Завантаження...

train_s

Потяг Лубни - Коломия

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Лубни - Коломия

Без пересадок за маршрутом Лубни - Коломия можна дістатися лише одним поїздом – Полтава - Чернівці. Він курсує через день. Періодично графік змінюється.

Відстань між Лубнами та Коломиєю досить велика – близько 800 км. Потяг пересувається по дузі, тому дорога займає близько 15 годин.

У ньому присутні три види вагонів:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс.

Кожен пасажир вибирає оптимальні умови подорожі.
Для великих відстаней залізничний транспорт – справжня знахідка. Перевагами поїздів є:

 • надійність (зміни у графіках допускаються у разі крайньої необхідності);
 • зручність переміщення (у поїзді можна лежати, можна замовити чай або каву, пасажири в секціях та купе не заважають один одному тощо);
 • доступна вартість проїзду.

У поїзді Лубни - Коломия, який вирушає о 20:01 та прибуває на місце призначення наступного дня о 10:44, можна насолоджуватися чудовими краєвидами з вікна, і за час подорожі оцінити відмінності рельєфу, архітектури та способу життя людей у ​​різних регіонах країни.

Врахуйте, що маршрут пролягає через Київ. А столичний напрямок, зазвичай, перевантажений, тому варто заздалегідь подбати про замовлення залізничних квитків.

;

Скільки коштує квиток на поїзд Лубни - Коломия

Вартість квитків у будь-якому поїзді може суттєво відрізнятися. На формування ціни за подорож цим видом транспорту впливають такі фактори:

 1. Комфортабельність вагона. Найбюджетніший варіант – плацкарт, оптимальне поєднання розумної ціни та зручності – купе, найдорожчий вагон – люкс.
 2. Наявність додаткових послуг (чай, кава, постільна білизна).
 3. День подорожі. У різні дні завантаженість поїзда відрізняється, це впливає на собівартість перевезення одного пасажира.
 4. Купуючи залізничні квитки онлайн на SkyBooking, пасажир може вибрати оптимальне для себе місце в поїзді і вплинути на формування вартості проїзду, вибираючи лише потрібні для нього послуги.

Як купити залізничні квитки Лубни - Коломия

Сучасні технології дозволяють придбати залізничні квитки Лубни - Коломия онлайн. Оптимальним ресурсом для оформлення такої покупки є SkyBooking.

Клієнт повинен заповнити на сайті форму, в якій потрібно вказати:

 • місто, з якого він від'їжджає;
 • місце призначення;
 • дату передбачуваної поїздки.

Ресурс запропонує вказати і дату повернення, але це не є обов'язковим, можна брати квитки і в один кінець.

SkyBooking проаналізує дані та сформує пропозицію – перелік поїздів, якими можна в цей день виїхати до потрібного міста. У кожному поїзді пасажир зможе вибрати будь-яке місце з усіх вільних.

Після цього, дотримуючись вказівок сайту, потрібно оплатити проїзд та отримати електронні квитки на емейл.

Де купити квиток на поїзд

Залежно від особистих переваг, від місця перебування, клієнти вибирають один з двох варіантів купівлі залізничних квитків –онлайн або в касі вокзалу.

SkyBooking користується даними з одного джерела – Укрзалізниці – під час продажу квитків. Тому не виникне жодних проблем із продажем кількох квитків на одне місце чи неправильної вказівки часу поїздки. Можна перед виїздом, за бажанням, обміняти електронний варіант на звичайний у касі вокзалу або роздрукувати проїзний документ на принтері.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Ресурс SkyBooking дозволяє замовити квиток на поїзд з будь-якої точки світу та сплатити за проїзд. Це дуже зручно і займає лише кілька хвилин.

Важливою перевагою є можливість самостійно обирати всі місця з переліку вільних та впливати на вартість поїздки, сплачуючи за додаткові послуги або відмовляючись від них.

Купити квиток на поїзд до каси

Укрзалізниця пропонує придбати квитки на будь-який напрямок у касі кожного вокзалу країни. Але в багатьох містах вокзали відсутні, а каси, що діють, працюють неповний день. Це створює додаткові проблеми: поки людина вибирається на вокзал, виявляється, що квитків на потрібний рейс вже немає або залишилися найдорожчі.

Тому пасажири все частіше намагаються купити залізничні квитки онлайн.

Розклад руху поїздів Лубни - Коломия

Ознайомитися з розкладом поїздів у цьому напрямку на сайті бажано заздалегідь – поїзд курсує не щодня, можливі зміни у розкладі.

Наш ресурс своєчасно оновлює розклад поїздів, тому, плануючи поїздку та замовляючи квитки на сайті  skybooking.ua, пасажир гарантовано отримує повну та точну інформацію про залізничний транспорт, яким краще скористатися, щоб потрапити до потрібного населеного пункту.

Плануйте подорожі з командою SkyBooking. Ми допоможемо легко та швидко потрапити до Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Харкова чи іншого міста.

Бажаємо гарного шляху!