Завантаження...

train_s

Потяг Ковель - Дніпро

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ковель - Дніпро

Відстань між Ковелем Волинської області та Дніпром складає близько 900 км. Цей шлях найзручніше долати залізничним транспортом – пасажир потрапляє до міста призначення за 18 годин 29 хвилин.

Без пересадок з Ковеля до Дніпра можна потрапити лише одним рейсом, скориставшись поїздом Ковель - Запоріжжя.

У його складі присутні вагони двох типів – плацкарт та купе, тому подорож обійдеться недорого.

Поїзд курсує через день, непарними датами. Уточнити розклад можна на skybooking.ua.

Їхати доведеться майже добу, тому варто розташуватися біля вікна, щоб насолодитися чудовими краєвидами, а також подбати про те, щоб відчувати в дорозі максимальну зручність. Наприклад, замовте собі чай чи каву. Згадайте, що кожен пасажир має право попросити окропу – необов'язково їсти всухом'ятку, якщо можна залити окропом страви швидкого приготування.

Переваги пересування поїздом:

 • надійність;
 • пунктуальність – поїзд змінює графік прибуття лише у разі нагальної потреби;
 • доступна вартість квитків;
 • максимальний комфорт у поїздці.
;

Залізничні квитки Ковель - Дніпро

Існують такі типи квитків на залізничний транспорт:

 • простий – продається в касі. Також його можна отримати, повідомивши номер придбаного на SkyBooking електронного квитка;
 • електронний – купують онлайн. Такий квиток можна пред'явити провіднику на гаджеті, надрукувати на принтері, обміняти на класичний квиток у касі вокзалу.

Скільки коштує квиток на поїзд Ковель - Дніпро

Квитки можуть мати різну вартість. Це залежить від таких факторів:

 1. Тип вагона.
 2. Дата виїзду (впливає на завантаженість поїзда та собівартість перевезення одного пасажира).
 3. Замовлення додаткових послуг (кава, чай, постільна білизна).

Плацкарт – бюджетний варіант проїзду. Купе обійдеться дорожче, але є доступним для більшості споживачів.

Додаткові послуги, при замовленні залізничних квитків онлайн, можна додавати або відміняти, встановлюючи позначки у відповідних віконцях. Отже пасажир може сам впливати на вартість проїзду, вирішуючи, що краще – платити за комфорт або економити кошти.

Як купити залізничні квитки Ковель - Дніпро

Алгоритм для людини, якій потрібно купити залізничні квитки онлайн, простий:

 1. Вибрати потрібний рейс у розкладі. Для цього слід заповнити форму на skybooking.ua, вказавши місто, з якого плануєте виїжджати, пункт призначення та дату подорожі. Ресурс запропонує розклад поїздів за маршрутом із переліком вільних місць та орієнтовними розцінками на вартість проїзду.
 2. Визначитися із місцем у поїзді. На сайті можна відстежити, які місця зайняті, які – вільні, на які здійснюється бронювання залізничних квитків.
 3. Керуючись вказівками ресурсу, замовити квитки на поїзд та сплатити за проїзд.
 4. Отримати електронний квиток на емейл.

Де купити квиток на поїзд

Квитки можна купити в касі вокзалу чи онлайн – на офіційних сайтах-агрегаторах. Спосіб купівлі не впливає на вартість, яку визначають об'єктивні чинники – тип вагона, додаткові послуги тощо.

Ситуація, коли на одне місце продають кілька квитків, унеможливлюється – Укрзалізниця створила єдину інформаційну систему для всіх операторів, які приймають оплату за проїзд.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Це найсучасніший спосіб оплати подорожі поїздом.

Його перевагами є:

 • можливість самостійно вибрати місця для себе та своїх попутників;
 • формування вартості проїзду – касир нічого не додасть і не забере, не запропонує дорожче місце, ніж вибрав би сам пасажир;
 • економія часу та грошей – замовник нікуди не повинен їхати, він може замовити та отримати квиток за п'ять хвилин у будь-якому місці. Це дуже важлива опція для людей, які мешкають у місті, де залізничного вокзалу немає;
 • такий квиток неможливо втратити – дублікат завжди залишається на пошті.

Купити квиток на поїзд до каси

Усі діючі каси залізничних вокзалів можуть продавати квитки на будь-який рейс поїзда територією України. Але касир не зобов'язаний повідомляти замовника про наявність квитків на поїзд у всіх вагонах, він може вибирати місця на власний розсуд.

Для придбання в касі потрібно приїхати на вокзал із документами, що засвідчують особу пасажирів (паспорт, свідоцтво про народження). Придбання в касі може бути зручним, якщо людина купує квитки для себе або близьких, які мешкають разом з нею. А от оплачувати таким чином проїзд групі людей, яких поєднує лише мета поїздки, наприклад, туристам, учасникам освітніх програм, організаторам поїздки вкрай непрактично.

Розклад руху поїздів Ковель - Дніпро

Сервіс SkyBooking надає інформацію про всі рейси пасажирського транспорту. Якщо поїзд Ковель - Дніпро в потрібний день в розкладі відсутній, вивчивши розклад поїздів, автобусів, літаків, ви знайдете спосіб дістатися місця призначення в потрібний час.

Обирайте свої рейси – до Києва, Харкова, Луцька або інших міст. Купуйте квитки у вагони люкс, купе, плацкарт, поїзд Інтерсіті, на автобуси та літаки. Наш сайт дозволить ідеально спланувати подорож.

Бажаємо гарного шляху!