Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Трускавець

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Трускавець

Львів - Трускавець – маршрут, який поєднує культурну столицю України з головним оздоровчим центром нашої країни. Дорога –з галасливого міста, з тисячами мешканців та туристів, до тихого та зеленого містечка. Під час поїздки пасажирам відкриваються чудові краєвиди на затишні місця та ліси.

Для вашого комфорту пропонують різні види вагонів. Якщо ви вибираєте нічний час для пересування, то для вас є купе плацкарт і люкс. Вдень Укрзалізниця пропонує швидкісні потяги Інтерсіті, де є місця першого та другого класу. У першому класі на вас чекає тиша і спокій, можете почитати книгу або попрацювати. У другому – зручні місця та столики для особистих речей. У кожному поїзді на вас чекає вагон-ресторан, де подають гарячі напої та їжу на вибір.

Для повного задоволення поїздкою ми пропонуємо вам забронювати квитки на поїзд заздалегідь, так ви будете спокійнішими і впевненішими. Завдяки сервісу Skybooking, ваш квиток завжди буде під рукою, а сама система бронювання налаштована так, щоб задовольнити всі запити та побажання. Автоматична програма сама підбирає, генерує фільтри та видає найкращий результат. Вам не потрібно шукати вільний день для поїздки на вокзал або до залізничних кас, все буде у вашому смартфоні та ПК.

;

Залізничні квитки Львів - Трускавець

Швидкий і надійний спосіб подорожувати – користуватися залізницею. Потяг у напрямку Львів - Трускавець довезе вас за пару годин та подарує незабутні краєвиди з вікна вагона, а комфортабельні місця та гарячий чай додадуть сили до подальших прогулянок. Замовлення залізничних квитків онлайн не забирає багато часу, все робиться в два кліки. Також вам не потрібно додатково друкувати квиток, оскільки все зберігається у вашому смартфоні. При посадці на поїзд покажіть квиток провіднику, де він, завдяки коду, зчитає всю потрібну інформацію:

 • ПІБ;
 • дату та час від'їзду поїзда;
 • номер та тип вагона;
 • місце.

Після того, як ви показали свій залізничний квиток, проходьте у вагон і займайте заброньоване місце.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Трускавець

Ціна квитка на поїзд щодня змінюється. Все залежить від ваших побажань та можливостей. Вартість кожного виду вагона та місця варіюється від низької до високої. Також зверніть увагу на час та дату поїздки. Саме ці фактори впливають на ціноутворення. За допомогою Skybooking, ви запросто можете промоніторити ціни з кожним днем, і зрозуміти для себе, який варіант найбільш прийнятний.

Як купити залізничні квитки Львів - Трускавець

Замовлення залізничних квитків онлайн не займає багато часу, вам потрібно лише виконати кілька простих кроків на сайті skybooking.ua. По-перше, вкажіть дані пошуку:

 • місце відправлення;
 • місце прибуття;
 • час та дата поїздки;
 • час та дата повернення (якщо потребуєте квиток назад).

Далі сайт сам опрацьовує ваш запит і видає найкращі результати. Ви можете ознайомитися з маршрутом, поїздом, підібрати для себе відповідний вагон та його клас, кількістю вільних місць на вашу дату.

По-друге, виберіть потрібний для себе варіант і перейдіть до системи бронювання. Перед вами буде макет міні-вагону, де ви зможете підібрати вільне місце. Щоб його забронювати, вкажіть наступну інформацію:

 • ПІБ;
 • постільну білизну та харчування;
 • додаткову інформацію (домашні тварини чи габаритний багаж).

Для бронювання та оплати місця вкажіть дані своєї банківської картки та підтвердіть оплату. Після успішного платежу, вам буде відправлено електронний квиток.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квиток на поїзд Львів - Трускавець можна двома доступними способами: онлайн та на вокзалі, через каси.

Купити квиток онлайн

Купівля квитків через онлайн-сервіси – кращий і швидкий спосіб. Пасажири наперед можуть підібрати вагон, його тип та клас, а також вибрати найбільш комфортне для себе місце. Ви завжди будете впевнені, що поїздка відбудеться, а також у будь-який момент можете скасувати або видалити квиток. Саме бронювання займе кілька хвилин.

Купити квиток через залізничну касу

Купівля квитків на вокзалі – застарілий і довгий спосіб. Ви повинні витратити багато часу, щоб спочатку дістатися до вокзалу, а потім ще й відстояти в довгій черзі. Більше того, не завжди потрібні квитки можуть бути в касі, тому що їх викуповують раніше та доводиться обирати із залишків.

Розклад руху поїздів Львів - Трускавець

Головною фішкою сайту skybooking.ua є онлайн-табло з розкладом поїздів. Пасажири можуть будь-якої миті зайти на сайт, переглянути свій рейс і зрозуміти чи є якісь зміни. Також при бронюванні ви можете ознайомитися зі списком поїздів у вашому напрямку та вибрати найбільш вдалий за часом.

Skybooking додатково публікує розклад міських електричок, щоб було зручно далі планувати свою поїздку та переміщення по області.

Хорошої подорожі

Думайте про поїздку заздалегідь, бронюйте квитки на поїзд правильно та швидко. Онлайн-сервіс Skybooking у цьому вам допоможе. Тисячі варіантів, як дістатися з однієї точки до іншої за мінімальну кількість часу та витрат. На офіційному сайті ви можете вибрати підходящий для себе поїзд, вагон та його типи, класи, а також підібрати місце, де буде комфортно провести всю поїздку.