Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Рівне

Маршрут Ковель - Рівне є популярним напрямом у багатьох людей в Україні. Замовити квитки на поїзд – легко, а подорож триватиме від двох до чотирьох годин залежно від обраного маршруту. Сервіс SkyBooking допоможе купити залізничні квитки в будь-який тип вагона за вигідною ціною. Маршрут обслуговується поїздами № 024К, 078Л, 088Л, 098Л, що відрізняються між собою часом виїзду та тривалістю перебування в дорозі. Залізничні квитки Ковель - Рівне доступні в будь-який час доби онлайн. Купівля оформляється за кілька хвилин, без необхідності відволікатися від важливих справ.

Приїхавши до Рівного, ви можете залишитися у місті або продовжити подорож іншим видом транспорту. Офіційний сайт skybooking.ua надасть вам всю інформацію про наявність квитків на поїзд Ковель - Рівне. Також можна дізнатися про зміни у розкладі поїздів, що вносяться компанією Укрзалізниця з різних причин.

Наші фахівці допоможуть у купівлі квитків на звичайний поїзд, а також Інтерсіті. Щоб купити квиток на поїзд онлайн, вам потрібний комп'ютер або смартфон зі стабільним Інтернетом. Маючи особистий кабінет у нас на сайті, ви зможете оперативно здійснювати бронювання залізничних квитків, незалежно від напрямку.

;

Залізничні квитки Ковель - Рівне

Пасажири можуть їздити у трьох типах вагонів на цьому маршруті:

 1. Плацкарт. Має відкриту структуру – між секціями немає перегородок, передбачено більше місць за рахунок використання простору у проході.
 2. Купе. Секції вагона ізольовані одна від одної. Зайти всередину можна лише через двері. Кожна секція розрахована на чотирьох пасажирів максимум.
 3. Люкс. Як і в купе, цей тип вагона має ізольовані секції, але з підвищеним комфортом для пасажирів. У кожній секції може розташуватися до двох осіб.

Поїздом Ковель - Рівне можна проїхати у всіх зазначених типах вагонів. Якщо ви хочете оформити замовлення залізничних квитків, дізнайтеся на сайті skybooking.ua про наявність вільних місць на вказаному маршруті. Купити залізничні квитки онлайн можна в електронному вигляді (інформація зашифрована в QR-коді).

Скільки коштує квиток на поїзд Ковель - Рівне

Задовго до дня виїзду ви маєте право купити квиток на поїзд Ковель - Рівне. Ціни можна дізнатися на сайті skybooking.ua, вказавши у пошуковій формі напрямок. У результатах пошуку потрібно вибрати відповідний вагон і місце. Якщо поїздка є важливою для вас, краще здійснити бронювання залізничних квитків заздалегідь.

Як купити залізничні квитки Ковель - Рівне

Онлайн-замовлення залізничних квитків оформляється через офіційний сайт skybooking.ua. Зробити все можна так:

 1. На головній сторінці виберіть вкладку "жд квитки".
 2. Вкажіть назви міст у полях "куди", "звідки".
 3. Виберіть дату виїзду. Під час розширеного пошуку можна вказати дату повернення.
 4. Натисніть кнопку "знайти", щоб отримати повний перелік поїздів, що обслуговують маршрут.
 5. Вибирайте тип вагона, в якому буде комфортніше – люкс, плацкарт або купе.
 6. Вкажіть місце, яке хочете зайняти (вільні підсвічуються).
 7. Покупка заздалегідь дозволить не хвилюватися про наявність квитків на поїзд.

Де купити квиток на поїзд

Клієнт завжди може замовити квитки на поїзд Укрзалізниці в касі чи онлайн. Обидва способи підійдуть пасажиру, залежно від ситуації. Розклад поїздів на офіційному сайті skybooking.ua допоможе швидше визначитися із рішенням.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Завдяки сервісу SkyBooking, ви маєте можливість купити квитки на поїзд онлайн, витративши кілька хвилин. Електронна версія має кілька переваг:

 • квиток не вкрадуть;
 • його не можна втратити;
 • виключена ймовірність пошкодження чи знищення.

Куплені квитки доступні клієнту через особистий кабінет чи електронну пошту. Купити залізничні квитки онлайн – найкраща альтернатива походу до кас, де може збиратися довга черга, що змушує невиправдано витрачати ще більше часу.

Купити квиток на поїзд у касі

Покупка в касі також може розглядатися як варіант, якщо відсутній стабільний Інтернет. Даний спосіб покупки зручний тим, хто проживає у безпосередній близькості до вокзалу чи залізничних кас. В іншому випадку краще здійснювати бронювання залізничних квитків онлайн. Так у вас набагато більше шансів не просто купити квиток, а й вибрати найбільш зручне місце.

Розклад руху поїздів Ковель - Рівне

На сайті skybooking.ua можна дізнатися про розклад поїздів даним маршрутом, а також на інші напрямки (Ковель - Вінниця, Київ - Львів тощо). Час виїзду та прибуття вказано для кожного населеного пункту. Дізнавшись потрібну інформацію, можна впевнено купити залізничні квитки онлайн, спланувавши свої дії наперед.

Хорошої подорожі

Кожен пасажир може їздити територією України будь-яким видом транспорту, включаючи поїзди. Придбати залізничні квитки Ковель - Рівне вам допоможе сервіс SkyBooking. Фахівці готові допомогти підібрати оптимальний варіант, відповідно до ваших потреб. Квитки на звичайні поїзди та Інтерсіті доступні у будь-який час доби, тому вам не доведеться їхати до кас (часто в негоду), розраховуючи на удачу.