Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Харків

Вибір поїзда як засобу перевезення для подолання відстані між Ковелем і Харковом є оптимальним рішенням. Зараз подорож залізницею стоїть на високому рівні комфорту, особливо коли мова йде про подолання такої значної відстані, яка складає 1008 км. Купуючи квитки на потяг Ковель - Харків на сайті skybooking.ua, ви забезпечуєте собі спокійну поїздку, уникаючи незручностей, пов'язаних з дорожнім рухом.

По прибутті до Харкова на вас чекає вражаюча вокзальна площа, прикрашена мозаїчною бруківкою, фонтанами та квітниками, що слугує першою історичною візитівкою міста. Харків, як велике місто, пропонує численні привабливі місця для відвідування, включаючи знаковий фонтан “Дзеркальний струмінь”, Харківський національний академічний театр опери та балету, а також площу Конституції.

Поїзди вважаються ідеальним засобом пересування для довгих дистанцій, тому що дозволяють відпочити в дорозі. Переїзд з Ковеля до Харкова триватиме приблизно 20 годин, тож резервація місця у купейному вагоні за допомогою сервісу SkyBooking стане вашим кращим рішенням для забезпечення комфортної поїздки. Рекомендується бронювати квитки заздалегідь онлайн, щоб ви мали можливість вибрати найвигідніший варіант для себе. Укрзалізниця відкриває продажі приблизно за 20 днів до відправлення, і ця інформація відразу відображається на нашому сайті. 

;

Залізничні квитки Ковель - Харків

Відстань між станціями становить 1008 км. Цю відстань потяги долають від майже 15 до 21 години, в залежності від маршруту та кількості зупинок, тому ви можете обирати серед рейсів за часом відправлення та прибуття. У пасажирів також є вибір між типами вагонів, які відрізняються рівнем комфорту:

 • плацкарт – найдешевший варіант (з чотирма спальними місцями з одного боку та двома з іншого);
 • купе – місця в вагонах середнього класу на чотири пасажири;
 • люкс – найкомфортніший варіант у закритих купе на двох мандрівників.

Поїзди Інтерсіті з місцями для сидіння цим напрямком не курсують. Якщо ви хочете, щоб подорож пройшла добре, слід приділити вибору вагона та місця особливу увагу. 

Скільки коштує квиток на поїзд Ковель - Харків

Щоб розрахувати бюджет для своєї подорожі, дізнайтесь вартість залізничних квитків Ковель - Харків. На тариф впливають тип вагона, наявність пільг (студентське або пенсійне посвідчення, дитячий тип квитка), попиту на рейс. Вкажіть пункти відправлення та прибуття на головній сторінці skybooking.ua, виберіть бажані дати, поїзд, кількість пасажирів. Підсумкова ціна проїзду відобразиться в нижній частині сторінки. Якщо дата і час відправлення достеменно не визначені, краще перевірити вартість квитків у різні дні тижня, так можна обрати найбільш вигідний варіант.

Як купити залізничні квитки на поїзд Ковель - Харків

Пошук та оплата проїзного документа за допомогою нашого сервіса потребує мінімум часу. Щоб купити квитки на поїзд Ковель - Харків, вам потрібно виконати кілька простих кроків:

 1. Зайти в розділ “Залізничні квитки” та ввести міста відправлення та прибуття. Вказати потрібну дату.
 2. Перевірити розклад поїздів, час у дорозі та наявність квитків на потрібний маршрут.
 3. Після появи на екрані схеми вагону вибрати відповідне місце.
 4. Введіть особисті дані пасажира (ім'я, прізвище, номер телефону та адресу електронної пошти).

Зверніть увагу, що ім'я та прізвище необхідно вводити точно так, як вони вказані у паспорті. Документи для проїзду з неправильно вказаними даними будуть вважатися недійсними. Після оплати на ваш email прийде проїзний документ, який потрібно одразу перевірити на наявність QR-коду. Якщо він є, збережіть квиток на смартфоні, щоб показати провіднику вагона при посадці. В іншому випадку треба звернутися до каси за 30 хвилин до відправлення та роздрукувати його. Таким чином, ви можете купити квиток на поїзд Ковель - Львів та в інші міста. Якщо за маршрутом курсує швидкісний Інтерсіті, це буде також відображатися на нашому сайті.

Де купити квиток на поїзд

Купити квиток на поїзд Ковель - Харків можна двома способами: скористатися офіційним сайтом skybooking.ua, що заощадить час і гроші, або звернутися до залізничних кас. Обидва варіанти надають змогу купити залізничні квитки, але мають свої особливості, про які мова піде далі.

Купити квиток на поїзд онлайн

На нашому сайті можна в будь-який час дізнатися про наявність квитків на поїзд, порівняти ціни та купити проїзні документи онлайн. Купівля електронного квитка має наступні переваги:

 • економія часу – не потрібно стояти в чергах до кас, чекати на технічні перерви;
 • зручність – ви можете скористатися послугою в будь-який час, незалежно від вашого місцеперебування;
 • функціональність – завдяки спеціальним фільтрам пошуку можна швидко знайти потрібний маршрут;
 • актуальність – на сайті постійно оновлюється інформація про наявність квитків на поїзди та ціни на них.

Краще купити залізничні квитки онлайн та відразу почати збирати валізи, не витрачаючи час на інші дрібниці. За необхідності на нашому сайті ви також можете придбати туристичне страхування

Купити квиток на потяг в касі

Якщо ви вирішите поїхати за квитками до залізничного вокзалу, будьте готові витратити час на дорогу та черги. Такий спосіб не гарантує наявності вільних місць на рейсі, оскільки вони можуть бути вже розпродані. В цьому випадку ви маєте певні ризики, тому що паперовий проїзний документ можна загубити, випадково порвати або забути. Тому якщо не хочете втрачати час, краще купити квиток на поїзд Ковель - Харків або на інші напрямки на нашому сайті.

Розклад руху потягів Ковель - Харків

Якщо ви вирішили купити залізничні квитки Ковель - Харків онлайн, перевірте розклад поїздів, наявність місць та іншу інформацію. Вся інформація на нашому сервісі є актуальною, тому що постійно оновлюється з офіційного сайту Укрзалізниці. Будьте уважними при плануванні поїздки особливо, якщо хочете їхати з пересадкою. Не забудьте взяти з собою паспорт для підтвердження особи.