Завантаження...

train_s

Потяг Лубни - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Лубни - Івано-Франківськ

Лубни - Івано-Франківськ – складний маршрут, оскільки доведеться піднятися у північному напрямку до Києва, а потім рухатись на південний захід, через Вінницю та Тернопіль. Загальна довжина маршруту складає 780 км. Дорога машиною займе добу, оскільки доведеться проїжджати через кілька великих міст. Це дуже втомлює.

Інша річ – поїзд. Час у дорозі – всього 12 годин – на зручній полиці з приємними попутниками та гарячим чаєм у фірмових підсклянниках.

Особливість маршруту Лубни – Івано-Франківськ – відсутність денних поїздів. Тобто вдома повечеряв, сів у поїзд, випив чаю та ліг відпочивати. А зранку вже снідаєш варениками у кафе Івано-Франківська.

Цей варіант підійде і бізнесменові, і батькам з маленькими дітьми, і досвідченим мандрівникам. До пункту призначення вони прибувають з новими силами та готові до подальших звершень.

Єдиний недолік маршруту – Укрзалізницею заплановано лише три поїзди з відправленням за день. Тому про квитки подбайте заздалегідь. Завдяки сервісу SkyBooking, ви поїдете в подорож у запланований час.

Все просто: задати напрямок, вибрати дату відправлення. Сайт запропонує декілька маршрутів. Вибирайте зручний поїзд, бронюйте місця. Оплата онлайн – справа декількох кліків. Квиток отримуєте електронною поштою. Якщо не склалося з поїздкою, – не біда, оформити повернення можна на нашому сайті.

;

Залізничні квитки Лубни - Івано-Франківськ

Усі поїзди Лубни - Івано-Франківськ – нічні. Тому варто уважно поставитися до вибору типу вагона, щоб добре відпочити. Якщо сон у вас міцний, можна заощадити та купити залізничний квиток у плацкарті. Щоб повз вас вночі не ходили коридором інші пасажири, вибирайте купе. Там можна регулювати рівень освітлення, а двері позбавлять зайвих звуків. Звичайно, максимально зручно дістатися можна у вагоні типу люкс. Однак і вартість квитка буде вищою.

Скільки коштує квиток на поїзд Лубни - Івано-Франківськ

Точна вартість квитка на поїзд Лубни - Івано-Франківськ відображається безпосередньо перед його придбанням. Ціна варіюється залежно від ступеня комфорту вагона. Обов'язково перевіряйте інформацію та подорожуйте вигідно разом зі SkyBooking.

Як купити залізничні квитки Лубни - Івано-Франківськ

На офіційному сайті skybooking.ua ви зможете самостійно знайти, вибрати та купити квитки на поїзд онлайн. Для цього потрібно виконати декілька простих дій:

 1. У пошуковий рядок вводьте напрямки, що цікавлять. У віконце “звідки” вписуєте Лубни, а у “куди” – Івано-Франківськ.
 2. Далі з'явиться календар. Клацніть на дату поїздки, якщо потрібно відразу позначте повернення.
 3. Натискайте кнопку "знайти" і чекайте.
 4. За кілька секунд система опрацює дані, перевірить наявність квитків на поїзд та звіриться з офіційною інформацією від Укрзалізниці.
 5. Виберіть зі списку відповідний варіант.
 6. Далі відкриється схематичне зображення вагона. Клацніть на вільне місце, що сподобалося.
 7. Після цього з'явиться форма реєстрації. Уважно заповніть усі необхідні пункти.
 8. Перевірте, щоб паспортні дані пасажира були вказані без помилок.
 9. Натискайте "купити".
 10. У нову форму впишіть актуальний номер телефону та адресу електронної пошти.
 11. Клацніть "оплатити".

Дотримуйтеся інструкцій, щоб зробити транзакцію. Замовити квитки на поїзд краще заздалегідь. Бо на популярні напрямки їх швидко розбирають. Сервіс SkyBooking дозволяє забронювати квитки на поїзд за 20 днів до подорожі.

Де купити квиток на поїзд

Обов'язковий пункт перед подорожжю – придбання квитків. Тут уже, як кому зручніше – купити залізничні квитки онлайн або підійти до каси залізничного вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сучасні мандрівники віддають перевагу простоті та надійності. Все це – про наш сайт для замовлення залізничних квитків skybooking.ua. З інтерфейсом розбереться кожен: задаєте маршрут, вибираєте дату, клікаєте на поїзд, що сподобався. Залишається лише сплатити карткою будь-якого банку. Такий проїзний навіть друкувати не потрібно. Покажіть його на екрані смартфона під час посадки, і насолоджуйтеся подорожжю.

Купити квиток на поїзд у касі

Придбати квиток можна по-старому, в касі залізничного вокзалу. Однак у такому разі є низка супутніх ризиків: квитки можуть банально розкупити чи касир може невчасно відійти. А з недавньою епідеміологічною ситуацією краще зайвий раз не їздити в людні місця.

Розклад руху поїздів Лубни - Івано-Франківськ

Нині нестабільний час все навколо може змінитися будь-якої хвилини. Це стосується й розкладу поїздів. Тому обов'язково перевіряйте графік рейсів перед подорожжю. Всі зміни в розкладі поїздів оперативно відображаються на нашому сайті.

Приємної подорожі

Подбайте про залізничні квитки заздалегідь разом зі SkyBooking і насолоджуйтесь приємною поїздкою.