Завантаження...

train_s

Потяг Луцьк - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Луцьк - Рівне

З Луцька до Рівного швидко та комфортно можна потрапити, використовуючи поїзд. Обидва міста знаходяться у західній частині України. Відстань між ними становить 66 кілометрів. Залізничним транспортом можна дістатися, в середньому, за годину-півтори. За допомогою нашого сервісу ви можете вигідно купити залізничні квитки онлайн, не виходячи з дому. Наша пошукова система підбере для вас найбільш зручні варіанти залізничних рейсів і видасть результати. Вам необхідно лише вибрати з представлених поїздів зручний для себе та оформити замовлення.

Електронний білет прийде на email. У нас на сторінці представлено декілька варіантів поїздів з різним часом відправлення, прибуття та прямування в дорозі. Поїзди вирушають у денний та вечірній час. Кожен залізничний рейс має свій маршрут, який можна докладно розглянути, натиснувши на інтерактивну карту на сторінці залізничного транспорту. Відкривши її, ви побачите всі станції, через які проходить поїзд, час зупинок на них.

Більшість поїздів після Луцька зупиняються лише на станціях Ківерці та Клевань. Таким чином, доїхати пасажирським поїздом із Луцька до Рівного можна дуже швидко, електропоїздом – трохи довше. Поїзди з Луцька до Рівного прямують переважно до Києва, Запоріжжя, Одеси, зупиняючись у Луцьку та Рівному.

;

Залізничні квитки Луцьк - Рівне

Замовлення залізничних квитків доступне на нашому сайті. У нас пасажир може вибрати найбільш підходящий варіант маршруту за часом відправлення та прибуття, а також прямування в дорозі, ціною та ступенем комфортності. Купити залізничні квитки можна у вагони різних класів – сидячі 1-го/2-го класів у фірмових поїздах Інтерсіті, Хюндай та верхню/нижню/бічну полицю у пасажирських швидких поїздах.

Електронний проїзний документ не вимагає друку, якщо на ньому міститься QR-код. Такий документ достатньо показати провіднику під час посадки у вагон. Якщо ж ви купуєте бланк замовлення, що вимагає друку, про це буде вказано на ньому, а також додатково – в інструкції, яка після бронювання надходить на електронну пошту.

Скільки коштує квиток на поїзд Луцьк - Рівне

Зважаючи на невелику відстань між містами, вартість квитка не буде високою. У нас на сайті ви можете замовити проїзні документи Луцьк – Рівне недорого.

Вартість квитка залежить також від:

  • замовлення додаткових послуг у вигляді напоїв та постільної білизни;
  • провезення великогабаритного багажу, на який додатково потрібно оформити документ;
  • перевезення домашніх тварин;
  • типу квитка (дорослий, студентський, дитячий).

Вибираючи залізничні квитки онлайн у нас, ви бачите відразу інтерактивну схему вагона з розташуванням місць, коридору у вагоні, кімнат гігієни. Ви заздалегідь можете уявити, де ви маєте їхати, де розташоване куплене вами місце – в середині, наприкінці або на початку вагона.

Як купити квиток на поїзд Луцьк - Рівне

Придбати квитки на поїзд Луцьк - Рівне через офіційний сайт дуже просто. Для цього необхідно ввести міста відправлення та прибуття, вибрати потрібну дату у віртуальному календарі, вагон та місце у ньому. Далі в електронному бланку оформлення замовлення вводите ім'я та прізвище пасажира, відзначаєте зі списку тип квитка – дорослий, студентський, дитячий. Вказуєте наявність багажу, напої, постільну білизну. Ви також можете замовити декілька квитків одразу, відзначивши потрібні місця шляхом натискання на них. Заброньований номер місця відразу змінить колір зі світло-сірого на зелений. При купівлі двох і більше залізничних квитків необхідно заповнити форму на кожного пасажира, вказавши всі дані в передбачених полях.

Оплата здійснюється швидко та надійно за допомогою інтернет-банкінгу або онлайн, з карток Visa/Mastercard. Після успішної транзакції квиток прийде на номер електронної пошти, яку вказує пасажир при оформленні замовлення.

Де купити квиток на поїзд

Простіше та вигідніше замовляти залізничні квитки онлайн skybooking.ua. Так ви зможете заощадити час та сили, щоб не їздити спеціально для цього на вокзал чи до залізничних кас. Електронний квиток із QR-кодом дає право на посадку в поїзд без друку.

Також купити квитки ви можете по-старому, в касі, в друкованій його версії. Варто розуміти, що в такому разі потрібних місць може не бути у наявності на момент звернення до каси. Часто доводиться стояти у черзі, щоб вибрати місця. Замовлення залізничного квитка онлайн буде набагато швидше і комфортніше, адже для цього не потрібно навіть виходити з дому.

Розклад руху поїздів Луцьк - Рівне

На нашому сайті ви можете дізнатися розклад поїздів пасажирських та приміських, а також Інтерсіті та Хюндай у будь-який зручний для себе час. Знаючи актуальний графік руху залізничного транспорту, можна спланувати подорож максимально зручним способом. Графік подається із сайту Укрзалізниці.

Сервіс SkyBooking бажає вам гарної дороги!