Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Тернопіль

Після прогулянки Львовом або повернення з-за кордону поїздка до Тернополя може стати стомлюючою пригодою. Сервіс для онлайн-бронювання залізничних квитків SkyBooking допомагає з пошуком найшвидших та найкомфортніших поїздів. Продуманий маршрут та зручний залізничий сервіс полегшать подорож і подарують позитивні емоції.

Ресурс призначений для пошуку квитків по всій території України та за її межами. Доступний інтерфейс, відсутність реклами, проста форма пошуку транспорту робить SkyBooking популярним навіть серед найвибагливіших користувачів Інтернету. На сайті представлена ​​докладна інформація про час поїздки та мапа маршруту з усіма зупинками.

У Тернопіль заїжджає велика кількість поїздів, що курсують Україною та Європою. Зі Львова майже три години йде пряма електричка. Найшвидшими є поїзди Пшемисль - Київ та Пшемисль - Одеса. Вони довозять пасажирів за 1 годину та 58 хвилин.

Мандрівникам доступні квитки на поїзди з початковим пунктом відправлення з Івано-Франківська, Ужгорода, Чопа, Трускавця, Рахова. Проїжджаючи через Тернопіль, поїзди продовжують рух у бік Харкова, Києва, Одеси, Запоріжжя та Дніпра. Вони відрізняються комфортністю і перебувають у дорозі від 2 годин до 2 годин 20 хвилин. Через Тернопіль іде Інтерсіті Львів - Київ, який стартує з польського Пшемисля.

;

Залізничні квитки Львів - Тернопіль

Офіційний сайт Укрзалізниці пропонує пасажирам купувати квитки у касах вокзалу, що не завжди зручно. Альтернативою є купівля через Інтернет одного з трьох різновидів проїзних документів:

  • QR-код – проставляється у лівому нижньому кутку бланка, може використовуватися без фізичного підтвердження (зчитується зі смартфона);
  • електронний бланк – передбачає обмін на стандартний квиток перед відправкою поїзда;
  • код замовлення – вводиться на автоматизованій касі для видачі проїзного бланка за 35 хвилин до відправлення.

На SkyBooking продаються залізничні квитки з QR-кодом, які за бажанням можна роздрукувати. Дублікат у телефоні або планшеті дозволяє не хвилюватися у разі псування чи втрати бланка.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів  - Тернопіль

Вартість проїзду залежить від транспорту. Комфортабельні Інтерсіті дорожчі за вагони швидких поїздів, а електрички мають найнижчий прайс і мінімум зручностей. Місця можуть бути сидячими, плацкартними, купейними, люксовими, що також впливає на цінник. У вартість квитка входять додаткові послуги: замовлення напоїв, постільна білизна, перевезення тварин, додаткового багажу або апаратури. Усі необхідні параметри відзначаються галочками на формі замовлення квитків до оплати броні.

Як купити залізничні квитки Львів - Тернопіль

Замовлення залізничних квитків через Інтернет здійснюється за допомогою банківських карток і платіжних систем. Після заповнення пошукової форми на SkyBooking з'являються доступні місця. Детальні схеми вагонів полегшують вибір полиці чи сидіння в Інтерсіті. Вільні місця при наведенні миші змінюють колір на зелений. Натискання відправляє квиток у кошик для подальшої оплати.

Де купити квиток на поїзд

Досвідчені мандрівники знають, що купити квиток на поїзд можна двома шляхами: на вокзалі чи через Інтернет. В обох випадках ціна збігатиметься, а кількість витраченого часу істотно відрізнятиметься. Каси працюють за чітким графіком, а добиратися до них іноді потрібно через все місто. Онлайн замовлення доступне цілодобово, і займає пару хвилин.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сервіс SkyBooking призначений для швидкого пошуку місць та оплати за залізничні пасажирські перевезення по Україні. Офіційний сайт із простою пошуковою формою легко освоїть будь-яка людина. Для бронювання місць необхідно вказати кінцеві пункти призначення та дату подорожі. Ресурс запропонує всі доступні варіанти поїздів зі Львова до Тернополя.

Купити квиток на поїзд до каси

Укрзалізниця розповсюджує квитки на вокзалах, а також у спеціальних залізничних касах у великих містах. Для уточнення деталей маршруту та вартості поїздки діють інформаційні стійки. У касах попереднього замовлення квитки доступні з моменту відкриття вагона. Якщо виїхати зі Львова потрібно протягом доби, то місця купують в окремих віконцях із терміновим продажем у межах 24 години.

Розклад руху поїздів Львів - Тернопіль

Ресурс SkyBooking містить актуальний розклад поїздів та оперативно вносить оновлення при зміні маршрутів. Для кожного поїзда вказана інформація про час відправлення й прибуття та загальна тривалість поїздки. Щоб побачити шлях проходження поїзда в деталях, додається карта маршруту з переліком зупинок. Це допомагає краще спланувати подорож.

Хорошої подорожі

За допомогою SkyBooking пошук та бронювання залізничних квитків онлайн перетворюється на просту хвилинну справу. Жодних комісій та переплат, швидке обслуговування, кілька видів оплати. Зі SkyBooking зручно їздити до будь-якого населеного пункту України!