Завантаження...

train_s

Потяг Конотоп - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Конотоп - Ужгород

Маршрут із Конотопа до Ужгорода проходить практично через всю Україну. Відстань між цими містами – понад 1000 км. Поїздка автомобілем займе 14-15 годин, що вкрай втомлює як водія, так і пасажирів. Для таких далеких подорожей краще вибрати залізничний транспорт.

Сьогодні маршрутом Конотоп - Ужгород ходить всього один поїзд – фірмовий швидкий 045Д. Час у дорозі становить близько 12 годин: увечері пасажир вирушає з Конотопу і наступного дня прибуває до Ужгорода. Інтерсіті цим маршрутом не їздить.

Такий рейс має кілька переваг: по-перше, вночі пасажири можуть повноцінно виспатися, по-друге, немає потреби у ранньому пробудженні.

Незважаючи на значну відстань, час у дорозі пролетить непомітно: випийте ароматного чаю або кави, почитайте книгу або попрацюйте за ноутбуком. На відміну від автомобіля, тряска в поїзді мінімальна, достатньо місця, щоб комфортно розташуватися.

Пам'ятайте, що на популярні напрямки квитки на поїзд розкуповують швидко, тому краще подбати про бронювання завчасно. На сайті skybooking.ua можна замовити квитки на поїзд за 20 днів до дати відправлення. А якщо плани несподівано зміняться, їх легко повернути чи обміняти, не втрачаючи при цьому гроші.

;

Залізничні квитки Конотоп - Ужгород

Дорога з Конотопу до Ужгорода досить довга, тому вибирайте залізничні квитки так, щоб ви відчували себе комфортно в поїзді протягом усього маршруту.

Оптимальний варіант – вагон-купе, оскільки ви можете зручно розмістити багаж, зарядити гаджети та відпочити в тиші за зачиненими дверима. Місце в плацкарті обійдеться дешевше, але приватності, безумовно, не буде. Найдорожчий варіант – вагон-люкс. Його обирають люди, які хочуть провести час поїздки у затишній обстановці.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Ужгород

Точна вартість квитка на поїзд відображається безпосередньо перед оплатою. Пам'ятайте, що на кінцеву ціну впливає рівень комфорту вагона та наявність додаткових послуг.

Як купити залізничні квитки Конотоп - Ужгород

Купити залізничні квитки онлайн можна самостійно прямо з дому, офісу, під час прогулянки або в кафе. Для цього потрібно виконати декілька простих дій:

 1. На головній сторінці офіційного сайту skybooking.ua знаходимо рядок пошуку.
 2. Вписуємо в віконце "звідки" пункт відправлення (Конотоп), в "куди" – місто прибуття (Ужгород).
 3. На календарі відзначаємо день та місяць подорожі. Якщо потрібно, вказуємо дату повернення.
 4. Натискаємо кнопку "знайти".
 5. Протягом кількох секунд система перевірить наявність квитків на поїзд за заданим напрямком та видасть список відповідних рейсів.
 6. Вибираємо один із варіантів, клацаючи по ньому.
 7. З'явиться інтерактивна схема вагона, де відмічені вільні та вже заброньовані місця. Клацніть на відповідні.
 8. У форму реєстрації, що відкрилася, вписуйте ім'я та прізвище пасажира. Обов'язково перевірте, щоб було написано точно, як у паспорті. На цьому етапі можна вибрати додаткові послуги (напої, постільна білизна), вказати наявність перевезення тварин, великогабаритного багажу або крихкої апаратури.
 9. Натискаємо кнопку "купити".
 10. Перед оплатою обов'язково потрібно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, на яку буде надіслано квиток.
 11. Натискаємо "оплатити" і дотримуємося подальших інструкцій.

Провести розрахунок може клієнт будь-якого банку. Оплату необхідно зробити протягом 30 хвилин, але сама операція займає трохи більше пари хвилин.

Де купити квиток на поїзд

Найпоширеніші способи придбання квитків на поїзд – це покупки за допомогою онлайн-сервісів та у касі залізничного вокзалу. Старше покоління частіше вибирає другий варіант, молоде – бажає купувати квитки на поїзд онлайн.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Бронювання залізничних квитків онлайн – це швидко, просто і надійно. Достатньо вказати необхідний напрямок поїзда та дату подорожі. Решту алгоритмів сайту зроблять самі. Вам залишається тільки вибрати відповідний варіант та сплатити банківською карткою. Придбати квитки на поїзд онлайн можна з будь-якої точки світу.

Купити квиток на поїзд у касі

Придбати проїзний документ можна в касі залізничного вокзалу. Для цього потрібно приїхати заздалегідь. Однак на вокзалі часто збираються черги та не завжди квитки на поїзд є у наявності. Іноді пасажирам доводиться їздити кілька разів на вокзал.

Розклад руху поїздів Конотоп - Ужгород

Плануючи подорож, з розкладом поїздів краще ознайомитися заздалегідь. На сайті skybooking.ua інформація постійно оновлюється згідно з офіційними даними Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Подорожуйте із задоволенням. Користуйтеся сервісом замовлення залізничних квитків SkyBooking і будьте впевнені, що все пройде за планом.