Завантаження...

train_s

Потяг Луцьк - Ковель

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Луцьк - Ковель

Купити залізничні квитки на поїзд Луцьк - Ковель можна за допомогою нашого сервісу. Система автоматично підбере для вас варіанти поїздів по заданому маршруту. У нас ви знайдете кілька варіацій залізничного транспорту різних типів вагонів, часу прямування, відправлення та прибуття.

Між містами Луцьк та Ковель невелика відстань, лише 67 кілометрів. Подолати його поїздом можна за 2-2.30 години. В основному поїзди, що прямують через Луцьк і Ковель, прохідні. Вони вирушають із Одеси, Києва, Запоріжжя та інших міст.

Докладніше вивчити маршрути можна за допомогою інтерактивної карти, представленої на сторінці поїзда. Знаходиться вона між містами відправлення та прибуття та номером поїзда. На ній вказані усі зупинки та час, який він проводить на станціях.

Поїзди з Луцька до Ковель вирушають у зручний час – вранці чи по обіді. За цим маршрутом представлені залізничні рейси швидкісних фірмових пасажирських поїздів.

Ви можете підібрати найбільш комфортний для себе варіант поїзда за часом відправлення/прибуття, тривалістю шляху, ціною та іншими параметрами. У нас передбачено швидку та безпечну оплату, тому ви можете не хвилюватися щодо конфіденційності особистих даних при купівлі квитка через наш сервіс.

;

Залізничні квитки Луцьк - Ковель

На сайті ви можете замовити залізничні квитки онлайн двох видів:

  • електронний квиток із QR-кодом;
  • бланк замовлення.

У першому випадку друкувати документ для проїзду не обов'язково, достатньо зберегти його на телефон і показати провіднику при посадці у вагон. Код зчитується спеціальним електронним пристроєм та пасажир допускається на посадку.

Якщо ви оформляєте бланк замовлення, такий документ вимагає друку. Інструкції щодо подальших дій надходять на електронну пошту разом із документом. У нас ви можете придбати квитки на поїзд залежно від вагона, часу відправлення та прибуття.

Скільки коштує квиток на поїзд Луцьк - Ковель

Вартість квитка з Луцька в Ковель залежить від деяких показників:

  • рівня комфортності поїзда;
  • типу вагона – плацкарт, купе, люкс, сидячий 1-го/2-го класу;
  • того, за скільки часу купується квиток;
  • дня тижня;
  • додаткових послуг у вигляді постільної білизни та напоїв;
  • типу квитка (дорослий, дитячий, для студентів).

Найкраще купувати залізничні квитки заздалегідь, щоб мати можливість вибрати найкращі місця. Продаж відкривається приблизно за 30 діб до відправлення.

Також дешевші за вартістю проїзні документи можна знайти серед тижня – у середу та четвер, трохи вище ціна може бути у вихідні та святкові дні, на початку та наприкінці тижня.

Як купити квитки Луцьк - Ковель

Купити залізничні квитки онлайн найпростіше за допомогою нашого сайту skybooking.ua. Розрахуватися можна через інтернет-банкінг картками Visa/Mastercard або через EasyPay. Після завершення оплати електронний документ надсилається на вказаний під час оформлення замовлення email. Квиток, у якому міститься QR-код, не потрібно друкувати попередньо у касі для посадки у вагон. 

Якщо ви оформили бланк замовлення, його слід обміняти на стандартну паперову версію проїзного документа за 45 хвилин до відправлення залізничного транспорту. Зробити це можна у касах залізничного вокзалу без черги.

Де купити квиток на поїзд

Знайти залізничні квитки краще та простіше за допомогою нашого сервісу. Зручна пошукова система через офіційний сайт швидко підбере необхідні варіанти за маршрутом Луцьк - Ковель. Достатньо лише ввести у пошукових рядках міста відправлення та прибуття, а також вибрати дату у віртуальному календарі.

Замовляючи проїзний документ онлайн, вам не доведеться самостійно їздити за ним на вокзал і стояти в черзі до каси. Електронний документ для проїзду оформити просто за кілька хвилин, не виходячи з дому.

Ви також можете купити класичний паперовий квиток, відвідавши залізничні каси. Майте на увазі, що потрібного вам варіанта може не опинитися у наявності на момент звернення до каси і ви просто втратите час. Замовляючи у нас, пасажир наочно бачить вільні місця, їхнє розташування у вагоні, а також вказує потрібні додаткові послуги при оформленні квитка. Це можуть бути постільна білизна, напої, перевезення тварин або великої кількості додаткового багажу.

Розклад руху поїздів Луцьк - Ковель

За допомогою нашого сервісу ви завжди можете замовити залізничні квитки за вигідними цінами, а також дізнатися про розклад поїздів. Актуальний графік береться з офіційного сайту Укрзалізниці та відображається на момент запиту. Знаючи порядок залізничного транспорту, ви можете грамотно скласти план поїздки, побудувати маршрут з пересадками або прямим сполученням і знати, чим краще дістатися в майбутньому до місця призначення.

Бажаємо вам приємної подорожі зі SkyBooking!