Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Нікополь

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Нікополь

Розвинена мережа залізничного сполучення України дозволяє скласти зручний маршрут для поїздок різними напрямками. Дорога поїздом зі Львова до Нікополя займе майже добу, тому варто ретельно продумати всі деталі поїздки. Підготовка до подорожі починається з купівлі залізничних квитків. Використовуючи сервіс SkyBooking, всього за кілька хвилин ви зможете вивчити рейси, що курсують за цим напрямком, і вибрати найбільш зручний варіант.

;

Квитки Львів - Нікополь

Сполученням за маршрутом Львів - Нікополь слідує фірмовий швидкий поїзд з формуванням зі Львова. Для покупки квитка через SkyBooking заповніть форму пошуку на сайті. Система проаналізує дані на запит і запропонує перелік актуальних рейсів за заданим напрямком на обрану дату. Замовляючи квиток на поїзд через сервіс онлайн-бронювання, ви одразу бачите категорію та завантаженість вагона за кожним маршрутом. Вибираєте підходящий варіант та оплачуєте проїзд. Електронний квиток, який пасажир отримає на email, є підставою для посадки та не потребує заміни в касі. Він має QR-код і є квитком на поїзд внутрішнього прямування. Для посадки у вагон достатньо пред'явити його роздруківку або фото з телефону.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Нікополь

Вартість квитка на рейс слідуванням зі Львова до Нікополя, насамперед, залежить від категорії вагона. Так, купейні місця та люкс будуть дорожчими за плацкартні. Проте не лише категорія вагону впливає на ціну.

Отримавши перелік рейсів за заданим маршрутом, ви бачите також кількість вільних місць та їх вартість за кожним поїздом. Це стандартний тариф, який включає оплату проїзду пасажира без пільги, постільна білизна (для швидкого поїзда) та напої. Ви можете відмовитися від додаткових послуг. Якщо проїзний оформлюєте для дитини, виберіть тип «дитячий» і сплатіть 75% стандартного тарифу.

Як купити залізничні квитки Львів - Нікополь

Для придбання залізничного квитка на рейс Львів - Нікополь, скористайтеся сервісом порталу SkyBooking. Зробити замовлення залізничних квитків можна наступним чином:

 • відкриваєте пошукову форму та вказуєте дані маршруту – пункти відправлення та прибуття (Львів та Нікополь), дату виїзду. Якщо відома точна дата дороги, ви можете відразу підібрати квиток і для повернення;
 • серед результатів, запропонованих системою, вибираєте потрібний рейс, а також категорію вагона;
 • зазначаєте посадкове місце, заповнюєте дані для оформлення залізничного квитка онлайн – ім'я та прізвище пасажира, його дату народження (якщо йдеться про дитину до 14 років), необхідність постільної білизни та напоїв (один, два або жодні);
 • за наявності додаткового багажу, вказуєте цю інформацію;
 • перевіряєте підсумкову суму та переходите до оплати;
 • вказуєте номер мобільного та адресу електронної пошти;
 • заповнюєте платіжні дані (реквізити картки Visa або MasterCard);
 • підтверджуєте оплату та отримуєте електронний квиток на email.

Де купити квиток на поїзд Львів - Нікополь

Сьогодні купити квиток на поїзд слідуванням зі Львова до Нікополя можна кількома способами:

 1. Звернутися до каси вокзалу. Варто враховувати, що на момент покупки вільних місць на обраний рейс може не виявитися.
 2. На офіційному сайті Укрзалізниці. Система онлайн-бронювання українського залізничного перевізника дозволяє віддалено вирішити питання купівлі залізничних квитків. З особливостей варто відзначити невеликий час резервування вибраних місць – між бронюванням та оплатою у вас є лише 15 хвилин на викуп.
 3. Через сайт  skybooking.ua. Онлайн-ресурс має зручний інтерфейс і зрозумілу навігацію. Пасажир відразу бачить цікавий для нього розділ пошуку та бронювання залізничних квитків. Подана на сайті інформація постійно оновлюється відповідно до змін на офіційному сайті Укрзалізниці. Залишіть нескінченні поїздки на вокзал у минулому! Для доступу до ресурсу потрібний лише Інтернет.

Бронювати місця на рейс Львів - Нікополь з телефону, можна, встановивши додаток SkyBooking. Завантаживши його на смартфон через Google Play або App Store, ви отримуєте зручний доступ до всіх сервісів ресурсу на мобільному гаджеті.

Розклад руху поїздів Львів - Нікополь

Поїзди Укрзалізниці курсують згідно з розкладом. Нині дістатися зі Львова до Нікополя можна одним маршрутом з формуванням у Львові. Поїзд відправляються щодня в денний час. Тривалість поїздки, залежно від рейсу, становить 20-22 години:

 • №120Л "Львів – Запоріжжя 1" – фірмовий швидкий поїзд, який відходить о 13:56.

Купівля залізничних квитків онлайн на сайті skybooking.ua дозволяє спокійно і в комфортній обстановці підготуватися до майбутньої поїздки.

Вдалої дороги та приємних вражень!