Завантаження...

train_s

Потяг Конотоп - Суми

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Конотоп - Суми

Плануючи подорож із Конотопу до столиці Сумської області, рекомендуємо скористатися залізничним транспортом. По розглянутому маршруту курсують високошвидкісний електропоїзд Інтерсіті та звичайні фірмові швидкі.

Шлях від Конотопу до Сум займає дві з половиною години. За цей час пасажири встигнуть відпочити, насолоджуючись мальовничими пейзажами природу північного сходу України, перекусити та випити чай чи попрацювати за ноутбуком, зручно розташувавшись за столиком.

Доступно кілька варіантів вагона, залежно від обраного поїзда Конотоп - Суми: місця сидіння 1-го та 2-го класів (Інтерсіті), плацкарт, купе, люкс (фірмовий швидкий). Вартість квитків формується від обраного рівня комфорту. Відповідно, бюджетному мандрівнику підійдуть плацкарт та сидячий вагон 2-го класу. Наступна цінова категорія – купе та сидячі місця 1-го класу. Безумовно, люкс – найдорожча категорія відповідно до рівня комфорту.

Замовити квитки на поїзд – краще заздалегідь. На сайті skybooking.ua оформити покупку можна за 20 днів до дати відправлення. Якщо з будь-яких причин ваші плани зміняться, поверніть або обміняйте е-квиток.

;

Залізничні квитки Конотоп - Суми

Купівля квитків на поїзд онлайн за допомогою сервісу SkyBooking займе всього пару хвилин. Електронний квиток неможливо випадково втратити або зіпсувати. Він зберігається на пошті пасажира та доступний в особистому кабінеті на сайті.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Суми

Обов'язково перевіряйте точну вартість квитка. Вона відображається безпосередньо перед оплатою. Пам'ятайте, що на неї впливає вибір типу вагона та додаткових послуг.

Як купити залізничні квитки Конотоп - Суми

Щоб купити квитки на поїзд онлайн, на офіційному сайті сервісу SkyBooking потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Введіть потрібний маршрут у пошуковий рядок на головній сторінці. В віконці "звідки" вказати місто відправлення (Конотоп), а в "куди" – прибуття (Суми).
 2. На календарі виберіть дату поїздки. За бажання можна відразу вказати день повернення.
 3. Натисніть кнопку "знайти".
 4. Протягом кількох секунд алгоритми системи опрацюють отриманий запит та покажуть результат відповідно до даних Укрзалізниці.
 5. Далі відкриється перелік доступних поїздів Конотоп - Суми із зазначеною попередньою вартістю проїзду, типом вагона, кількістю вільних місць та часом у дорозі.
 6. З запропонованого списку виберіть потрібний варіант, клацнувши на нього.
 7. Відкриється інтерактивна схема вагона. Натисніть на вільне місце, що сподобалося.
 8. З'явиться реєстраційна форма. Введіть ім'я та прізвище пасажира. Важливо вказати ПІБ так само, як у паспорті. У разі потреби вкажіть додаткові послуги або навпаки відмовтеся від них.
 9. Натисніть кнопку "купити".
 10. Замовлення потрібно сплатити протягом півгодини. Для цього введіть номер мобільного телефону та адресу електронної пошти у відповідні вікна.
 11. Натисніть кнопку "оплатити" і дотримуйтеся подальших інструкцій.

Здійснити транзакцію для замовлення залізничного квитка може клієнт будь-якого банку. Після успішної оплати лист із е-квитком прийде пасажирові на електронну пошту. При посадці на поїзд його достатньо пред'явити з екрану смартфона або планшета. Роздруковувати квиток не потрібно.

Плануючи подорож, рекомендуємо забронювати залізничні квитки заздалегідь. Зробіть це самостійно лише за кілька хвилин на сайті skybooking.ua.

Де купити квиток на поїзд

Є два стандартні способи придбати проїзний документ: купити залізничний квиток онлайн або підійти до віконця каси на залізничному вокзалі. Перший варіант значно швидший і зручніший, проте деякі мандрівники вважають за краще діяти по-старому.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовити квитки на поїзд онлайн – вибір сучасного туриста. Для цього достатньо ввести цікавий напрямок і дату поїздки, а система зробить все інше. Залишається вибрати зручний варіант і одразу сплатити за допомогою онлайн-банкінгу.

Купити квиток на поїзд у касі

Придбати проїзний документ можна і в касі залізничного вокзалу. Однак пам'ятайте про кілька нюансів: по-перше, є ймовірність довгої черги, по-друге, на вокзал доведеться їхати заздалегідь або вибирати для цього окремий день, по-третє, наявність квитків на поїзд не перевірити.

Розклад руху поїздів Конотоп - Суми

Іноді розклад руху поїздів змінюється, тому перевірити актуальний графік можна на сайті skybooking.ua. Наш сервіс регулярно оновлює інформацію згідно з офіційними даними Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Діловий візит або туристична поїздка – краще подбати про залізничні квитки заздалегідь. Із цим допоможе сервіс SkyBooking. Бронюйте квитки та насолоджуйтеся подорожжю.