Завантаження...

train_s

Потяг Львів - Чернівці

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Львів - Чернівці

Планування поїздки завжди пов'язане з хвилюваннями та турботами: продумати маршрут, організувати трансфер, подбати про грамотне використання часу. Щоб зменшити кількість турбот на етапі планування поїздки та купівлі квитків, достатньо скористатися сервісом SkyBooking. На сайті можна купити квитки на залізничний поїзд, автобус і літак, а також переглянути актуальний розклад.

Львів - Чернівці – популярний туристичний маршрут західної частини України. SkyBooking пропонує завжди свіжу інформацію про щоденні рейси по заданому маршруту, ви можете вибрати найбільш підходящий, переглянути детальну інформацію та відразу купити квиток.

Сполучення між станціями забезпечують поїзди Укрзалізниці з вагонами різного рівня комфорту. Незважаючи на популярний маршрут, мальовничі краєвиди за вікном та безліч туристичних місць, між заданими станціями курсує один поїзд, квитки на який скуповують блискавично. Для комфортної подорожі рекомендуємо вам купити квиток на поїзд Львів - Чернівці за два-три тижні до відправлення, можна і раніше, продаж квитків відкривається за 20 днів до відправлення.

;

Залізничні квитки Львів - Чернівці

Для посадки на поїзд достатньо пред'явити провіднику квиток та документи для підтвердження особи. Посадковий документ може бути в електронному вигляді, завантажений на смартфон або роздрукований, головне – наявність QR-коду. Спеціальним портативним терміналом провідник сканує код та звіряє зі своєю базою даних про пасажирів.

Важливо: якщо ви купували пільговий квиток, потрібно надати документ, за яким здійснювалася купівля (дитячий чи студентський), щоб провідник звірив серію та номер зазначеного документа.

Скільки коштує квиток на поїзд Львів - Чернівці

Ціни на поїзд Львів - Чернівці можна дізнатися заздалегідь, скориставшись сервісом SkyBooking. Інформація на сайті оновлюється регулярно, тому достатньо в пошуковому рядку задати маршрут і вибрати потрібний поїзд із запропонованого списку. З правого боку, навпроти номера поїзда, будуть вказані місця, їхня кількість та вартість.

Вибирати їх дуже зручно: система завантажує схему поїзда, де ви можете переглянути вільні місця та їх розташування.

На вартість квитка впливає:

  • тип поїзда (швидкий, Інтерсіті, фірмовий);
  • тип вагона (плацкарт, купе, люкс);
  • додаткові послуги у вигляді чаю, постільної білизни чи багажу;
  • пільговий проїзний, адже деякі категорії населення мають знижки на проїзд у громадському транспорті, наприклад, діти та студенти.

Як бачите, плануючи поїздку, ви самостійно можете заощаджувати не тільки час і сили, але й гроші, обравши потрібний за ціною квиток. Купити місця на поїзд Львів - Чернівці – легко та просто.

Як купити квитки Львів - Чернівці

Придбати квитки на поїзд Львів - Чернівці можна за кілька кліків, не виходячи з дому, головне мати смартфон чи ПК та підключення до Інтернету. Щоб купити квитки на сайті  skybooking.ua, потрібно:

  • у рядку пошуку задати маршрут та дату відправлення;
  • із запропонованого списку вибрати відповідний рейс;
  • детально вивчити інформацію та вибрати номер вагона, місце, вказати додаткові послуги та тип квитка, пільговий чи повний;
  • вписати ім'я та прізвище пасажира, якщо проїзд по студентському чи дитячому, вказати серію та номер документа;
  • сплатити покупку квитка зручним для вас способом за допомогою картки Visa або Mastercard;
  • одержати на пошту листа з електронним квитком та приміткою, де зазначено як здійснюватиметься посадка на поїзд і чи потрібно роздруковувати квиток.

Для зручності ви можете завантажити QR-код собі на телефон або надрукувати квиток.

Де купити квиток на поїзд Львів - Чернівці

Придбати квитки за заданим маршрутом можна в касі залізничного вокзалу, на офіційному сайті Укрзалізниці або, скориставшись сайтом  skybooking.ua. Онлайн покупка квитків має більше переваг, про це докладніше.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Ідея вирушити у подорож може виникнути спонтанно. Перевірити розклад поїздів або купити квитки можна онлайн, не виходячи із дому. Ви можете самостійно спланувати поїздку, враховуючи час у дорозі, пересадки та можливі зупинки поїзда. Купуючи квитки онлайн, ви можете вибрати вагон та місце, де вам буде комфортно. Якщо ви подорожуєте великою компанією, заздалегідь можете викупити кілька купе, щоб бути з друзями поряд.

Купити квиток на поїзд в касі

Купівля квитків у залізничній касі відходить на другий план, це не завжди зручно. Вам необхідно виділити цілий день, щоб приїхати на вокзал, простояти у черзі та вибрати потрібне місце. Ви не зможете самостійно вибрати бажаний вагон чи місце, не побачите схеми розташування місць. На залізничному вокзалі все чітко і швидко: черга велика, немає часу вибирати, щоб не затримувати пасажирів.

Розклад руху поїздів Львів - Чернівці

На платформі SkyBooking зібрано актуальну інформацію, яка регулярно оновлюється. На сайті ви можете переглянути розклад поїздів, електричок, подивитися вільні місця та вартість квитка.

Завдяки простому інтерфейсу сайт зручний у використанні. Ви можете самостійно спланувати свій маршрут, переглянути всі можливі варіанти поїздки: пряме сполучення, з пересадками або до/з сусіднього населеного пункту. При виборі поїзда Львів - Чернівці, звертайте увагу на час відправлення та прибуття рейсу, тривалі зупинки, тоді ви зможете продумати маршрут до дрібниць: вийти в магазин на зупинці, перекусити у привокзальному кафе чи прогулятися пероном. У подорожі залізничним поїздом, є особлива атмосфера – гул тепловоза, стукіт коліс і невеликий трепет перед прибуттям поїзда на станцію.