Завантаження...

train_s

Потяг Лубни - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Лубни - Харків

Міста Лубни та Харків знаходяться на відстані майже 300 км. Це досить далеко, тому, якщо вам треба дістатися з одного населеного пункту до іншого, рекомендуємо скористатися саме залізничним транспортом. У поїздах дуже зручно подорожувати. Вдень можна насолоджуватися краєвидами, пити чай, читати книгу чи навіть попрацювати. Вночі кожен пасажир може поспати на ліжку, що є величезним плюсом для тривалих поїздок.

Поїзд Лубни - Харків їздить не один. Їх декілька – у різний час та різні дати. Бажаючим швидко дістатися можна замовити квиток на поїзд Інтерсіті. Він швидкісний і їде лише три години. Завдяки такій кількості рейсів кожен бажаючий зможе підібрати зручне місце та час для відправлення.

Для замовлення залізничних квитків рекомендуємо скористатися нашим сервісом SkyBooking. Ми створили систему, якою можна, не виходячи з дому, за пару кліків забронювати місце на будь-який напрямок. Для цього знадобиться ноутбук/смартфон та банківська картка.

На сайті можна замовити квитки безпосередньо в день відправлення, але тоді є ризик не одержати бажане місце. Або ж планувати все наперед, за два-три тижні.

;

Залізничні квитки Лубни - Харків

Практично всі поїзди Лубни - Харків їздять рано-вранці і прибувають перед обідом. Є лише один швидкісний Інтерсіті, який навпаки виїжджає ввечері та за 3,5 години вже у Харкові.

Пасажири можуть вибрати між плацкартом, купе та люксом. Все залежить від потреби та бюджету. Якщо перший варіант – найдешевший, але досить комфортний, то останній – найдорожчий і відрізняється тим, що ви їхатимете удвох із попутником. Це зручно і зайвий шум не заважатиме всю дорогу.

Скільки коштує квиток на поїзд Лубни - Харків

Вартість поїздки вираховується для кожного пасажира окремо. Вона залежить від ряду факторів: виду поїзда, типу вагона, обраного місця, дати і віку (для дітей). Щоб перевірити наявність квитків на поїзд та дізнатися про їх ціну, потрібно на офіційному сайті skybooking.ua ввести у фільтрі всі потрібні дані. Після детального розрахунку знизу сторінки з'явиться точна вартість, яку доведеться заплатити за дорогу.

Варто пам'ятати, що ціна може змінюватися в різні пори року або в залежності від інших обставин. Але якщо ви вже зробили замовлення залізничних квитків наперед і потім вони подорожчали, доплачувати не потрібно.

Як купити залізничні квитки Лубни - Харків

Придбати квитки на поїзд онлайн із сервісом SkyBooking дуже просто. Визначтеся з напрямком і виконайте кілька простих кроків:

  1. На головній сторінці в пошуковому рядку введіть назву міста відправлення та призначення.
  2. Нижче, в календарі, обов'язково виберіть дату.
  3. Після цього на екрані з'явиться повний список доступних поїздів у заданому напрямку. Вкажіть, який вам підходить.
  4. Наступний крок – вибір вагона та місця у ньому (для цього відкриється схема).
  5. Тепер час заповнити електронну анкету, де потрібно написати ПІБ, відповідно до паспорту, телефон та email.
  6. Останнє – це оплата. На сайті з'явиться кнопка "купити". Натисніть і введіть дані картки.
  7. Якщо бронювання залізничних квитків пройшло успішно, то на пошту має прийти лист із проїзним. Його роздруковувати не потрібно, краще просто скачати на телефон і перед відправкою показати провіднику.

Де купити квиток на поїзд

Залізничні квитки Лубни - Харків можна придбати двома способами: в касі та онлайн. Ми однозначно рекомендуємо скористатися для цього сайтом skybooking.ua, він має багато переваг. Наявність квитків на поїзд можна також подивитися тут.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн куди простіше, ніж у касі вокзалу. Для замовлення не потрібно виходити з дому. Достатньо включити комп'ютер чи смартфон, відкрити офіційний сайт skybooking.ua та вказати всю потрібну інформацію.

Електронний квиток ніколи не порветься, не загубиться, його не вкрадуть. До поїздки він зберігається у вас на пошті або в особистому кабінеті, на платформі. Все, що потрібно, це скачати його на телефон перед поїздкою. А контролер просто просканує QR-код.

Купити квиток на поїзд до каси

Залізничні квитки Лубни - Харків можна купити в касі, але чи потрібно витрачати на це стільки сил? Спочатку потрібно подолати дорогу до вокзалу, потім постояти в черзі і тільки тоді вже приступити до покупки. Є великий ризик, що потрібного місця не буде, а часу вигадати альтернативний варіант теж не залишиться. Все це забирає час та нерви. Саме тому купити залізничні квитки онлайн набагато простіше і швидше.

Розклад руху поїздів Лубни - Харків

На сайті  skybooking.ua є точний розклад поїздів, завдяки співпраці з компанією Укрзалізниця. Але бронювання залізничних квитків не гарантує того, що ніяких змін не відбудеться. На зміни графіка впливають багато чинників. Це можуть бути погодні умови, проблеми із залізничними шляхами, поломки тощо. Ми рекомендуємо перед поїздкою обов'язково переглядати новини та актуальну інформацію. Всі зміни в розкладі відразу з'являються на сайті.

Хорошої подорожі