Завантаження...

train_s

Потяг Лубни - Кременчук

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Лубни - Кременчук

По маршруту Лубни - Кременчук курсує лише один поїзд. Рейс Ворохта - Кременчук періодично змінює дні прямування. Тому перш ніж планувати поїздку, важливо уточнити на SkyBooking, йде в цей час поїзд по парних або непарних дат.

Відстань між містами Кременчук та Лубни відносно невелика – 124 км. Поїзд долає його приблизно за три години. Невисока швидкість пересування компенсується надійністю залізничного транспорту – він відхиляється від графіка лише у крайніх випадках. Тому пасажирам дуже рідко доводиться змінювати свої плани.

Пасажирський поїзд виходить з Лубен вранці і слідує мальовничою місцевістю, тому всідайтеся біля вікна і насолоджуйтесь видами.

Тут присутні вагони двох категорій – покращений плацкарт та купе.

Переваги поїзда Лубни - Кременчук:

 • розумна вартість квитка;
 • комфортабельні вагони;
 • приїзд до Кременчука вранці – у місті можна реалізувати у день приїзду багато задумів;
 • надійність та пунктуальність залізничного транспорту.
;

Залізничні квитки Лубни - Кременчук

У пасажирський поїзд потрапити без квитка не вийде, тому потрібно про оплату проїзду подбати заздалегідь. Можна купити квиток на поїзд онлайн чи в касі залізничного вокзалу. Ці квитки будуть рівноцінними. Наш сервіс працює в єдиній інформаційній системі з Укрзалізницею, що дає можливість надавати лише актуальну інформацію.

Скільки коштує квиток на поїзд Лубни - Кременчук

Залізничні квитки Лубни - Кременчук можуть обійтися в різну суму. Собівартість проїзду формується такими факторами:

 • тип вагона. Плацкарт перевозить у півтора-два рази більше людей, ніж купейний вагон. Тому плацкарт найдешевший. Найкомфортнішим вважається вагон класу люкс;
 • додаткові послуги (напої, постільна білизна, багаж);
 • день тижня (від цього залежить кількість пасажирів, попит на маршрут).

Замовляючи квитки на поїзд онлайн на SkyBooking, пасажир може чітко бачити, що саме він оплачує та вносити корективи у вартість квитка. Цього досягають, додаючи чи прибираючи додаткові послуги, обираючи місце в іншому вагоні.

Як купити залізничні квитки Лубни - Кременчук

Сервіс SkyBooking – найкращий варіант придбання квитків. Процедура замовлення залізничних квитків не вимагає багато часу і максимально проста:

 1. На сайті skybooking.ua потрібно заповнити пошукову форму, щоб дізнатися про розклад поїздів у день поїздки. Необхідно зазначати місто відправлення (Лубни) і пункт прибуття (Кременчук), а також дату, на яку заплановано поїздку.
 2. Система надасть інформацію про всі доступні за цікавим маршрутом поїзди та вільні місця в кожному з них.
 3. Далі вибрати місця у вагонах, зазначити, які супутні послуги знадобляться в дорозі і підтвердити запит.
 4. Оплата проїзду здійснюється через інтернет-банкінг.
 5. Електронні квитки надсилаються на email.

Отриманий проїзний документ, за бажанням, можна роздрукувати на принтері або назвати в касі унікальний код квитка та отримати стандартні папери, що підтверджують право на проїзд.

Де купити квиток на поїзд

Пасажири оплачують проїзд або онлайн або безпосередньо в касі залізничного вокзалу. Ви самі вибираєте, який спосіб зручніший і швидший.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Оптимальним рішенням стане наш сервіс SkyBooking, де ви знайдете всю необхідную інформацію. Ви з легкістю зможете спланувати свою подорож, не відволікаючись від своїх справ. Крім того, перевагами замовлення квитків в Інтернеті є:

 • економія коштів та часу – пасажиру нікуди не доводиться їхати, якщо він може підключитися до Інтернету;
 • можливість вибрати найкращі місця;
 • можливість вплинути на кінцеву вартість проїзду.

Важливо, що відсутність квитків на рейс не повинна засмучувати пасажира, адже завжди можна повернутися на наш сайт skybooking.ua через та знайти новий вагон чи вільні місця, від яких хтось відмовився. Вам для цього достатньо за кілька секунд оновити форму на сайті.

Купити квиток на поїзд в касі

Щоб придбати у касі квитки на поїзд Лубни - Кременчук, потрібно взяти з собою документи, що підтверджують особу пасажирів, пред'явити їх на вокзалі касиру, описати свою вимогу до місця у вагоні. Якщо обрані співробітником Укрзалізниці місця вас влаштовують, сплатіть за проїзд та отримайте квиток.

Купити квиток можна у касі будь-якого залізничного вокзалу. Недоліком оплати проїзду в касі є:

 • нераціональна витрата часу (у багатьох населених пунктах залізничних вокзалів немає, їхати до каси доведеться далеко);
 • висока ймовірність, що на момент приїзду за покупкою найкращі, або навіть усі, квитки розібрали пасажири, які замовили проїзд через Інтернет.

Розклад руху поїздів Лубни - Кременчук

Наш сервіс SkyBooking – це не тільки можливість купити залізничні квитки онлайн, але і сайт, який допоможе спланувати поїздку. Будь-які зміни в розкладі негайно відобразяться у пропозиції варіантів проїзду, які отримує замовник, що заповнив форму.

З нами просто дістатися будь-якої точки України – Тернопіль, Миколаїв, Запоріжжя, Одесу. Вибирайте свій маршрут з комфортом, а ми вам побажаємо удачі в дорозі та реалізації всіх ваших планів!