Завантаження...

train_s

Потяг Кропивницький - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Кропивницький - Олександрія

Кропивницький - місто на річці Інгул, розташоване в самому центрі нашої країни. Місцеві жителі називають його "Маленьким Парижем", оскільки його архітектура та затишні вулички навіюють настрій старої центральної Європи.

Олександрія - невелике, але приваблює туристів місто. Обидва населені пункти розташовані в межах однієї області – Кіровоградській. Відстань між ними не перевищує 100 км. Рекомендуємо звернути увагу на залізничне сполучення при виборі способу пересування у подорожі з Кропивницького до Олександрії.

Час у дорозі становить трохи менше двох годин. Їхати і так недовго, а за філіжанкою гарячого чаю поїздка пролетить миттєво. Потяги Кропивницький – Олександрія ходять рано-вранці та пізно вночі, тому за бажання можна встигнути відпочити за пару годин.

Наразі Укрзалізниця пропонує три регулярні рейси цим маршрутом – “090К”, “120Л” та “054Ш”. Якщо плануєте поїздку – краще замовити квитки на поїзд раніше, адже напрямок дуже популярний і місця розкуповують швидко. Офіційний сайт skybooking.ua надає таку можливість. Оформлення проїзних документів можливо за 20-30 днів, а за зміни планів їх легко можна повернути.

;

Залізничні квитки Кропивницький - Олександрія

Хоча подорож з Кропивницького до Олександрії зовсім недовга, для комфорту пасажира важливо замовити залізничний квиток правильно. Велику роль відіграє тип вагона. Укрзалізниця пропонує стандартний набір – люкс, купе та плацкарт:

  1. Люкс – у вас буде один супутник, багато простору, виключно нижні спальні місця та індивідуальна кнопка виклику провідника.
  2. Купе – з вами їде три супутники, відповідно є верхні місця. Однак це все ще окреме купе, приватність якого забезпечує шумоізоляційні двері.
  3. Плацкарт - підійде для туриста, який бажає заощадити на поїздці. У цьому випадку немає можливості усамітнитися та відгородитися від інших пасажирів. Плацкарт коштує значно дешевше.

Скільки коштує квиток на поїзд Кропивницький - Олександрія

Вартість залізничного квитка Кропивницький – Олександрія сильно варіюється при виборі рівня комфорту. Найбюджетніший – плацкарт, найдорожчий – люкс. При формуванні кінцевої вартості проїзду враховуються також пільгові категорії та особливості багажу (тварина, тендітна габаритна апаратура або надлишок вантажу).

Спеціальні умови проїзду поїздом Україною передбачені для дітей та студентів. Для перших знижка поширюється на всі категорії комфорту, для других – лише плацкарт та сидячі місця 2 класу.

Як купити залізничні квитки Кропивницький - Олександрія

Перевірити наявність квитків на поїзд та одразу ж їх замовити – все це можна зробити на сайті skybooking.ua. Дотримуйтесь нескладної інструкції та мандруйте з комфортом:

  1. Введіть бажаний маршрут у пошуковий рядок на головній сторінці сайту. У пункт “Звідки” напишіть Кропивницький, “Куди” – Олександрія.
  2. Клацніть на потрібну дату на календарі.
  3. За кілька секунд сформований список доступних рейсів з'явиться на екрані. Натисніть на відповідний.
  4. Виберіть вільне місце серед зазначених на схемі вагона.
  5. Заповніть форму з даними пасажира, щоб купити квиток на поїзд онлайн – ім'я та прізвище. Тут же можна вказати пільгові категорії та додаткові послуги. Натисніть "Купити".
  6. Залишіть контакти для зворотного зв'язку – телефон та електронну пошту.
  7. Натисніть “Оплатити” та чекайте на інструкції від банку.

Після успішної оплати електронний проїзний буде відправлено на пошту пасажира.

Де купити квиток на поїзд

Скористайтеся послугами каси на вокзалі або купити залізничні квитки онлайн – такий вибір часто стоїть перед мандрівником. Більшість схиляється до другого, оскільки це швидше і менш затратно – пара кліків та готова.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовлення залізничних квитків на нашому сайті значно спрощує планування та організацію подорожей. Електронний квиток можна купити за кілька кліків прямо з дому чи офісу, гуляючи парком або під час обіду в кафе. Зробити це можна заздалегідь і не боятися втратити. Його не потрібно друкувати, достатньо пред'явити з екрана телефону та насолоджуватися поїздкою.

Купити квиток на поїзд в касі

Залізничні каси, як і раніше, функціонують і там можна купити проїзний квиток. Однак можна чекати у черзі або потрапити на перерву касира. Тому, якщо ви вирішили скористатися цим методом, приїжджайте на вокзал раніше або оберіть окремий день для цього.

Розклад руху поїздів Кропивницький - Олександрія

Згідно з актуальною на сьогодні інформацією від Укрзалізниці, маршрутом з Кропивницького до Олександрії ходять три потяги – “090К”, “120Л” та “054Ш”. "120Л" фірмовий швидкий - щоденний ранковий рейс, "054Ш" фірмовий швидкий ходить по непарних дат, а "090К" фірмовий швидкий - по парних.

Обов'язково слідкуйте за розкладом поїздів, адже він може раптово змінитись з тих чи інших причин. Завдяки зручному інтерфейсу офіційного сайту skybooking.ua це зробити просто та швидко.

Приємної подорожі

Подорожуйте будь-куди, адже зі SkyBooking ви точно знайдете квитки за вигідною ціною.