Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Хмельницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Хмельницький

Купівля квитка на поїзд – перший етап підготовки до майбутньої поїздки зі Львова до Хмельницького. Знайти потрібний варіант можна на сайті онлайн-бронювання skybooking.ua. Для вибору рейсу потрібно лише кілька хвилин. Більше не треба стояти у довгих чергах у касі без гарантій отримання заповітного квитка на поїзд. Переходьте на сайт та резервуйте проїзні документи.

Залізничні квитки Львів - Хмельницький

Для поїздки зі Львова до Хмельницького достатньо мати електронний квиток. Скористайтеся пошуковою формою на сайті  skybooking.ua. Заповніть поля «звідки» та «куди» – станції відправлення та прибуття, вкажіть дату поїздки. Для виведення переліку рейсів у зворотному напрямку вкажіть другу дату (повернення).

Система проаналізує інформацію на запит і виведе перелік актуальних рейсів. Ви також побачите наявність вільних місць та графік руху. Вибираєте підходящий варіант та заповнюєте дані для оформлення талона на посадку.

Електронний квиток, отриманий на email, має QR-код, отже є повноцінним проїзним документом. Роздрукуйте цей бланк або збережіть його у телефоні.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Хмельницький

Скільки коштуватиме поїздка поїздом зі Львова до Хмельницького? Вартість квитка залежить від типу поїзда, категорії вагона та інших факторів. Попередню ціну видно ще при виборі рейсу, поряд з кількістю місць у вагоні відповідної категорії.

Це стандартний тариф, який включає оплату проїзду (без пільги), ліжка та двох напоїв. Час у дорозі становить приблизно чотири години (з відхиленням 20-30 хвилин, залежно від рейсу). Це означає, що в поїздах денного прямування від купівлі постільної білизни можна сміливо відмовлятися. Під час оформлення проїзного документа в Інтерсіті+ ви можете додатково замовити воду. Купуючи документ дитині, вкажіть дитячий тариф. Так ви заощадите 25% вартості квитка.

Додатковий багаж у вигляді надлишку ручної поклажі (понад 36 кг), апаратури або тварин (теж з обмеженнями) оплачується окремо. Вказавши необхідний варіант, ви отримаєте другий документ на посадку. Оплачуєте та роздруковуєте, як і основний квиток.

Як купити залізничні квитки Львів - Хмельницький

Віддалене резервування та викуп квитків на поїзд займе мінімум часу та сил. А результатом стане отримання проїзного документа на вибраний рейс. Використовуючи сервіси порталу SkyBooking, ви у будь-який час можете купити квиток за маршрутом Львів - Хмельницький.

Оформити замовлення залізничних квитків просто:

  1. Відкриваєте пошукову форму на веб-сайті. Задайте параметри маршруту (станції прямування, дати виїзду та прибуття – якщо потрібний квиток та на зворотну дорогу).
  2. Вибираєте відповідний за часом відправлення та прибуття рейс, вагон (купе плацкарт чи люкс).
  3. Вказуєте посадкове місце та дані для оформлення посадкового талону. У відповідні поля пишете ім'я та прізвище пасажира, тариф проїзду (повний чи дитячий), наявність додаткового багажу, необхідність постільної білизни, напоїв.
  4. Перевіряєте дані, підсумкову суму оплати.
  5. Вказуєте мобільний номер, адресу електронної пошти.
  6. Оплачуєте проїзд – вказуєте реквізити картки (номер, термін дії, код cvv). Провести оплату можна картами систем Visa та MasterCard.
  7. Отримуєте електронний квиток на пошту.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квиток для поїздки зі Львова в Хмельницький можна дистанційно або офлайн. Який варіант кращий? Вистоявши чергу до каси вокзалу, ви можете дізнатися, що місць на потрібний поїзд немає. В результаті – втрачений час та хаотичні пошуки альтернативного рішення.

Купівля залізничного квитка онлайн за допомогою сервісу SkyBooking – це просте і швидке вирішення питання організації поїздки залізничним транспортом. Забронювавши відповідні місця, у вас є ще півгодини для їх оплати. Цього часу достатньо, щоб ще раз спокійно перевірити всі деталі – правильність написання ПІБ, дату та маршрут поїздки.

Розклад руху поїздів Львів - Хмельницький

Система пошуку та бронювання SkyBooking надає дані щодо руху поїздів на основі інформації з сайту Укрзалізниці. Ви можете бути впевнені, що отримуєте актуальну та достовірну інформацію на момент формування запиту.

Згідно з розкладом поїздів, за маршрутом Львів - Хмельницький курсує велика кількість поїздів із прибуттям у ранковий, денний, вечірній та нічний час.

Маршрут обслуговують комфортабельні поїзди, що включають купейні, плацкартні та люксові вагони. Онлайн-бронювання – це віддалений викуп залізничних квитків без відвідування каси. Для придбання необхідно мати доступ до Інтернету та банківську картку для оплати.