Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Коломия

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Коломия

Всього чотири з половиною години, і ви потрапляєте із серця Львівської області до старовинної Коломиї, розташованої у передгір'ї Карпат. Для поїздки цим маршрутом найкраще використовувати поїзд: мальовничі картини, що змінюються за вікном, зроблять дорогу приємною і непомітною. Готуючись до подорожі, не забудьте купити квиток. Знайти потрібний рейс допоможе SkyBooking. Це зручний зрозумілий сервіс віддаленого бронювання та викупу залізничних квитків, розібратися з яким зможе кожен.

;

Залізничні квитки Львів - Коломия

Замовлення залізничних квитків онлайн – це можливість виділити більше часу на підготовку до поїздки, планування програми подорожі та вирішення інших питань. Електронний квиток, який буде висланий на email після проходження оплати, є документом на посадку (є QR-код, поїзд курсує всередині країни). Ви можете надрукувати його або зберегти в телефоні. Будь-який варіант підходить для пред'явлення провіднику. Квиток такого типу можна оформити як на електропоїзд, так і на швидкий.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Коломия

Плануючи поїздку зі Львова до Коломиї, виникає питання не лише наявності, а й вартості квитків за цим маршрутом. Отримати необхідну інформацію можна на сайті skybooking.ua, де поруч із кількістю вільних місць вказана також їх ціна відповідно до категорії вагону. На регулярній основі сполученням Львів - Коломия курсують електропоїзди підвищеної комфортності та швидкі поїзди (люкс, купе, плацкарт). Ціна на місця у вагонах 1-го та 2-го класу буде різною. Стандартний тариф у таких поїздах включає лише вартість проїзду (повну) без додаткового багажу. Допускається ручна поклажа до 36 кг на одного пасажира. Оформлення пільгового квитка на поїзд зі знижкою 25% можливе для дітей віком від 6 до 14 років. Для цього необхідно вказати тип квитка – дитячий.

При виборі швидкого поїзда до стандартного тарифу входить оплата постільного та напоїв. Ви можете відмовитися від них.

Подорожуючи з тваринами, перевозячи надлишок вантажу чи апаратуру, доведеться доплатити. Оформіть окремий проїзний документ відповідно до необхідної категорії. Суму буде видно при переході до оплати.

Як купити залізничні квитки Львів - Коломия

Купити квиток на рейс слідуванням зі Львова до Коломиї можна на SkyBooking:

  1. Відкрийте форму пошуку та заповніть дані маршруту – станції відправлення та прибуття, а також дату рейсу. Бронюючи залізничні квитки онлайн, ви можете відразу підібрати і рейс для дороги назад. Для цього вкажіть другу дату. Поїзди прямуванням у зворотному напрямку будуть виведені окремим переліком.
  2. Вибираєте категорію вагона та посадкове місце.
  3. Заповнюєте дані пасажира – його ім'я та прізвище, наявність додаткового багажу, тип квитка (тариф) – повний чи дитячий.
  4. Для оплати вказуєте номер телефону, email та дані банківської картки.
  5. Підтверджуєте оплату і отримуєте на пошту електронний залізничний квиток.

Де купити квиток на поїзд Львів - Коломия

Готуючись до поїздки зі Львова до Коломиї залізничним транспортом, виникає питання купівлі квитка на поїзд. Вирішити його можна кількома способами: у касі, на сайті Укрзалізниці або за допомогою сервісу віддаленого бронювання SkyBooking. Перший спосіб пов'язаний з необхідністю поїздки на вокзал без гарантій наявності вільних місць на потрібний вам рейс. Якщо можливості вийти в Інтернет немає, доведеться їхати. Букінг офіційного сайту Укрзалізниці має безліч розділів та вкладок, пошук потрібного може зайняти тривалий час. Бронь на вибране місце зберігається протягом усього 15 хвилин.

Для замовлення залізничного квитка на нашому порталі достатньо декількох хвилин, доступу до Інтернету та банківської картки. Це найбільш простий і швидкий спосіб покупки квитків на залізничні рейси. Збільшений до півгодини час резерву квитка дозволяє не поспішаючи перевірити всі дані – ПІБ пасажира, дату, станції відправлення та прибуття.

Розклад руху поїздів Львів - Коломия

Рух поїздів Укрзалізниці відбувається відповідно до розкладу. Дізнатися актуальну, на момент запиту, інформацію за маршрутом Львів - Коломия, або іншому напрямку, ви можете на сайті skybooking.ua.

Система проаналізує дані офіційного сайту української залізниці та виведе перелік доступних рейсів за часом відправлення. Дістатися зі Львова до Коломиї можна електропоїздами підвищеної комфортності №702П та №807Про сполученням Львів - Коломия. Вони обладнані сидячими вагонами першого та другого класів.

Також можливе відправлення швидким поїздом з формуванням з:

  • Одеси – №236Ш "Одеса - Чернівці". Стандартний швидкий поїзд, який формують купейні, плацкартні та вагони люкс. Відправлення щодня о 03:14. Це найшвидший спосіб переміщення маршрутом. Час шляху становить 3 год 41 хв.
  • Києва – №007 "Київ - Чернівці" з відправленням о 07:21.
  • Полтави - №149О "Полтава - Чернівці". Фірмовий швидкий поїзд із відправленням о 06:50.

Планування поїздок через сервіс бронювання – це завжди зручно, швидко та просто. Усього кілька кліків і перед вами вся інформація по заданому маршруту. Чи не знайшлося прямого повідомлення? Якщо є варіанти з пересадкою, система підбере такі рейси.

Мандруйте з комфортом, а технічну частину довірте SkyBooking!