Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Кропивницький

Плануючи дорогу зі Львова до Кропивницького залізничним транспортом, одним із перших постає питання купівлі квитків. Вирішити його швидко та без нервів дозволить портал SkyBooking. Це сервіс, за допомогою якого ви можете забронювати, купити квиток на поїзд в будь-який зручний час. Маючи вихід в Інтернет і кілька хвилин вільного часу, вам вдасться знайти і купити квитки за маршрутом Кропивницький - Львів.

Транспорт залізниці представлений сучасними пасажирськими та швидкими поїздами з вагонами люкс, купе та плацкарт, а також швидкісними поїздами (Інтерсіті, Інтерсіті+, Хюндай) з сидячими місцями 1-го та 2-го класів, приміськими поїздами (електричками).

;

Квитки Львів - Кропивницький

Для посадки в поїзд, що прямує зі Львова в Кропивницький, необхідна наявність залізничного квитка. Найпростіший і найшвидший спосіб його купівлі – це використання онлайн-сервісів бронювання. Для пошуку рейсу в даному напрямку заповніть форму: вкажіть маршрут (поля «звідки» та «куди»), дату виїзду. За бажанням ви можете відразу підібрати і зворотній рейс, вибравши дату в полі «назад».

Пошукова система на основі даних офіційного сайту української залізниці виведе перелік актуальних поїздів. Ви відразу побачите кількість вільних місць залежно від категорії вагона, графік руху та час у дорозі.

Оплативши залізничний квиток онлайн, на вказаний email буде відправлено електронний квиток. Роздрукуйте його або збережіть у телефоні. При посадці в поїзд достатньо пред'явити фото квитка з екрана або роздруківку та посвідчення особи.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Кропивницький

Дізнатися вартість квитка зі Львова до Кропивницького можна на сайті  skybooking.ua. Попередня ціна вказана у результатах пошуку, поряд із кількістю вільних місць для кожної категорії вагона. Чим вище рівень комфорту, тим дорожчий квиток (за зростанням: плацкарт, купе, люкс).

Стандартний тариф включає повну вартість проїзду пасажира без пільги та додаткового багажу, комплект постільної білизни та два напої (на вибір). Від білизни та напоїв можна відмовитися або вибрати один замість двох. У разі оформлення документа на проїзд дитини ціна також буде перерахована. Для дітей діє пільговий тариф – 25% вартості. Остаточний результат буде видно під час переходу до оплати.

Провезення додаткового багажу оплачується окремо. У цьому випадку пасажир отримає ще один проїзний документ.

Як купити залізничні квитки Львів - Кропивницький

Щоб отримати квитко за маршрутом Львів - Кропивницький, знадобиться кілька хвилин. Зробити це можна на порталі SkyBooking – зручному сервісі купівлі проїзних квитків онлайн.

Замовлення залізничного квитка відбувається так:

  1. Заповнюєте форму підбору рейсів за вказаним маршрутом. Вибираєте потрібний варіант.
  2. Переходьте до оформлення документа. Вказуєте ім'я та прізвище пасажира, тип (повний чи дитячий тариф). При заповненні даних дитини вказуєте дату народження. Пільговий проїзд діє лише для пасажирів віком 6-14 років. Перевірте «галочки» навпроти пунктів “постільна білизна” та “напої”, за потреби приберіть або додайте потрібні.
  3. Тепер ви бачите остаточну вартість квитка. Перевіряєте ще раз правильність заповнення ПІБ та переходите до оплати.
  4. Вказуйте номер телефону та email.
  5. Записуєте реквізити банківської картки (до оплати приймаються платіжні інструменти Visa та MasterCard).
  6. Отримуєте електронний квиток на пошту. Зберігаєте або друкуєте документ.

Де купити квиток на поїзд Львів - Кропивницький

Придбати посадкові талони для пересування поїздом зі Львова до Кропивницького можна у касі чи онлайн. Що краще?

Купівля квитка на поїзд офлайн – відомий та звичний багатьом спосіб. Алгоритм гранично простий: приїжджаєте на вокзал, стоїте у черзі, купуєте квиток (за наявності місць). Якщо багато часу, можна вибрати такий варіант.

Замовлення на офіційному сайті Укрзалізниці. Потрібна реєстрація на сайті. Час бронювання – 15 хвилин. Його має вистачити на перевірку введених даних щодо поїздки та проведення оплати.

Використання сервісу SkyBooking. Перші враження – зрозуміле меню, проста організація пошуку. Бронь на вибрані місця зберігається протягом 30 хвилин, тому всі дії ви можете виконувати не поспішаючи.

Розклад руху поїздів Львів - Кропивницький

Рух усіх поїздів Укрзалізниці відбувається згідно з розкладом поїздів. Ознайомитись з ним можна на сайті  skybooking.ua. За результатами пошуку, за маршрутом Львів - Кропивницький курсує фірмовий швидкий поїзд №120 Львів - Запоріжжя 1. Він має вагони класу люкс, купе та плацкарт. Це нічний рейс, який доставить вас за маршрутом за 14 год 35 хв.

Сервіс віддаленої купівлі залізничних квитків – це можливість швидко знаходити цікаві рейси, оцінювати наявність і категорії вільних місць, оперативно приймати рішення (купити або здати посадковий талон). Всі питання, пов'язані з плануванням поїздки, можна вирішити, перебуваючи вдома. Це зручно, просто та швидко!