Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Ужгород

Закарпаття – чудовий та атмосферний регіон на заході України. Від Ковеля до Ужгорода доведеться подолати близько 442 км автомобільними дорогами, перетнути гірські перевали та серпантини. Це досить небезпечна подорож навіть влітку, на сухій дорозі, а зимове бездоріжжя вимагає від водія підвищеної уваги та зусиль.

Тому найкращим та безпечним варіантом залишається залізничне сполучення. Проте рекомендуємо мандрівникам заздалегідь бронювати місця у поїзді, тому що в цьому напрямку курсує лише один поїзд Ковель - Ужгород. На офіційному сайті skybooking.ua квитки можна забронювати за 20 днів до дати передбачуваної подорожі. Якщо плани зміняться, електронний проїзний легко повернути чи обміняти.

Поїзд Ковель - Ужгород – нічний. Тому вирішувати всі організаційні питання слід у першій половині дня. А вже о 15:00 вирушаємо у подорож. Нічний потяг підійде і бізнесменові, і батькам із дитиною, і молодій парі. Адже залишиться тільки повечеряти, познайомитися з попутниками, провести вечір у приємній компанії та відпочивати.

В Ужгород поїзд прибуває вранці, тож мандрівник може поснідати у кафе, успішно заселитися до готелю та погуляти вулицями міста.

;

Залізничні квитки Ковель - Ужгород

Замовляючи залізничні квитки Ковель - Ужгород, пам'ятайте, що їхати належить вночі. Вибирайте рівень комфорту вагона та місця так, щоб ви змогли повноцінно відпочити у дорозі.

Оптимальний варіант – купе. Двері зачиняються на замок і захищають пасажирів від непроханих гостей та сторонніх звуків. Є розетки для заряджання гаджетів і додаткове освітлення над кожним місцем.

Якщо сон у вас міцний і є бажання трохи заощадити, вибирайте плацкарт. Трохи менше приватності, але в іншому – анітрохи не гірше.

Місця в люксовому вагоні – найдорожчі, але рівень комфорту – відповідний: купе просторіше і попутник лише один.

На жаль, запуск високошвидкісних електропоїздів Інтерсіті за маршрутом Ковель - Ужгород поки що не планується.

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Ужгород

Точна вартість проїзду відображається безпосередньо перед сплатою. При замовленні залізничних квитків пам'ятайте, що на його ціну впливає тип вагону та наявність додаткових послуг.

Як купити залізничні квитки Ковель - Ужгород

На офіційному сайті skybooking.ua купити квиток на поїзд онлайн можна самостійно лише за декілька хвилин. Алгоритм нескладний:

 1. На головній сторінці знайдіть пошуковий рядок.
 2. Введіть у пункт “звідки” місто відправлення (Ковель), а у “куди” – прибуття (Ужгород).
 3. Відкриється календар. Позначте день і місяць запланованої поїздки. Якщо потрібно, одразу вкажіть дату повернення.
 4. Натисніть кнопку “знайти”.
 5. Упродовж кількох секунд система опрацює запит – перевірить наявність квитків на поїзд та розклад рейсів згідно з даними Укрзалізниці.
 6. Відкриється список із усіма можливими варіантами. Виберіть відповідний, клацнувши по ньому.
 7. На інтерактивній схемі вагона, що відкрилася, натисніть на вільне місце, що сподобалося.
 8. З'явиться реєстраційна форма. Туди потрібно внести паспортні дані пасажира – ім'я та прізвище. На цьому етапі можна вибрати додаткові послуги (напої, постільну білизну) або відмовитися від них.
 9. Натисніть кнопку "купити".
 10. Перед оплатою потрібно обов'язково вказати номер мобільного телефону та актуальну адресу електронної пошти.
 11. Натисніть кнопку “оплатити” і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Здійснити транзакцію може клієнт будь-якого українського банку. Оплату необхідно здійснити протягом 30 хвилин.

Електронний залізничний квиток Ковель - Ужгород прийде на емейл.

Де купити квиток на поїзд

Є два основні методи придбання проїзних документів: купити залізничні квитки онлайн або в касі залізничного вокзалу. Перший варіант набирає все більшої популярності, особливо серед молоді. Однак залишилися і любителі діяти по-старому.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовити квитки на поїзд за допомогою сервісу SkyBooking можна прямо з дому, офісу, під час обіду в кафе чи прогулянки. Вкажіть напрям, що вас цікавить, і дату поїздки, решту алгоритми сайту зроблять самі. Користувачеві залишається тільки оплатити залізничний квиток і не запізнитися на поїзд.

Купити квиток на поїзд у касі

У касі вокзалу також можна придбати проїзний документ. Зважайте на те, що за ним доведеться з'їздити в окремий день або прибути на станцію заздалегідь. Наявність квитків на поїзд попередньо ніяк не перевірити, тож будьте готові до зміни планів.

Розклад руху поїздів Ковель - Ужгород

Перед бронюванням залізничних квитків обов'язково ознайомтеся з розкладом поїздів. У графіку рейсів можуть відбутися зміни. На сайті skybooking.ua інформація про розклад поїздів регулярно оновлюється, згідно з актуальними даними від Укрзалізниці.

Хорошої подорожі