Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Мукачево

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Мукачево

Місто затишних вуличок та неповторного колориту з незвичайною історією та унікальною атмосферою. Це Мукачеве. Розвинена залізнична мережа дозволяє у будь-який день дістатися з обласного центру Львівської області до цього цікавого міста. По маршруту курсують швидкі поїзди з вагонами класу люкс, купе та плацкарт, а також електропоїзд підвищеної комфортності. Придбати квиток на будь-який з них ви завжди можете на SkyBooking. Сервіс віддаленого бронювання та купівлі залізничних квитків дозволяє купити проїзні документи у будь-який час. Все, що потрібно – це доступ до Інтернету.

;

Квитки Львів - Мукачеве

Щоб дістатися поїздом зі Львова в Мукачеве, потрібна наявність квитка. Використовуючи сервіс SkyBooking, ви отримуєте електронний формат. Чи є він підставою для посадки? Для рейсів внутрішнього прямування – так. Бланк має унікальний номер та QR-код, скануючи який провідник дозволить посадку. Пред'явіть роздруківку або знімок з екрана телефону.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Мукачево

Вартість квитка на поїзд слідуванням зі Львова до Мукачевого – одне з перших питань, яке виникає при плануванні поїздки. Ця інформація виводиться разом із результатами пошуку рейсів за заданим маршрутом. Ціна залежить від категорії поїзда, типу вагона та переліку додаткових послуг. Стандартний тариф – це оплата повного квитка, ліжка та напоїв. На проїзд дітей віком від 6 до 14 років діє знижка 25%. Ви можете відмовитися від додаткових послуг, особливо, якщо йдеться про купівлю постільної білизни на денний рейс тривалістю 3-5 годин. Вартість квитка після перерахунку буде видно при переході до оплати.

У разі перевезення додаткового багажу – тварин, великої кількості (понад 36 кг на одного пасажира) ручної поклажі, апаратури – оплачуєте ще один проїзний документ. Для цього вибираєте відповідну опцію та оформляєте квиток. Враховуйте, що навіть у разі додаткової оплати ці категорії мають обмеження.

Як купити залізничні квитки Львів - Мукачево

Використовуючи сервіс SkyBooking, ви можете здійснити покупку квитка на поїзд Львів - Мукачево всього за кілька кліків.

Для цього:

  1. Відкриваєте форму пошуку та заповнюєте деталі поїздки – станції відправлення та призначення, дату. Ви можете відразу зарезервувати квиток і на дорогу назад. Щоб знайти місця у зворотному напрямку, виберіть і другу дату.
  2. Із запропонованого переліку доступних рейсів вибираєте найбільш вдалий варіант, категорію вагона, місце.
  3. Заповнюєте прізвище, ім'я пасажира. Якщо квиток оформлюєте для дитини, вкажіть її дату народження. Система розраховує знижку для дітей віком до 14 років. Зауважте необхідні додаткові послуги.
  4. Перевіряєте суму до оплати, вказуєте номер телефону та email.
  5. Заповнюєте реквізити банківської картки, підтверджуєте платіж та отримуєте на вказану пошту електронний квиток.

Де купити квиток на поїзд

Щоб купити залізничний квиток на поїзд прямуванням із Мукачева до Львова, можна пройти до каси вокзалу, вистояти чергу і почути, що місць немає. Не дуже приємно, погодьтеся.

Набагато швидше та простіше вирішити це питання через онлайн-сервіси. Придбати квиток на потяг можна на офіційному сайті Укрзалізниці. Безліч меню та списків, що випадають, можуть викликати труднощі з пошуком потрібного розділу – бронювання та купівлі квитків.

Зручний і зрозумілий інтерфейс нашого сайту skybooking.ua підкуповує з перших хвилин. Вже на головній сторінці ви бачите розділ залізничних квитків. Вибравши посадкове місце, ви маєте ще 30 хвилин для перевірки введених даних, ухвалення рішення та проведення оплати. При посадці провідник звіряє дані квитка із посвідченням особи, тому ще раз перевірте всю інформацію. Якщо вільного місця на потрібний вам рейс не виявилося, ви можете відстежувати цей момент у режимі реального часу. Непоодинокі випадки, коли пасажири здають квитки, і у вас з'явиться можливість відразу викупити його.

Вибирайте, який варіант найкраще саме для вас

Розклад руху поїздів Львів - Мукачеве

Перш, ніж купити залізничний квиток на поїзд зі Львова в Мукачево, ознайомтеся з актуальними рейсами на дату поїздки. Ви завжди можете це зробити на сайті skybooking.ua. Система порталу виводить дані на підставі інформації Укрзалізниці, тому повністю відповідає дійсності.

Згідно з розкладом поїздів, за маршрутом Львів - Мукачево курсує велика кількість поїздів із відправленням у нічний, ранковий та вечірній час. Незважаючи на невелику тривалість дороги (3,5 - 5 годин, залежно від рейсу), поїздів із відправленням вдень немає. Зверніть увагу на цей момент при плануванні поїздки.

Ви можете вибрати рейс із формуванням:

  • зі столиці – №013К «Київ - Солотвино»; №029К, 059К, №081К «Київ - Ужгород»;
  • з Одеси – №038 «Одеса - Ужгород»;
  • з Харкова – №045Д «Харків - Ужгород»;
  • із Запоріжжя – №004П «Запоріжжя 1  -  Ужгород»;
  • зі Львова – №829Л, №145Л «Львів - Ужгород».

Користування сервісами віддаленого замовлення залізничних квитків особливо зручне, коли доводиться їздити часто і різними маршрутами. Всього за кілька кліків ви можете оцінити та вивчити різні рейси, вибравши найбільш підходящий.

Ми бажаємо вам щасливого шляху та легкої дороги!