Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Вінниця

Напрямок Ковель - Вінниця затребуваний серед пасажирів, які подорожують Україною, незалежно від мети (робота, навчання, туризм, інші заняття). Для тих, хто бажає купити залізничні квитки Ковель - Вінниця, є можливість зробити це завдяки сервісу SkyBooking. Усі поїзди, що відправляються цим маршрутом, знаходяться в дорозі близько дев'яти годин (залежно від змін у розкладі руху поїздів). За цим маршрутом пасажири можуть вибрати два типи вагонів: плацкарт чи купе. Їздити залізничним сполученням краще тим, хто вирушає саме з Ковеля та інших міст, віддалених від Вінниці.

Після прибуття до Вінниці, можна залишитися у місті або пересісти на інший вид транспорту, який прямує до прилеглих населених пунктів. Маршрут Ковель - Вінниця обслуговується поїздом №078Л. На офіційному сайті skybooking.ua завжди можна дізнатися про наявність квитків на поїзди, що вирушають до будь-якого міста України та Європи. Якщо у вас запланована подорож по декількох містах, рекомендуємо замовити квитки на заплановані напрямки.

За допомогою сервісу SkyBooking ви отримуєте точні дані про рейси та наявність вільних місць у поїздах Укрзалізниці, чи то звичайний поїзд, чи Інтерсіті. Таким чином ви зможете організувати тур країною, не відволікаючись надовго від роботи чи інших справ. Достатньо мати поруч комп'ютер чи смартфон.

;

Залізничні квитки Ковель - Вінниця

Клієнтам доступно два типи вагонів на цьому маршруті. Перший – купе, в якому пасажири можуть максимально зручно розташуватися та відпочити упродовж усього часу поїздки. Інший варіант – плацкарт, у ньому передбачено більше спальних місць та простору для багажу. Залізничні квитки в плацкарті коштують дешевше.

Клієнти можуть придбати наступні варіанти квитків:

 1. Паперовий. Продається переважно в касах вокзалів, він виготовлений на спеціальних бланках, із зазначенням всієї необхідної для посадки інформації.
 2. З номером замовлення. При покупці пасажир отримує код із 16-ти символів, за яким потрібно роздрукувати квиток.
 3. Електронний. Вся інформація міститься в QR-коді, що сканується за допомогою будь-якого пристрою. Є право обміну на паперовий квиток.

Замовлення залізничних квитків легко зробити за допомогою сервісу SkyBooking, не відлучаючись на вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Ковель - Вінниця

Продаж квитків Ковель - Вінниця відкривають задовго до дня виїзду. Вартість можна дізнатися на сайті skybooking.ua, просто вказавши необхідний напрямок. Ціни будуть вказані на купе та плацкарт. Вам потрібно вибрати відповідний варіант, після чого можна купити квиток на поїзд онлайн.

Як купити залізничні квитки Ковель - Вінниця

Онлайн купівля залізничних квитків може бути здійснена через офіційний сайт skybooking.ua. Оформлюється замовлення залізничних квитків у такому порядку:

 1. Виберіть вкладку “залізничні квитки” на головній сторінці.
 2. Вкажіть міста у полях “звідки”, “куди”.
 3. Визначтеся з датою виїзду (можна вказати день повернення, при розширеному пошуку).
 4. Натиснувши на кнопку “знайти”, ви отримаєте доступ до всіх маршрутів (у випадку поїзда Ковель - Вінниця він тільки один).
 5. Вибирайте тип вагона, в якому краще їхати (купе або плацкарт).
 6. Вкажіть місце серед вільних (вони підсвічені).
 7. Раннє бронювання залізничних квитків онлайн дозволить вам не хвилюватися про наявність вільних місць.

Де купити квиток на поїзд

Замовити квитки на поїзд можна онлайн чи в касі. Обидва варіанти можна використовувати в залежності від ситуації, що склалася. У будь-якому разі необхідно планувати свої дії відповідно до розкладу поїздів.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зі SkyBooking можна купити залізничні квитки онлайн за кілька хвилин. Переваги електронного квитка:

 • його не можна втратити;
 • квиток неможливо вкрасти;
 • не вдасться пошкодити чи знищити.

Доступ до квитків завжди є через електронну пошту чи особистий кабінет. Щоб купити залізничні квитки онлайн, не обов'язково виходити з дому, що особливо актуально, коли погода на вулиці не завжди дозволяє відвідати каси.

Купити квиток на поїзд до каси

Цей варіант більше підходить тим, хто живе в безпосередній близькості до вокзалу. Якщо вам потрібно тільки дізнатися про наявність квитків на поїзд, скористайтеся пошуком на сайті. У деяких ситуаціях вільних місць може не бути. Рекомендуємо здійснити бронювання залізничних квитків заздалегідь, якщо поїздка для вас є вкрай важливою.

Розклад руху поїздів Ковель - Вінниця

Щоб дізнатися про розклад поїздів за цим маршрутом та іншими напрямками (Вінниця - Львів, Київ - Черкаси тощо), можна скористатися сайтом skybooking.ua, де буде вказано час відправлення та прибуття до обраного населеного пункту. Після цього можна спокійно купити квиток на поїзд онлайн, якщо час виїзду підходить.

Хорошої подорожі

Ви можете їздити по всій Україні, придбавши залізничні квитки онлайн, завдяки співпраці з фахівцями сервісу SkyBooking. Вартість залізничних квитків Ковель - Вінниця є актуальною на момент покупки, тому у разі підвищення ціни вам нічого не потрібно доплачувати. Купуйте квитки на будь-які поїзди (включно з Інтерсіті), щоб подорожувати комфортно.