Завантаження...

train_s

Потяг Кропивницький - Нікополь

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Кропивницький - Нікополь

Міста Кропивницький та Нікополь знаходяться у сусідніх областях. Їх поділяє трохи більше 200 км. Якщо вам потрібно дістатися з одного міста в інше, найкраще скористатися саме залізничним транспортом. За цим напрямком їздить два поїзди Кропивницький – Нікополь. Курсують вони вночі, тому кожен пасажир матиме змогу відпочити і виспатися.

Поїздки залізничного транспорту мають дуже багато переваг. Насамперед – це бюджетно. Поїзд завжди має трохи нижчу ціну, ніж інші види транспорту. По-друге, це зручно та цікаво. Вночі ви відпочинете, а вдень насолоджуватиметеся пейзажами за вікном. У поїздах є своя романтика, яка приваблює пасажирів.

Купити залізничні квитки онлайн можна на офіційному сайті skybooking.ua. За допомогою сервісу можна зробити замовлення за кілька хвилин, не відволікаючись від поточних справ. Поїзд Кропивницький – Нікополь ходить щодня. На нього можна купити квитки на день відправлення або за 2-3 тижні до виїзду.

;

Залізничні квитки Кропивницький - Нікополь

Пасажири, які їдуть із Кропивницького до Нікополя, проводять у дорозі трохи більше семи годин. Поїзд є нічним, тому потрібно вибирати зручні місця, де ніхто не заважатиме спати. Замовлення залізничних квитків можна зробити в трьох типах вагонів на вибір. Деякі бажають заощадити гроші та купують місця у плацкарті. Це загальний вагон, у якому розташовані індивідуальні місця для кожного пасажира, є столики та полиці для багажу.

Люди, які вибирають комфорт, купують квитки в купе чи люкс. Це найбільш відокремлені варіанти. Купе розраховане на чотирьох, а люкс – лише на двох. Ціна квитків у люксі буде відповідно вищою. Додатково при покупці місць можна замовити постіль та гарячі напої.

Скільки коштує квиток на поїзд Кропивницький - Нікополь

Наявність квитків на поїзд та їх вартість – це найважливіша інформація для пасажира. На офіційному сайті skybooking.ua можна побачити приблизну ціну в кожному напрямку. Для точного розрахунку потрібно використовувати фільтри: день відправлення, час, тип вагона та місце. Програма порахує вартість. Якщо є пільги та документи, що підтверджують, цю інформацію теж обов'язково вкажіть. Так квитки будуть ще дешевшими.

Як купити залізничні квитки Кропивницький - Нікополь

Купити квиток на поїзд онлайн найпростіше за допомогою сервісу SkyBooking. Для цього потрібно ознайомитись з інструкцією:

  1. У пошуковому рядку введіть назву міст – Кропивницький – Нікополь.
  2. У календарі виберіть дату надсилання.
  3. Перед вами з'явиться список поїздів. Натисніть на те, що підходить за часом.
  4. На екрані з'явиться схема, де буде вказано наявність квитків на поїзд. Уважно подивіться та виберіть найбільш зручне місце.
  5. В анкеті напишіть ПІБ згідно з паспортом, номером телефону та адресою електронної пошти.
  6. Останній крок – оплата. Натисніть кнопку “Купити” та впишіть реквізити банківської картки.

Після успішної оплати на пошту прийде лист із залізничним квитком. Для провідника необов'язково роздруковувати проїзний документ, достатньо показати у цифровому вигляді. Для цього скачайте квиток на телефон, а перед відправкою покажіть його співробітникам Укрзалізниці. На електронних проїзних є QR-код для зчитування. Він містить всю інформацію про поїздку та пасажира.

Де купити квитки на поїзд

Замовити квитки на поїзд можна двома способами: у касі та онлайн. Другий спосіб, можливо, не для всіх звичний, але зручніший. Сервіс SkyBooking дозволяє зробити покупку всього за кілька хвилин.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовлення залізничних квитків онлайн - це відмінний спосіб заощадити час. Не треба їхати на вокзал, стояти у черзі. Пам'ятайте, що на момент приїзду потрібного місця може не опинитися у продажу.

Якщо все робити через Інтернет, можна спокійно подивитись доступні варіанти, перевірити наявність, вартість, а у разі відсутності відповідних місць, у вас завжди буде достатньо часу, щоб продумати альтернативний варіант.

Купити квиток на поїзд в касі

Замовити квитки на поїзд можна й у касі. Декому так простіше і звичніше. Тільки майте на увазі, що до вокзалу потрібно спочатку доїхати, а потім, швидше за все, постояти в черзі. До того ж паперовий залізничний квиток легко втратити чи пошкодити. А от із електронним проїзним документом такого не станеться. Він зберігається на телефоні.

Розклад руху поїздів Кропивницький - Нікополь

Перед тим, як купити залізничні квитки онлайн, потрібно уважно ознайомитися з графіком руху. Тільки так можна детально спланувати подорож. Точний розклад руху поїздів доступний на нашому сайті. Графік руху поїздів SkyBooking повністю відповідає розкладу Укрзалізниці.

Приєної подорожі

Подорожуючи зі SkyBooking, ви ніколи не витратите надто багато часу на замовлення квитків. Ми робимо все для того, щоб пасажири почувалися комфортно під час планування поїздки.