та 2-го класу в Інтерсіті.

Як купити залізничні квитки Львів - Запоріжжя

Замовлення залізничних квитків можливе при особистому відвідуванні каси або використанні спеціалізованих онлайн ресурсів. Приймається оплата з банківських карток та платіжних систем. Після здійснення броні та перерахування грошей на електронну адресу пасажира надсилається лист з електронною версією квитка. SkyBooking постійно актуалізує дані на своєму сайті для зручності клієнтів та запобігання накладкам.

Де купити квиток на поїзд

Продаж залізничних квитків проводиться в офлайн- та онлайн-форматах. Спосіб придбання не впливає на ціну, наявність вільних місць або кількість додаткових послуг. Продаж через Інтернет здійснюється спеціальними сайтами.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Ресурс SkyBooking дозволяє придбати залізничні квитки онлайн зі Львова до Запоріжжя. Для цього необхідно вказати кінцеві пункти маршруту та дату виїзду. Сайт запропонує всі доступні поїзди в заданому напрямку. На SkyBooking можна купити квитки на всі види поїздів, з вибором полиці та додаткових послуг.

Купити квиток на поїзд у касах

Укрзалізниця продає квитки у касах вокзалів по всіх містах України. Подробиці про маршрут та вартість проїзду можна дізнатися на інформаційних стійках та в касі. Попередні каси здійснюють продаж за кілька діб до відправлення рейсу з моменту відкриття напрямку. Для термінового замовлення залізничних квитків працюють окремі вікна, де доступні поїздки на найближчу добу.

Розклад руху поїздів Львів - Запоріжжя

SkyBooking  надає актуальний розклад руху поїздів у режимі 24/7. Сайт оперативно відображає всі зміни в русі поїздів, показує час відправлення та прибуття, а також тривалість усієї поїздки між Львовом та Запоріжжям. За бажанням, можна вивчити докладну карту руху поїзда з переліком усіх зупинок на шляху прямування. Розклад доступний для всіх видів залізничного транспорту, включаючи Інтерсіті, Хюндаї та електрички.

Хорошої подорожі

SkyBooking створений для того, щоб полегшити планування поїздки Україною та світом. У нас ви можете знайти та забронювати квитки на поїзд у будь-який час доби. Ми цінуємо кожного клієнта, тому забезпечили простий інтерфейс, швидку оплату та миттєвий результат на електронну пошту. SkyBooking: завжди раді допомогти вам!