Завантаження...

train_s

Потяг Луцьк - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Луцьк - Одеса

Придбати залізничні квитки за вигідними цінами можна за допомогою нашого сервісу SkyBooking. Зручний та зрозумілий інтерфейс дозволить швидко відшукати квитки за маршрутом Луцьк - Одеса та купити документи для проїзду. Купуючи у нас, ви можете не переживати, що вам не вистачить місць, доки ви доїдете до каси залізничного вокзалу і вистоєте чергу.

Поїзд із Луцька до Одеси відправляється у вечірній час та прибуває у першій половині дня, що дозволяє ніч провести у дорозі. Середня тривалість у дорозі – 14 годин. Більш детальну карту маршруту ви можете переглянути в інтерактивній схемі, представленій на сторінці поїзда.

Наш сервіс дає можливість швидко знайти проїзні документи на необхідні вам дати через офіційний сайт Укрзалізниці, а також відсортувати знайдені варіанти за необхідними параметрами: час у дорозі, відправлення або прибуття.

Також ви можете підібрати варіант за такими критеріями, як:

  • ціна;
  • ступінь комфортності;
  • вагон;
  • додаткові послуги, які надає Укрзалізниця.

У нас можна підібрати варіант проїзду як прямого, так і побудувати маршрут з пересадками. Якщо не знайдеться варіанта на конкретну дату, можна переглянути рейс на найближчі дні.

;

Залізничні квитки Луцьк - Одеса

Електронні документи на поїзд, придбані у нас, можуть мати декілька видів. Більшість електронних квитків має QR-код. Такий проїзний документ не обов'язково роздруковувати в касі, достатньо пред'явити провіднику під час посадки у вагон скрін екрана телефону або роздруківку. Також ви можете оформити посадковий документ, який необхідно попередньо отримати у касі. Детальну інструкцію та послідовність дій буде вказано в документі, який прийде на електронну пошту.

Скільки коштує квиток на поїзд Луцьк - Одеса

Ціни квитки у пасажирських поїздах дуже відрізняються. На вартість впливають декілька критеріїв:

  • вид рухомого складу;
  • рівень комфортності;
  • тип вагона;
  • доповнення у квитку (постільна білизна, чай/кава тощо);
  • додатковий багаж чи перевезення тварин;
  • день тижня.

Продаж квитків Укрзалізниця відкриває приблизно за 30 діб до відправлення поїзда. Купувати проїзні документи рекомендується заздалегідь, тому що у вас буде більше шансів вибрати найбільш комфортне місце.

Наша система в режимі онлайн підбере всі доступні поїзди на ваші дати та видасть результати. Ціни будуть вказані навпроти кожного вагона та кількості вільних місць.

Як купити квиток на поїзд Луцьк - Одеса

Найпростіше знайти, забронювати та сплатити квитки на поїзд – це використовувати можливості нашого сайту skybooking.ua.
Спочатку необхідно ввести маршрут у відповідних полях пошуку сервісу SkyBooking. Потім вибираєте дату у віртуальному календарі. Далі вказуєте найбільш підходящий варіант поїзда за часом відправлення/прибуття, тривалістю шляху, вартістю проїзду. Після цього визначаєтеся з типом вагона та місцем, вибравши вільну полицю або сидіння, відзначені світло-сірим відтінком. Інтерактивна схема дозволяє наочно бачити розташування місць у вагоні, розуміючи, де верхні/нижні/бічні полиці, а також сидіння біля вікон, посередині або біля проходу (якщо мова про поїзди Інтерсіті). Завдяки колірній схемі пасажир також може вибрати місця на початку, в середині або в кінці вагона, бачити розташування санвузлів, розміщення купе провідника.

Наш сервіс дозволяє відразу бачити номери вагонів, які відносяться до плацкартного типу, купе та люкс. Плацкарт відзначений зеленою лінією, купе – блакитною, люкс – жовтою.

Де купити квиток на поїзд

Купувати залізничні квитки онлайн краще і простіше. Так ви заощаджуєте час на очікування в чергах до кас, вам не доведеться самостійно їздити за ними на вокзал. Ви можете бути впевнені у безпеці платіжної системи – при купівлі квитка через наш сервіс дані не передаються третім особам та стороннім ресурсам. Після оформлення замовлення та заповнення даних пасажира куплений квиток буде відправлено на електронну пошту, вказану при заповненні форми. У нас пасажир може придбати відразу кілька квитків на один поїзд, обираючи вільні місця, що сподобалися, а також придбати квитки не тільки собі, а й своїм близьким. Купівля залізничного квитка онлайн дозволить швидше і вигідніше придбати більше одного квитка, наприклад, викупити вільне купе, що сподобалося. Це особливо зручно, якщо ви їдете в дорогу сім'єю або компанією і бажаєте їхати поряд.

Також ви можете купити проїзний на вокзалі або в міських залізничних касах. Але це займе більше часу та сил у результаті. Не факт, що потрібний вам квиток, виявиться на момент замовлення.

Розклад руху поїздів Луцьк - Одеса

За допомогою нашого сервісу ви можете легко здійснити замовлення залізничних квитків на поїзди різних видів: пасажирські, приміські, Хюндай, Інтерсіті. Також можете ознайомитись з актуальним графіком руху залізничного транспорту. Розклад поїздів доступний у будь-який час та скрізь, де є доступ до Інтернету.

Гарної подорожі!