Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Кривий Ріг

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Кривий Ріг

Залізниця – перевірений та комфортний вид транспорту. У подорожі поїздом особлива романтика: вагон-ресторан, розмірений стукіт коліс та перон. У поїздці можна провести час для себе: попрацювати, почитати книгу або просто відпочити. Слід зазначити, що залізничний транспорт – один із найбезпечніших, завдяки окремим коліям, якими курсують поїзди.

У напрямку Львів - Кривий Ріг курсують кілька поїздів у денний та нічний час. Ви можете самостійно спланувати свій маршрут, підлаштовуючи подальшу подорож під час прибуття поїзда до Кривого Рогу. На платформі SkyBooking можна переглянути розклад поїздів, забронювати місця або купити квитки. Подорож має бути комфортною навіть на етапі її планування.

Команда SkyBooking пропонує купити квитки на поїзд Львів - Кривий Ріг у кілька кліків, достатньо мати смартфон або ПК та доступ до Інтернету. На нашому сайті можна придбати квитки на поїзд, літак чи автобус. Зручний інтерфейс дозволяє зробити покупку навіть недосвідченому користувачеві.

;

Залізничні квитки Львів - Кривий Ріг

За вибраним напрямком курсують кілька поїздів. У нас на сайті можна переглянути актуальну інформацію, яка регулярно оновлюється. Час у дорозі – понад 17 годин, тому квитки потрібно купувати заздалегідь, щоби провести його з комфортом.

Посадка пасажирів на поїзд здійснюється за квитком та документом, що підтверджує особу. Ви можете пред'явити електронний або звичайний друкований квиток, провідник сканує QR-код, перевіряє паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Важливо: якщо ви купували пільговий квиток, потрібно пред'явити саме цей документ, щоб звірити серію та номер, вказаний у квитку.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Кривий Ріг

За заданим маршрутом курсують три поїзди: Інтерсіті, фірмовий швидкий та фірмовий швидкісний. Вартість квитків можна переглянути на офіційному сайті Укрзалізниці або на сайті skybooking.ua. Для цього достатньо задати у рядку пошуку необхідний маршрут та дату відправлення. Із запропонованого списку вибрати поїзд. Навпроти номера поїзда, з правого боку, відображається кількість місць та ціна. Вартість квитка на поїзд Львів - Кривий Ріг залежить від:

  • типу поїзда (швидкий або фірмовий);
  • типу вагона (люкс, плацкарт, купе, перший або другий клас);
  • типу квитка (повний або пільговий).

Купуючи квиток, ви можете вибрати додаткові послуги за окрему плату, це постільна білизна, чай або багаж. Якщо ви не впевнені у потребі цих послуг, не хвилюйтеся, їх можна придбати безпосередньо в поїзді. Купівля залізничних квитків на поїзд Львів - Кривий Ріг – це легко, швидко і доступно.

Як купити залізничні квитки Львів - Кривий Ріг

Продажі на поїзд відкриваються за 20 днів до відправлення. Придбати квитки можна у касі залізничного вокзалу, на офіційному сайті Укрзалізниці або за допомогою сервісу SkyBooking. Купівля квитків онлайн – це швидко та просто. На веб-сайті  skybooking.ua достатньо вказати в рядку пошуку пункти відправлення, прибуття та заплановану дату поїздки. Далі все просто:

  • із запропонованого списку оберете потрібний поїзд;
  • оберіть вагон та місце. Це легко зробити, тому що на сайті запропонована ​​докладна схема поїзда;
  • вкажіть ім'я та прізвище пасажира, а також номер та серію документа, який надасте провіднику для перевірки;
  • сплатіть покупку за допомогою будь-якої банківської картки;
  • на електронну пошту прийде лист із квитками, де буде зазначено, в якому вигляді їх надати провіднику (електронному або роздрукованому).

За допомогою системи сайту  skybooking.ua квитки можна придбати в кілька кліків. Зручний та простий інтерфейс дозволяє це зробити навіть недосвідченому користувачеві ПК.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квиток можна в касі залізничного вокзалу, на офіційному сайті Укрзалізниці або за допомогою платформи SkyBooking. У сучасному світі багато хто перейшов на покупки та послуги онлайн, це дуже зручно, економить час і сили. Не потрібно годинами стояти у черзі, все необхідне можна зробити, не виходячи з дому.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зручний сервіс SkyBooking дозволяє переглянути розклад поїздів, вільні місця та купити квитки. На сайті можна самостійно продумати маршрут та спланувати його до дрібниць. Час поїзда в дорозі, деталі маршруту, усі зупинки можна подивитися на сайті.

Якщо запропоновані варіанти не підходять, можна переглянути можливі рейси з пересадками або до/з сусіднього населеного пункту.

Купити квиток на поїзд до каси

Покупка в касі – звичний для всіх спосіб придбання квитків, але не завжди зручний. Щоб купити звичайний квиток вам доведеться витратити кілька годин, чекаючи в черзі. Поки стоятимете в черзі, місця, які ви заздалегідь обрали, можуть бути розкуплені. Придбати квитки без зайвої трати часу та нервів можна за допомогою срвісу SkyBooking, а після обміняти їх без черги в залізничній касі не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення.

Розклад руху поїздів Львів - Кривий Ріг

На платформі SkyBooking ви можете переглянути розклад поїздів не тільки вказаним маршрутом, але й до/з сусідніх станцій або з пересадками. Інформація на сайті оновлюється регулярно.  Щасливої ​​дороги!