Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Київ

Сьогодні швидко доїхати із великих українських міст до столиці можна за допомогою залізничного транспорту. Популярним маршрутом вважається Львів – Київ. Багато іноземних туристів, а також українці прямують до столиці, щоб відпочити, насолодитися гарними краєвидами та відвідати пам'ятки. У Києві велика кількість красивих та цікавих місць, які сподобаються не лише дорослим, а й дітям.

Для того, щоб швидко приїхати до столиці, часто обирають саме поїзд, оскільки залізничний транспорт добре розвинений в Україні. Дорогою можна зручно розміститися на м'яких диванчиках і навіть поспати. Це дозволить прибути до місця призначення тим, хто відпочив і в хорошому настрої.

При цьому, щоб швидко придбати квиток на поїзд Львів – Київ, не потрібно відвідувати касу на вокзалі та витрачати час на дорогу. Купити залізничний квиток Львів - Київ можна онлайн за допомогою сервісу SkyBooking, не виходячи з дому. На пошуки поїзда та зручного місця у вагоні у вас піде не більше кількох хвилин, а це значно спрощує планування поїздки.

;

Залізничні квитки Львів - Київ

На заміну звичайним паперовим білетам прийшли цифрові аналоги. Якщо ви не маєте достатньої кількості часу, щоб дістатися до вокзалу і вистояти в черзі, можете купити квиток Львів - Київ на нашому офіційному сайті skybooking.ua. Процедура займе у вас лише кілька хвилин, і ви зможете продовжувати займатися своїми справами.

Наш сервіс для замовлення залізничних квитків працює сім днів на тиждень, без перерв і вихідних. Це дозволяє вибрати найоптимальніший час та правильно спланувати маршрут поїздки у будь-який момент. Все що вам необхідно буде зробити, це вибрати залізничні квитки Львів - Київ, оплатити їх через банкінг, а потім просто завантажити на телефон або роздрукувати.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Київ

Вартість квитка на поїзд з'ясувати легко. Для цього введіть у пошуковий рядок маршрут Львів – Київ, дату відправлення, а також за необхідності дату повернення. Система покаже вам усі доступні рейси, на які ви зможете вибрати залізничні квитки. Остаточну ціну ви побачите внизу сторінки після вибору вагона, місця та додаткових послуг (постільного, напоїв, багажу).

Під час пошуку квитка враховуйте фактори, що впливають на вартість. Це день тижня, сезон, свята. Тому якщо у вас немає жорстких часових рамок, можна переглянути поїзди на різні дати, щоб вибрати найкращий варіант.

Як купити залізничні квитки Львів - Київ

Щоб замовити квиток Львів – Київ, необхідно виконати такі кроки:

 1. Заповнити два рядки: звідки ви їдете (Львів) та куди (Київ).
 2. Система покаже всі можливі відповідні рейси.
 3. Далі слід знайти вільні місця, вони будуть вказані на інтерактивній карті вибраного поїзда.
 4. За потреби відзначте додаткові послуги.
 5. Вкажіть своє ім'я та прізвище, а також номер телефону та електронну пошту для отримання е-квитка.
 6. Сплатіть через банкінг.

На електронну адресу вам прийде квиток із QR-кодом або номером замовлення. Перший можна відразу завантажити на телефон, а другий потрібно буде обміняти в касі на вокзалі перед відправленням поїзда.

Де купити квиток на поїзд

Замовити квиток на поїзд можна на нашому сайті skybooking.ua або у касі на вокзалі. Який спосіб підходить більше, вирішувати тільки вам, але спочатку розглянемо нюанси кожного варіанту.

Придбати квиток на поїзд онлайн

До незаперечних плюсів замовлення квитка на поїзд в інтернеті можна віднести:

 • економія особистого часу на поїздці до залізничного вокзалу та очікування в черзі до каси;
 • швидкість та зручність проведення оплати у кілька натискань;
 • можливість будь-якої миті побачити інформацію про рейси на одному сайті;
 • цілодобовий сервіс;
 • можливість оформлення квитка на іншу людину без нього.

Крім того, електронний квиток не загубиться та не порветься. Він завжди буде під рукою і за потреби ви зможете його скачати. Планування подорожі тепер ще простіше, адже завдяки оптимізації та автоматизації оформлення замовлення залізничного квитка, зробити це можна в кілька кліків.

Купити квиток на поїзд в касі

Квиток можна купити також і в залізничній касі. Однак у цьому випадку вам потрібно буде звільнити час на поїздку до вокзалу та ймовірне очікування у черзі. При цьому вам ніхто не зможе гарантувати, що на рейс, що вас цікавить, залишаться вільні місця. А на обмірковування альтернативних варіантів буде не так багато часу.

Розклад руху поїздів Львів - Київ

Сервіс SkyBooking дозволяє в будь-який момент перевірити розклад поїздів за маршрутом Львів – Київ. Вся інформація постійно оновлюється та узгоджується із системою Укрзалізниці, тому ви можете впевнено планувати свої подорожі на нашому сайті. Враховуйте, що графік руху поїздів може змінюватись, залежно від сезону. Тому, якщо вам доводиться часто їздити, краще перевіряти інформацію про рейси заздалегідь.

Приємної подорожі

Команда SkyBooking бажає приємної та комфортної поїздки. Організовуйте подорожі разом із нами!