Завантаження...

train_s

Потяг Лубни - Чернівці

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Лубни - Чернівці

Подорож зі старовинного міста Лубни у центрі країни до обласного центру Чернівецької області досить довга. Поїздка машиною займе понад десять годин, з проїздом через кілька великих міст. Для водія це буде стомливо.

Поїзд – зовсім інша річ. З одного боку, час у дорозі збільшиться, з іншого – просто сів та поїхав, ні про що не переживаючи. На жаль, за маршрутом Лубни - Чернівці зараз ходить лише один швидкий поїзд.

Однак є один очевидний плюс – це нічний рейс. Пасажир сідає ввечері на поїзд, п'є гарячий чай у фірмових чашках та комфортно укладається спати. Дорога пролетить непомітно, а вранці можна спокійно поснідати за столиком і з новими силами підкорювати Чернівці.

Такий формат подорожі підходить і діловим людям, яким потрібно вдень бути на важливій зустрічі, і сім'ям з дітьми – не потрібно вигадувати, чим зайняти дитину, адже вона спокійно спить поряд.

Щоб подорож пройшла за планом, варто подбати про проїзні документи. Зручніше замовити квитки на поїзд онлайн. Зробіть це самостійно прямо з дому, офісу чи кафе за допомогою SkyBooking. Він дозволяє забронювати квитки за 20 днів до дати подорожі. Квиток – електронний, тож за цей час ви його не втратите. А якщо раптом плани зміняться, його можна повернути чи обміняти прямо на сайті.

;

Залізничні квитки Лубни - Чернівці

Добиратися з міста Лубни до Чернівців досить довго. Вибирайте залізничний квиток так, щоб ви змогли повноцінно відпочити. Якщо спите міцно і хочете зекономити, ваш варіант - плацкарт. Трохи дорожче коштуватиме проїзд у вагоні-купе, але й умови будуть приємнішими. Двері забезпечать звукоізоляцію та приватність під час подорожі. Найкомфортніший варіант – люкс. Лише один сусід, просторе купе і лише нижні полиці, але ціна за це відповідна.

Невідомо чи запустять маршрутом Лубни - Чернівці високошвидкісні електропоїзди Інтерсіті, але все ще попереду.

Скільки коштує квиток на поїзд Лубни - Чернівці

Точну вартість квитка вказано у нас на сайті skybooking.ua. Пам'ятайте, що на ціну впливає вибір типу вагона та додаткових послуг.

Як купити залізничні квитки Лубни - Чернівці

Щоб самостійно купити квитки на поїзд онлайн за допомогою сайту skybooking.ua, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Введіть у рядку пошуку, розташованому на головній сторінці, місто відправлення (Лубни) та пункт прибуття (Чернівці).
 2. У календарі відзначте день і місяць, на які запланована поїздка. У разі потреби можна відразу вказати дату повернення.
 3. Натисніть кнопку “знайти”, та алгоритми сайту проаналізують отриману інформацію, порівняють із базою даних Укрзалізниці та видадуть список усіх доступних поїздів за маршрутом Лубни - Чернівці.
 4. У запропонованих варіантах відразу вказано вартість проїзду, кількість вільних місць та час у дорозі.
 5. Натисніть на відповідний рейс.
 6. Після цього відкриється інтерактивна схема вагона. Вибирайте вільне місце та натискайте на нього.
 7. У форму для реєстрації введіть необхідні дані.
 8. Уважно перевірте правильність написання імені та прізвища пасажира. Вони мають бути ідентичними даним у паспорті.
 9. Натискайте кнопку "купити".
 10. У наступну форму впишіть номер мобільного телефону та актуальну адресу електронної пошти.
 11. Клацніть "оплатити" і дотримуйтеся подальших вказівок.
 12. Здійснити транзакцію для замовлення залізничного квитка може клієнт будь-якого банку. Протягом кількох хвилин на електронну адресу прийде лист із квитком. При посадці просто пред'явіть його на екрані телефону або планшета. Роздруковувати нічого не треба.
 13. Краще подбати про проїзні документи заздалегідь. Сервіс SkyBooking дозволяє забронювати залізничні квитки за 20 днів до дати відправлення.

Де купити квиток на поїзд

Є кілька способів купівлі залізничних квитків Лубни - Чернівці. Сьогодні найбільш популярні два: онлайн та в касі залізничного вокзалу. Старше покоління найчастіше обирає другий варіант. А ось молодь купує залізничні квитки онлайн.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Перевіряйте наявність квитків на поїзд за допомогою сайту skybooking.ua. Просто вкажіть маршрут, що цікавить вас, виберіть рейс і відразу оплатіть. За лічені хвилини електронний квиток буде у вас на пошті.

Купити квиток на поїзд до каси

Купити квиток на поїзд можна в касі залізничного вокзалу. За ним доведеться окремо з'їздити або прибути на місце заздалегідь, щоби встигнути на рейс. Але наявність квитків на поїзд у такому разі ніхто не гарантує.

Розклад руху поїздів Лубни - Чернівці.

У нинішній нестабільній ситуації все може змінитися будь-якої хвилини. Це стосується й розкладу поїздів. Проте не варто перейматися. Алгоритми skybooking.ua відстежують усі зміни та оперативно оновлюють дані. Розклад поїздів на офіційному сайті сервісу вказаний відповідно до інформації Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Сервіс SkyBooking робить подорожі доступнішими. Не хвилюйтеся про квитки на поїзд і насолоджуйтесь поїздкою.