Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Луцьк

Дорога з Ковеля до Луцька поїздом займе трохи більше двох годин мальовничим маршрутом Волинської області. Адже в такому разі водієві не потрібно стежити за дорогою, а пасажиру – трястися на вибоїнах.

На жаль, електропоїзди підвищеного комфорту Інтерсіті з Ковеля до Луцька поки що не запустили. Однак цим маршрутом ходять декілька швидких поїздів. При оформленні проїзного документа можна вибрати рівень комфорту вагона: плацкарт, купе чи люкс.

Радимо відштовхуватися від ваших фінансових можливостей та особистих уподобань. Незалежно від обраного типу вагона, пасажир має можливість розмістити багаж, влаштуватися на м'якому сидінні і випити ароматного чаю з тих самих фірмових склянок, милуючись природою за вікном.

Щоб подорож пройшла без непередбачених неприємностей, краще подбати про квитки на поїзд Ковель - Луцьк завчасно. Сайт skybooking.ua дозволяє купити їх самостійно лише за декілька хвилин. Бронювання залізничних квитків доступне за 20 днів до дати відправлення. Після оплати проїзний документ прийде електронною поштою. Не хвилюйтеся, якщо плани зміняться – квиток легко повернути або обміняти.

;

Залізничні квитки Ковель - Луцьк

Купуйте квитки на поїзд Ковель - Луцьк за допомогою сервісу SkyBooking. Оформлення електронного проїзного не забере багато часу. Користуватися ним значно зручніше, ніж друкованим аналогом. Його неможливо втратити, порвати чи залити водою. Е-квиток завжди доступний на вашій електронній пошті або в особистому кабінеті на сайті.

Скільки коштує квиток на поїзд Ковель - Луцьк

На офіційному сайті skybooking.ua можна купити залізничні квитки онлайн за найкращими цінами. Обов'язково перевіряйте точну вартість. Вона відображається під час пошуку на сайті та безпосередньо перед замовленням.

Як купити залізничні квитки Ковель - Луцьк

Придбати квиток на поїзд онлайн на офіційному сайті skybooking.ua під силу будь-якому користувачеві Інтернету. Алгоритм дій нескладний:

  1. На головній сторінці знаходиться пошуковий рядок. Туди потрібно ввести міста відправлення (Ковель) та прибуття (Луцьк).
  2. У календарі позначте дату від'їзду та натисніть "знайти".
  3. Система, згідно з інформацією Укрзалізниці, підбере квитки на поїзд.
  4. Після кількох секунд очікування відобразиться список усіх доступних рейсів. У пропозиції відразу вказано вартість проїзду, кількість вільних місць та час у дорозі.
  5. Натисніть на відповідний варіант. На схемі вагона, що відкрилася, виберіть вільне місце, що сподобалося, клікнувши по ньому.
  6. Далі з'явиться реєстраційна форма. Впишіть туди потрібні паспортні дані.
  7. Уважно перевірте імена та прізвища пасажирів.
  8. Якщо все правильно, сміливо натискайте "купити".
  9. У наступну форму введіть номер мобільного телефону та актуальну адресу електронної пошти.
  10. Оплачуйте та дотримуйтеся подальших інструкцій.

За кілька хвилин на вказану електронну пошту прийде електронний проїзний документ. При посадці на поїзд Ковель - Луцьк пред'явіть його провіднику з екрану смартфона. Працівник Укрзалізниці відсканує QR-код з е-квитка.

Де купити квиток на поїзд

Основні два варіанти купівлі залізничних квитків – онлайн і безпосередньо в касі вокзалу. Зараз мандрівники найчастіше обирають перший спосіб. Він дозволяє замовити квитки на поїзд за кілька хвилин із будь-якого місця.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Придбати квитки на поїзд онлайн допоможе сервіс SkyBooking. Просто введіть на офіційному сайті бажаний маршрут, виберіть зручний рейс і сплатіть покупку за допомогою онлайн-банкінгу. Краще зробіть замовлення залізничного квитка заздалегідь. Ви його не втратите та не зіпсуєте, адже посадковий навіть не потрібно роздруковувати. Сайт skybooking.ua дозволяє забронювати залізничний квиток за 20 днів до поїздки.

Купити квиток на поїзд до каси

Звісно ж, у залізничних касах все ще можна купити квиток на поїзд Ковель - Луцьк. Однак потрібно вибрати час та спеціально з'їздити на вокзал. Якщо вирішили ризикнути і відклали покупку до дня поїздки, є ймовірність, що вже всі квитки розкупили і доведеться поспіхом міняти плани.

Розклад руху поїздів Ковель - Луцьк

Плануючи подорож, краще ознайомитися із розкладом поїздів заздалегідь. У ньому будь-якої миті можуть відбутися зміни. На веб-сайті skybooking.ua можна комфортно перевірити розклад поїздів. Система відслідковує зміни Укрзалізниці у графіку пасажирських рейсів та оперативно оновлює інформацію.

Вдалої подорожі

Туристична подорож або ділова поїздка – все точно пройде за планом, якщо вчасно подбати про залізничні квитки. Завдяки сервісу SkyBooking це зробити легко і швидко.